Hakkımızda

Şirket Profili

 FOCC Fiber Optik CO,Limited, bundan sonra FOCC olarak adlandırılan, ar-ge konusunda uzmanlaşmış bir hi-tech kurumsal, üretim pazarlama ve BİT ağ altyapısının çözüm hizmeti. FOCC, 2005 yılında kurulan, Shenzhen Çin'de 450 + çalışanı, 3 fabrika ve bir ana yurtdışı satış merkezi ofisi ile yer almaktadır.

FOCC, yurtiçi ve yurtdışı telekom operatörlerine, ICT ekipman üreticilerine ve ağ entegratörlerine birinci sınıf ürünler ve kapsamlı FTTX çözümü, site (LTE) çözümleri ve Veri Merkezi çözümleri sunmaktadır. Ürün portföyümüz GPON/EPON ekipmanları, Fiber alıcı-vericiler, ortam dönüştürücüler, iç/dış kablolar, PLC ayırıcı, Fiber Yama Kablosu, Yapılandırılmış kablolama sistemi ve ODN Ürünlerini kapsamaktadır.

FOCC'nin ana pazarı Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülkelerdedir. Müşteri talebini karşılamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 2014 yılında Orta Doğu'da ilk yurtdışı şube şirketi kurulmuş ve 2016 yılında PON ekipmanları ve PLC splitter fabrikasına yatırım ve ortak girişimde bulunmuş ve ortak girişimde bulunmaktadır.

Focc, şu anda Internet işletmeleri, Operatörler, finans, eğitim, sağlık kurumları ve devlet daireleri gibi 10'dan fazla alan da dahil olmak üzere 130'dan fazla ülke ve bölgede müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

BİT sektöründeki uzmanlığımız ve sürekli müşteri odaklı inovasyonumuz la müşterilerimize daha rekabetçi çözümler ve profesyonel mühendislik hizmetleri sunacağız.

FOCC yüksek kaliteli fiber ağ çözümleri için en iyi ortağı olacaktır

FOCC would be your best partner for high-quality fiber network solutions

 Şirket Geçmişi:
FOCC Technology Co, Limited üstün kalitede Çin üretim şirketi, optik fiber kablo konektörleri montaj konusunda uzmanlaşmış, 1 Ocak 2005 tarihinde bir kuluçka bölümü olarak üç yıl geçirdikten sonra oluşturuldu ve dünya çapında ürünler sunmak için uluslararası bölüm oldu.
Bugün FOCC, bizi yıllar içinde başarılı kılan aynı orijinal kültürü desteklemeetmektedir. Ürettiğimiz her ürüne, tamamladığımız işlemlere ve üstlendiğimiz çabaya en yüksek kaliteyi dahil etmeye çalışıyoruz.

Görev:
  İnsanlar, yerler, fikirler ve değerler arasında daha hızlı bağlantılar oluşturmak için tutkuyla çalışırız.
Vizyon:
   Made In China'nın dünya çapındaki mükemmellik ve değerlerini temsil eden.
Değer:
   Kalite, İnovasyon, Uzmanlık, Esneklik, İşbirliği, Bağlılık, Dürüstlük.
Pazar:
   Telekomünikasyon - Veri Merkezi - Yayıncılık - Askeri - Sensör - Ulaşım.
                                                     

İşbirliği ortağı

PARTNERSHIP-FOCC

 

 

Optik iletişim ara bağlantı ürünlerine odaklanın

15 üretim deneyimi yıl-biz tereddütsüz

Şirket kalite ile hayatta kalmak ta ısrar ediyor. Birinci sınıf üretim ve test ekipmanları ile iki büyük üretim üssüne sahibiz. Shenzhen 100.000 seviyeli temiz atölyeler fazla 1.000 metrekare vardır, Zhanjiang 100.000 seviyeli temiz atölyeler fazla 2.000 metrekare ve üretim kapasitesi belirli bir ölçekte vardır: şirket kesinlikle kalite ve performans emtia sağlamak için üretimin her bağlantı "standartları" uygular uluslararası seviyeye ulaştı.

Strong stability, widely compatible.

Güçlü kararlılık, yaygın olarak uyumlu.

Ürünler çeşitli performans testlerinden geçmişve çok çeşitli markalarla uyumludur

Factory equipment

Fabrika ekipmanları

Fabrika, uluslararası test standartlarına uygun olarak günümüzün en gelişmiş ekipmanlarını kullanıyor

Strong productivity

Güçlü üretkenlik

İki ana üretim üssü, aylık üretim kapasitesi 1,5 milyon konektör.

Quality Assurance

Kalite Güvencesi

Hassas test cihazları Ürün stabilitesi ve uyumluluğunu sağlar.

Bizim seçin3Avantaj -ları

Choose our 3 advantages


Çok kanallı proses algılama yoluyla standart üretim iş akışı, uluslararası ithal test ekipmanı kullanarak, ürünün tutarlılığını sağlamak için sıkı test ürünü her performans; Ürün uyumluluğunu, yüksek sıcaklık direncini ve anti-aging'i sağlamak için 85 °C yüksek sıcaklıklı ortam testi, 24 saat sürekli yaşlanma testi, uygulama öncesi ve sonrası giden ürün. tüm ürünler, güvenilir ve yüksek performanslı müşteri taleplerini karşılamak için sıkı bir şekilde test edilmiştir.Teknik zorlukların üstesinden gelmek, düşük güç tüketimine sahip yüksek hızlı kablolar bağımsız olarak geliştirmek ve ISO kalite belgelendirmesini geçmek, ücretsiz teknik destek hizmetleri sunmak, hedeflenmiş çözümler sunmak ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcı kablolama ile işbirliği yapmak.

Choose our 3 advantages
Choose our 3 advantagesGüçlü üretim kapasitesi garantisi altında, sipariş günü aynı gün sevk edilecek ve teslimat müşterinin ihtiyaçlarınıbir saniye geciktirmemek emin olmak için en geç 48 saat içinde olacak.

 

 

Bize Ulaşın:
FOCC Fiber Optik A.Ş., Limited
Ekle: 4 Kat-A8 Binası, Baolong Endüstri Parkı, Dalang Ave, Longhua District, Shenzhen, CN 518109

Tel: 0086.755.2377.9959
Faks: 0086.755.2980.0928
E-posta:
focc@fiberfocc.com
Web sitesi:www.focc-fiber.com