FOCC G652 G655 G657 0.9mm SC SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

FOCC G652 G655 G657 0.9mm SC SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

Pigtail lifi de çıplak lifi olarak adlandırılır. At kuyruğunun bir ucunda bir elyaf konektörü vardır ve elyaf çekirdeğinin ucu diğer ucunda kırılır. Fiber konektörün bir ucu ekipmanı bağlamak için kullanılır ve fiber çekirdeğin ucu diğer fiber çekirdekten kopar. Başlıklar minimum ekleme kaybı için birlikte kaynaklanmıştır. Pigtaillerin ve jumperların yapısı çok benzer. Basit olarak, atlama telleri, ortadan kesilmiş iki saç örgüsüdür. SC tipi pigtail konnektörü dikdörtgen bir yuvaya sahiptir ve sabitleme yöntemi, yüksek sıcaklık dayanımı, rahat çalışma ve küçük kayıp dalgalanması avantajlarına sahip olan bir tak ve sürgülü mandaldır.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Simpl ex SC / UPC 9/125 Tek Modlu Fiber Optik

Pigtail - 0.9mm PVC Kılıf

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

FOCC Simplex SCUPC 9125 Tek Modlu Fiber Optik Pigtail - 0.9mm PVC Ceket. 

Colorful-Single-Mode-12-Cores-SC-APCHTB1CNlDQFXXXXX7XVXXq6xXFXXXOHTB1gk4jQFXXXXc5aXXXq6xXFXXXT


 

Sim plex SC / UPC 9/125 Tek Modlu Fiber Optik Pigtail

Pigtail lifi de çıplak lifi olarak adlandırılır. At kuyruğunun bir ucunda bir elyaf konektörü vardır ve elyaf çekirdeğinin ucu diğer ucunda kırılır. Fiber konektörün bir ucu ekipmanı bağlamak için kullanılır ve fiber çekirdeğin ucu diğer fiber çekirdekten kopar. Başlıklar minimum ekleme kaybı için birlikte kaynaklanmıştır. Pigtaillerin ve jumperların yapısı çok benzer. Basit bir ifadeyle, kazaklar ortadan kesilmiş iki kuyrukludur. SC tipi pigtail konnektörü dikdörtgen bir yuvaya sahiptir ve sabitleme yöntemi, yüksek sıcaklık dayanımı, rahat çalışma ve küçük kayıp dalgalanması avantajlarına sahip olan bir tak ve sürgülü mandaldır.

 

Teknik özellik

Bağlayıcı A

SC

Bağlayıcı B

Sonlandırılmamış

Elyaf Modu

9/125 | mm

Elyaf Türü

Simpleks

Polonya

UPC

Kablo çapı

0.9mm

Ceket Malzemesi

PVC

Ceket Rengi

Sarı

dalga boyu

1310nm / 1550

dayanıklılık

> 1000 Kere

Ekleme Kaybı

≤0.3dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

≥50dB

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C


Ürün Özellikleri

Farklı Ekipmanlarda Çeşitli Uygulamalar

v Optik fiber iletişim sistemi

v fiber erişim ağı

v fiber optik veri aktarma ekipmanı

v fiber CATV

v LAN (LAN)

v test cihazları

v fiber optik sensör

v seri sunucu

FOCC Simplex SCUPC 9125 Tek Modlu Fiber Optik Pigtail - 0.9mm PVC Kılıf .jpg 

 

Fiber Optik Pigtail - Ekleme için İdeal

Çekirdeğin ofset, çizik, optik elyaf sarkması ve son yüzeyin düzgün eğrilik yarıçapı olmamasını sağlamak için ileri taşlama teknolojisi ve taşlama ekipmanı kullanılmaktadır.

FOCC Simplex SCUPC 9125 Tek Modlu Fiber Optik Pigtail - 0.9mm PVC Ceket. 

Fiber Optik Pigtail Ekleme İçin İki Önemli Yöntem

Fiber optik pigtail düzenekleri, fiber optik kabloların füzyon veya mekanik birleştirme yoluyla sonlandırılmasında kullanılır.

FOCC Simplex SCUPC 9125 Tek Modlu Fiber Optik Pigtail - 0.9mm PVC Kılıf .jpg 

Pigtail kullanımı

Pigtail kullanım sırasında mümkün olduğunca ilmek yapmaz, bu da iletim sırasında optik sinyalin zayıflamasını azaltabilir.

2. Pigtail'e bağlı optik modül, pigtail fiber ile eşleştirilmelidir. Kısa dalga optik modül çok modlu örgüye bağlı olmalıdır. Longwave optik modülü, veri iletiminin doğruluğunu sağlamak için tekli bağlantı kablosuna bağlanmalıdır.

3. Pigtail konnektörü temiz tutulmalıdır. Kullanımdan sonra yağ, toz ve mekanik hasarı önlemek için konektör koruyucu bir kılıf ile korunmalı ve kapatılmalıdır.

4 use Kullanmadan önce, kuyruk lifi seramik halka ve halka son yüz pamuk, alkolle temiz bir şekilde silinmelidir.

5. İnsan yapımı veya diğer faktörlerin neden olduğu pigtailin hasar görmesi durumunda, hasarlı jumper'ı zamanında değiştirin.

Fokus g652 g655 g657 0.9mm sc sm / mm simpleks 12core 12color fiber optik pigtail fabrikamızla satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi fiyat ve teklif isteyin.

Hot Tags: focc g652 g655 g657 0.9mm sc sm / mm tek taraflı 12core 12color fiber optik örgüsü, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:FOCC G652 G655 G657 0.9mm ST SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail Sonraki:FOCC G652 G655 G657 0.9mm 9/125 Tekli Lc Sm Optik Fiber Pigtail

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz