FOCC G652 G655 G657 0.9mm ST SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

FOCC G652 G655 G657 0.9mm ST SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

Tek modlu, çok modlu ve 10G 50 / 125um OM3 tipleri, simpleks elyaf, 4 elyaf, 6 elyaf, 8 elyaf, 12 elyaf, 24 elyaf, 48 elyaf ve benzeri elyaf pigtailleri üzerinde geniş ölçüde esneklik sağlıyoruz. Bu fiber pigtailler, fan kitleri ile olabilir ve Telcordia, EIA / TIA ve IEC standartlarına tam uyumludur.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FOCC G652 G655 G657 0.9mm ST SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

Factory-Price12-core-ST-single-mode12color-fiberFactory-Price12-core-ST-single-mode12color-fiber1HTB1At0ZQFXXXXXoXpXXq6xXFXXXi

HTB1MjhJQFXXXXbCXFXXq6xXFXXXBHTB135lwQFXXXXb9XVXXq6xXFXXXI


Tek modlu, çoklu mod ve 10G gibi elyaf pigtailleri üzerinde geniş ölçüde esneklik sağlıyoruz
50 / 125um OM3 tipleri, simpleks elyaf, 4 elyaf, 6 elyaf, 8 elyaf, 12 elyaf, 24 elyaf, 48 elyaf vb. Bu elyaf pigtailleri fanlı kitlerle olabilir ve Telcordia, EIA / TIA ve IEC standartlarına tam uyumlu olabilir.

Parametreler
Standart Fiber Kablo Grupları
Elyaf Türü
SM (G.652 / G.657A)
AA (OM1 / OM2 / OM3)
Ceket Malzemeleri
LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC
Bağlayıcı Tipi
SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Yüksük Malzemeler
Seramik
Dalga Boylarını Test Etme
1310 ± 30/1550 ± 30 nm
850 ± 30/1300 ± 30 nm
Ekleme Kayıpları (dB)

TIA / EIA-455-107
D 0.3dB

(PC / UPC / APC)
D 0.3dB

(PC / UPC
Geri Dönüş Kaybı (dB)

TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)

55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
Değişim yeteneği
≤ 0.2dB
Kablo Grupları
Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan-out Patchcord
Çalışma Sıcaklığı (° C)
-10 ~ + 70
Depolama Sıcaklığı (° C)
-40 ~ +85
paket
1unit / çanta

Temel Özellikler:

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı.

İyi değişim yeteneği.

İyi Dayanıklılık

Yüksek sıcaklık kararlılığı ..

IEC, TIA / EIA, NTT ve JIS şartnamelerine uygundur.

Bu ürün ince fiber optik kablo kullanır. İyi öğütme teknolojisi ve öğütme ekipmanının tanıtılması, optik fiber öğütme merkezi ve sapmanın merkezi, optik fiberin içi boşluğu, kusurlu veya çiziksiz optik fiberin yüzeyi ve yarıçapının yarıçapı gibi teknik parametrelerin etkin bir şekilde sağlanmasını sağlayabilir. seramik uç yüzünün eğriliği standartları karşılar.

pigtail kullanımı
1. pigtail kullanım sırasında mümkün olduğunca ilmek yapmaz, bu da iletim sırasında optik sinyalin zayıflamasını azaltabilir.
2. Pigtail'e bağlı optik modül, pigtail fiber ile eşleştirilmelidir. kısa dalga optik modül çok modlu örgüye bağlı olmalıdır. uzun dalga optik modülünün, veri iletiminin doğruluğunu sağlamak için tekli bağlantı kablosuna bağlı olması gerekir.
3. Pigtail konnektörü temiz tutulmalıdır. kullanımdan sonra yağ, toz ve mekanik hasarı önlemek için konektör koruyucu bir kılıf ile korunmalı ve kapatılmalıdır.
Kullanmadan önce 4, kuyruk lifi seramik halka ve halka son yüz pamuk, alkol ile temiz bir şekilde silinmelidir.
5. İnsan yapımı veya diğer faktörlerin neden olduğu pigtailin hasar görmesi durumunda, hasarlı jumper'ı zamanında değiştirin.




Hot Tags: focc g652 g655 g657 0.9mm st sm / mm tek taraflı 12core 12color fiber optik örgüsü, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:FOCC G652 G655 G657 0.9mm FC SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail Sonraki:FOCC G652 G655 G657 0.9mm SC SM / MM Simplex 12 çekirdekli 12 renk Optik Fiber Pigtail

Sorgulama

You Might Also Like