Şerit Fiber Pigtail SC U / APC 0.9mm 12colors

Şerit Fiber Pigtail SC U / APC 0.9mm 12colors

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm OMC pigtailleri fabrikada kontrol edilir ve istek üzerine interferometre verileriyle birlikte test edilir.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Şerit elyaf örgüsü SC U / APC 0.9mm 12 renk


SC APC 0.9mm 12colors of Ribbon fiber pigtail SC APC 0.9mm 12colors of Ribbon fiber pigtailSC APC 0.9mm 12colors of Ribbon fiber pigtail

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm OMC pigtailleri fabrikada kontrol edilir ve istek üzerine interferometre verileriyle birlikte test edilir.

 

Özellikler

- Düşük ekleme kaybı, Düşük geri yansıma kaybı

-Flastik tamponlama esnek ve kolay şerit

aydınlatma koşulları altında belirlenebilir fiber tampon renkler

-Kurulum süresini azaltır

-Mümkün fiber saygısız tarafından yanlış yama kaçınır

-Temiz ve Çizilmez Son Yüz

-Portatif geometrik test normal üretime uygulanır.

-100% interferometre kontrolü özel gereksinim altında mevcuttur.

 

Ürün bilgisi

Bağlayıcı A

SC

Bağlayıcı B

Sonlandırılmamış

Elyaf Kategorisi

Tekli mod (OS2)

Elyaf Sayısı

12 çekirdek

Polonya

UPC

Kablo çapı

0.9mm

Ceket Malzemesi

PVC / LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP

Ceket Rengi

12 farklı renk

dalga boyu

1310nm ve 1550nm

dayanıklılık

> 1000 Kere

Ekleme kaybı

≤0.3dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

≥35dB

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C

Geometrik Özellikler (yalnızca test edilen 3D interferometre için)

Test maddeleri

Konektörler

PC Son Yüzü

APC Son Yüz

Eğri yarıçapı

SC / FC / ST

10 ~ 25 mm

5 ~ 12 mm

LC / MU

7 ~ 25 mm

5 ~ 15 mm

Apex Ofset

50 um

Elyaf Küresel Yüksekliği

+/- 50 nm

Açısal ofset

------

8 ° ± 0.2 °

ÖZEL seçenek

 SC APC 0.9mm 12colors of Ribbon fiber pigtail

OMC ayrıca, elyaf konektörü, uzunluk, renk, elyaf kalitesi, şartname, malzeme, paket vb. Gibi bir dizi OEM hizmeti de sunmaktadır.

Fiziksel bilgi

Aşağıdaki gibi benzer çizim.

SC APC 0.9mm 12colors of Ribbon fiber pigtail

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Paketleme ve Etiketleme

Alınması kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir.

Ribbon Fiber Pigtail SCU/APC 0.9mm 12colors1

Ribbon Fiber Pigtail SC U/APC 0.9mm 12colors5

Hot Tags: şerit elyaf pigtail sc u / apc 0.9mm 12colors, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:LC APC Simplex OS2 Tek Modlu PVC (OFNR) 0.9mm Fiber Optik Pigtail Sonraki:Özelleştirilebilir MPO Fiber 12 Renkli SC Tek Modlu Fiber Optik Pigtail

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz