ST UPC - ST UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 3.0mm 2.0mm PVC LSZH OM1 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

ST UPC - ST UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 3.0mm 2.0mm PVC LSZH OM1 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

● Teknik Açıklama: FOCC Simplex patch kablo, seramik halka ile sonlandırılmış en yüksek kalitede G.655D optik fiberden üretilmiştir ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Açıklama:
FOCC Simplex patch kablo, çeşitli tiplerde seramik fermuar konektörleriyle sonlandırılmış en yüksek kalitede G.655D optik fiberden üretilmiştir. Multimode, OM1 ve OM2 optik fiber kanallarıyla uyumludur. Kablo hazırlama, sonlandırma ve test, Excel onaylı imalat tesisinde sıkı bir şekilde yönetilen prosedürlere göre yapılır. Uygulamalar, optik yama panelleri ile şebeke veya sunucu ekipmanı arasındaki bağlantıları ve doğrudan cihazlardan yerel veya geniş alan ağı veya fiziksel güvenlik donanımına bağlantılar içerir. Her kablo, montajın performans seviyelerini uzatmak ve sürdürmek, her bir dubleks kablo için "bacaklar" iletmek ve almak için gergi kabartma çizmeleri vardır, bu kablolar montajın her ucuna sabitlenmiş halka tipi kablo işaretleyicisi ile tanımlanır. Bu tanımlama halkalarından kısa bir mesafe, kolay yönetilen bir iki fiber kablo sağlamak için uygulanır, nihayet benzersiz bir parti numarası içeren bir etiket kalite ve izlenebilirlik amacıyla kablo merkezine sabitlenir.


● Özellikler:
Ana dağıtım, yatay dağıtım ve ekipman dağıtım bölgelerinde önceden sonlandırılmış kasetleri birbirine bağlamak için giriş tesislerinde, telekomünikasyon odalarında, veri merkezlerinde, masa ve ağ uygulamalarında uygulamaları birbirine bağlamak ve çapraz bağlamak.


● Ürünler Genel Bakış:

image001 (001) .jpgimage003 (001) .jpg


● Uygulama:
► Telekomünikasyon şebekeleri;
► Veri işleme ağları;
► Metro uygulamaları;
► Askeri, tıbbi ve endüstriyel.


● İnşaat:

Lif sayısı

Simpleks (1-fiber) sıkı tamponlu
Dubleks (2-fiber) ceketli posta kodu

Kablo kıyafeti puanı

Yükseltici (OFNR)
Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) başına: IEC
60332-1-2, IEC 60332-3-24, IEC 60754-1,
IEC 60754-2, IEC 61034-2

Lif türleri

Çok modlu: OM2 (G.651) 62.5 / 125um

Konektör türleri 'A' bitti

Simplex veya Dubleks ST / UPC, ST / UPC

Konektör tipi uç 'B'

Simplex veya Dubleks ST / UPC, ST / UPC

Ceket rengi

OM2 (G.651): Turuncu
OM2 (G.651): Turuncu

Kablo dış çapı (OD)

1.6 mm çift taraflı ve tek taraflı
3 mm dupleks ve simpleks
900 mikron sıkı tamponlu

Konektör kablosu tutma

50N @ 0 ℃
19.4N @ 90 ℃

Konektör sağlamlığı

500 döngü

Minimum viraj yarıçapı

1.6mm: 16mm
3 mm: 29 mm
900 mikron: 9 mm


● Fiber Parametresi:

Kablo Malzemesi

Dış kılıf

LSZH (Turuncu RAL 2004)

Tek lifli dış kılıf

LSZH (Turuncu RAL 2004)

Tek lifli ikincil kılıf

Naylon sıkı

Mukavemet üyesi

Aramid iplikler

Elyaf Türü

AA-62.5 / 125um

Bağlayıcı Türü

ST-ST


● Sertifikasyon ve Uyumluluk:

RoHS

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Hakkında Direktif

GR-326-CORE

Tek Modlu Optik Konektörler ve Atlama Tertibatları İçin Genel Gereklilikler. Optik Fiber Kablolama

TIA / EIA-568-C.3

Bileşenler Standartları

EIA / TIA-604

Fiber Optik Bağlayıcı Arabirilebilirlik Standardı

UL 94

Cihazlar ve cihazlardaki Parçalar için Plastik Malzemelerin Yanabilirliği Üzerine Üçüncü Taraf Testlerimiz

● Montaj körü için şu ürünlerimiz de var:
Fiber Optik Kablo, Fiber Optik Yama Kablosu, Fiber Optik Bağlayıcı, Fiber Optik Zayıflatıcı, Fiber Optik PLC Splitters, Fiber Optik Terminasyon Kutuları vb. Gibi Fiber Optik Ürünlerin önde gelen kaliteli profesyonel üreticisi olarak, daha ayrıntılı bilgi lütfen bize serbestçe temas ve Desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Teşekkür ederim!


St upc simplex veya dubleks 3.0mm 2.0mm pvc lszh om1 çok modlu fiber optik patchcord'u fabrikamızda toplayın. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: ST UPC - ST UPC tek veya çift yönlü 3.0mm 2.0mm PVC LSZH OM1 çok modlu fiber optik patchcord, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyat, satın almak, fiyatlarını öğrenin
Bir çift:Özelleştirilmiş Konnektör SC UPC Fiber Pigtailler Kablo 62.5 / 125 Modlu Optik Fiber Yama Kablosu Jumper Sonraki:FC UPC - FC UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 3.0mm 2.0mm PVC LSZH OM1 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz