2 Çekirdekli Çift Yönlü MM MTRJ - MTRJ Yama Kablosu Fiber Optik / Yama Kablosu Jumper

2 Çekirdekli Çift Yönlü MM MTRJ - MTRJ Yama Kablosu Fiber Optik / Yama Kablosu Jumper

Optik Fiber Düzeltme Kablosu, tek modlu veya çok modlu bir fiber kablo ve her iki uçta bir adet iki konektörden oluşur. Hem Tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur, önceden parlatılmış UPC veya APC'li bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

MTRJ çift yönlü fiber optik patch kablosu

Optik Fiber Düzeltme Kablosu, tek modlu veya çok modlu bir fiber kablo ve her iki uçta bir adet iki konektörden oluşur. Hem Tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur, önceden parlatılmış UPC veya APC'li bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir.

MTRJ Patch Cable Fiber Optic1

MTRJ Patch Cable Fiber Optic2MTRJ Patch Cable Fiber Optic3


Özellikler
Simpleks veya dubleks veya çoklu fiber düzenekleri
Yükseltici veya Plenum dereceli, LSZH ve RoHS kabloları mevcut
Düşük ekleme kaybı, IEC, TIA / EIA, Telcordia uyumlu
Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
Çeşitli elyaf tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek modlu, 50/125 modlu ve 62.5 / 125 modlu
0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 / mm dış çaplı fiber optik kablolar
PC, UPC ve APC cila türleri
İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat
% 100 geometri testi ve IEC temizleme testi mevcuttur
Oem servisi avaibable

 

Uygulamalar

1. Erişim Ağı

2.Telecom / CATV Sistemleri

3.FTTx

 

Özellikler

MTRJ fiber optic patch cable patch cord

Referans için realted ürünler resimleri

MTRJ Patch Cable Fiber Optic4


Test Güvence Programı

3D interferometre, parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve parlatılmış MT yüksüklerinin tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve bunları aşmasını sağlar. Temiz optik konektörler, güvenilir ve yüksek performanslı bir fiber optik altyapı sağlamada çok önemlidir.

MTRJ Patch Cable Fiber Optic5 

Paketleme ve Etiketleme

Çevre Dostu Ambalaj ve Etiketleme

 

Alınması kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, FOCC tarafından varsayılan olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümü istek üzerine temin edilebilir.

MTRJ Patch Cable Fiber Optic6 


Sorular

 

S: OFNP ve LSZH kablo kılıfı arasındaki fark nedir acaba?

A: OFNP (plenum), yanma sırasında çok az duman yayan yangın geciktiriciliğine sahiptir, LSZH (Düşük Dumanlı Sıfır Halojen) kablo ceketi, sınırlı ısı yayan ve yüksek ısı kaynaklarına maruz kaldığında halojen içermeyen termoset bileşiklerden oluşur; . alev.

 

S: BIF'li MTP fiber optik kablo sunuyor musunuz?  

A Evet. Corning ClearCurve bükme duyarsız fiber ile yapılmış MTP fiber optik kablo sunuyoruz. Multimode için minimum bükülme yarıçapı 7,5 mm'dir; singlemode için 10 mm.

 

S: Bu APC mi, UPC mi? Yeşilin genellikle cilalı açıya işaret ettiğini biliyorum, ancak bu resimde olduğu gibi sadece 90 derecelik bir düz cila ile aynı görünen birkaç başka kablo daha var.  

C: Tekli fiber için 8 derece açılı APC cilası, çok modlu fiber ise 90 derecelik bir daire ile UPC cilasıdır.

MTRJ Patch Cable Fiber Optic7



Hot Tags: 2 çekirdekli çift taraflı mm mtrj - mtrj patch kablo fiber optik / patch cord jumper, Çin, fabrika, tedarikçiler, fiyat teklifi, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:LC / FC 62.5 / 125 MM Dubleks 2mm IEC Sınıf B Fiber Optik Yama Kablosu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz