LC UPC'den LC UPC'ye Simpleks veya Dubleks 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

LC UPC'den LC UPC'ye Simpleks veya Dubleks 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

● Teknik Açıklama: Fiber optik patch cordlar ve pigtailler, tesisatların giriş tesislerinde uygulamaları birbirine bağlar ve çapraz bağlar ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Açıklama:
Fiber optik patch cordlar ve pigtails, giriş tesislerinde, telekomünikasyon odalarında, veri merkezlerinde ve masada tesisatların üzerinden uygulamaların birbirine ve çapraz bağlantısını sağlar. Yama kordları, ana, yatay ve ekipman dağıtım bölgelerindeki ağ uygulamalarını destekler ve yükseltici (OFNR) ve düşük duman sıfır halojen (LSZH) ve plenum (OFNP) nominal ceket bulunur image001 (001) .jpg Yerel kablolama kurallarına uymak için malzemeler. Pre-terminated fiber optik pigtails, füzyon splice alan sonlandırma uygulamalarını desteklemektedir.


● Özellikler:
► Güçlü, esnek ve kurulumu kolaydır;
► LSZH kılıf sayesinde iç mekan uygulamaları için idealdir;
► Büyük mekanik direnç;
► Tamamen dielektrik;
► Farklı damarlar isteğe bağlıdır.


● Mekanik Çizim: image003 (001) .jpg

● Uygulama:
Ana dağıtım, yatay dağıtım ve ekipman dağıtım bölgelerinde önceden sonlandırılmış kasetleri birbirine bağlamak için giriş tesislerinde, telekomünikasyon odalarında, veri merkezlerinde, masa ve ağ uygulamalarında uygulamaları birbirine bağlamak ve çapraz bağlamak.


● İnşaat:

Lif sayısı

Simplex (1-fiber) sıkı tamponlu
Dubleks (2-fiber) ceketli posta kodu

Kablo kıyafeti puanı

Yükseltici (OFNR)
Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) başına: IEC
60332-1-2, IEC 60332-3-24, IEC 60754-1,
IEC 60754-2, IEC 61034-2

Lif türleri

Tekli mod: OS2 (G.652.D) 9/125
LWP Eğilme Duyarlı Değil (G.657.A2 / B2)

Konektör türleri 'A' bitti

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Konektör tipi uç 'B'

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Ceket rengi

OS2 (G.652.D): Sarı
OS2 (G.657.A2 / B2): Sarı

Kablo dış çapı (OD)

1.6 mm çift taraflı ve tek taraflı
3 mm dupleks ve simpleks
900 mikron sıkı tamponlu

Konektör kablosu alıkoyma

50N @ 0 ℃
19.4N @ 90 ℃

Konektör sağlamlığı

500 döngü

Eğme yarıçapı minimum

1.6mm: 16mm
3mm: 29mm
900 mikron: 9 mm


● Fiber Parametresi:

Öğeler

birim

şartname

Dairesel Olmayan Bir Cephe Kaplaması

%

≤2.0

Kaplama Çapı

um

245 ± 10

Kaplama-Kaplama Eş merkezlilik Hatası

um

≤1.0

Çekirdek çapı

um

62.5 ± 2.5

Kaplama Çapı

um

125 ± 1,0


Kablo Malzemesi

Dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli ikincil kılıf

Naylon sıkı

Mukavemet üyesi

Aramid iplikler

Elyaf Türü

AA-50/125

Bağlayıcı Türü

LC-LC


● Daha Fazla İlgili Ürünler İçin:

image005 (001) .jpg      

● Montaj körü için de şu ürünlerimiz var:
Biz Fiber Optik Kablo, Fiber Optik Patch Kordonlar, Fiber Optik Konnektör, Fiber Optik Zayıflatıcılar, Fiber Optik PLC Splitters, Fiber Optik Terminasyon Kutuları ve benzeri gibi Fiber Optik Ürünler önde gelen kaliteli profesyonel üreticisi olarak, daha ayrıntılı bilgi lütfen bize serbestçe temas ve Desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Teşekkür ederim!


Hoşgeldiniz lc upc lc upc simpleks veya dubleks 2.0mm pvc veya lszh 10g om3 multimode fiber optik patchcord fabrikamızda ile. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: LC UPC - LC UPC tek bileşenli veya çiftli 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 çok modlu fiber optik patchcord, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyat, satın almak, fiyatlarını öğrenmek
Bir çift:SC UPC'den SC'ye UPC Tekli veya Çiftli 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz