LC UPC'ye UPC Duplex OM3 Zırhlı PVC (OFNR) Patch Kablosu

LC UPC'ye UPC Duplex OM3 Zırhlı PVC (OFNR) Patch Kablosu

OM3 Laser 3.0 mm kablo çapıyla optimize edilmiş fiber 10G, 40G ve 100G daha yüksek bant genişliği uygulaması için mükemmeldir OM3 50/125 Multimode LC / UPC'den SC / UPC'ye kadar Duplex Zırhlı Fiber Optik Kablo Zırhlı fiber optik kablo, dahili metal zırh ile daha güçlü optik fiberlerin standart fiber optik kablolara göre korunması. Sağlam zırhlı kablolar, aşırı toz, yağ, gaz, nem ve hatta hasara neden olan kemirgenler içeren ortamlar da dahil olmak üzere, optik elyafın en tehlikeli alanlara kurulmasını sağlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SC UPC Dubleks OM3 Zırhlı LC UPC

PVC (OFNR) Patch Kablo


ÖZELLİKLER

3.0 mm kablo çapına sahip OM3 Lazer Optimize edilmiş fiber, 10G, 40G ve 100G daha yüksek bant genişliği uygulamaları için mükemmeldir

SC UPC Dubleks OM3 Armored 124.png LC UPCSC UPC Dubleks OM3 Armored 125.png LC UPCSC UPC Dubleks OM3 Armored 126.png LC UPC 

 

OM3 50/125 Çok Modlu LC / UPC, SC / UPC Dubleks Zırhlı Fiber Optik Kablo
Metal zırhlı zırhlı fiber optik kablo, fiber optik kabloların standart fiber optik kablolara göre daha güçlü bir şekilde korunmasını sağlayabilir. Sağlam zırhlı kablolar, aşırı toz, yağ, gaz, nem ve hatta hasara neden olan kemirgenler içeren ortamlar da dahil olmak üzere, optik elyafın en tehlikeli alanlara kurulmasını sağlar.

Bağlayıcı A

LC UPC

Bağlayıcı B

SC UPC

Fiber modu

50/125 | mm

Fiber türü

dubleks

Kablo çapı

3.0mm

Kablo Ceketi

Tek Zırhlı

Kablo rengi

su

Kablo malzemesi

Paslanmaz çelik boru, PVC

Min.Bending Yarıçapı (Dinamik)

≥30D (mm)

Çekme Yükleri

100 ~ 132 lbs

Ekleme Kaybı

≤0.3dB

Geri dönüş kaybı

≥20dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C

Teknik Bilgiler

Kalite Belgesi

Kalite ve standartlar F OCC'nin temelidir . Olağanüstü, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmaya kendini adamış bulunuyoruz. OCC , ISO9001 ve RoHS gibi birçok kalite sistem onayını geçmiş, uluslararası standartlarda bir kalite güvence sistemi kurmuş ve tasarım aşamasında standart yönetim ve kontrol uygulamıştır. , geliştirme, üretim, montaj ve servis.

SC UPC Dubleks OM3 Armored 1361.png LC UPC 

v Daha yüksek kalite, ancak daha düşük fiyat: İş Süreci Dış Kaynak Kullanımı. Tekrarlayan çekirdek dışı veya çekirdek üretim sürecini profesyonel tedarikçilere dış kaynak kullanarak maliyetini düşürür; aynı zamanda servisi iyileştirmek. Şirketin çekirdek teknolojisinin kontrolü üzerinde yoğunlaşabilir, tüm sektör zincirini derinden anlayabileceği gibi, ileri teknoloji ürünü konumlandırma elde edebilir

v Komple çözüm, bireysel gereksinimleri karşılamak

v İlk tasarımdan malzeme ve tedarikçi seçimine, ana parçalardan bir teli veya hatta bir vidayı düşünerek düşünürüz. Yerel coğrafi, iklimsel özelliklerin yanısıra ürün tasarımında bölgesel kültür gibi faktörleri bir araya getirir ve gereksinimleri karşılamak için tamamen özelleştirilebilir.

v Profesyonel teknik, kalite güvencesi: Kaynaktan gelen kaliteyi kontrol edin, profesyonel ürün mühendisleri ve satış mühendisleri her seviyede kontroller yaparlar.

v ERP yönetimi: Tüm yönetim, satış öncesi, satış, satış sonrası, kesinlikle ERP'ye uygun olarak çalışır.

v Standardizasyon, Atumizasyon, Vitrifikasyon, Kesin Sorumluluk, Daha İyileştirilmiş Akış

 

 

Ürün Özellikleri

Zırhlı Fiber Optik Kablo - En Zorlu Ortamlar için Tasarlandı

v Paslanmaz çelik boru, fiziksel hasara karşı iyi koruma sağlar.

v Hafif ve esnek, yaklaşık 30mm minimum bükülme yarıçapına sahip, kurulumu kolay.

v Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı, dengeli iletim.

 

SC UPC Dubleks OM3 Zırhlı 2728.png LC UPC 

SC UPC Dubleks OM3 Zırhlı 2750.png LC UPC 

Zırhlı Fiber Optik Kablo Yapısı

Bir aramid tabakası ve bir dış kılıflı paslanmaz çelik ağ ile çevrelenmiş bir tamponlu fiber üzerinde bir sarmal paslanmaz çelik bant ile üretilmiştir.

SC UPC Dubleks OM3 Armored 2940.png LC UPC 

 

 




Fabrikamız ile scc upc dubleks om3 zırhlı pvc (ofnr) patch kablo lc upc satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: sc upc dubleks om3 zırhlı pvc (ofnr) yama kablosu, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, tırnak, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak için lc upc
Bir çift:Yüksek Kaliteli 10G OM3 50/125 Dubleks Simplex 12 Çekirdekli 24 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu LC SC FC ST MPO MU DIN D4 Optik Fiber Yama Kablosu Sonraki:12 Fiber LC / UPC 50/125 Çok Modlu OM3 OM4 Bunch Fiber Optik Pigtail - 0.9mm PVC Ceket

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz