LC UPC'den ST UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 2,0 mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

LC UPC'den ST UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 2,0 mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

● Teknik Tanım: Fiber optik kablolar mesafe ve hızın yüksek olduğu uygulamalarda kullanılır. Koaksiyel ve bükülmüş çift kablolarla karşılaştırıldığında ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Açıklama:
Fiber optik kablolar mesafe ve hızın çok yüksek olduğu uygulamalarda kullanılır. Koaksiyel ve bükülmüş çift kablolarla karşılaştırıldığında, fiber optik kablolar, veri ve mesafeleri çok daha büyük mesafelerde ve hızlarda iletebilir ve alabilirler. FOCC'nin 10Gb su fiber optik kabloları, 10 gigabit Ethernet uygulamaları için optimize edilmiş çarpıcı hızlı hızlar sağlar. 10Gb su kablolarımız mevcut şebeke donanımlarıyla geriye dönük olarak uyumludur ve performans ve güvenilirlik açısından tamamen test edilmiştir. Fiber optik patch cordlar çoğunlukla patch panel üzerinde veya çıkışlar ile terminal ekipmanı arasındaki bağlantı için kullanılırlar. Bağlayıcıların ve elyafların kalitesi esas olarak ekleme kaybı ve geri dönüş kaybıyla belirlenir. LC'den LC'ye çok modlu fiber optik kablo en çok image001 (001) .jpg Yüksek bant genişliği, mesafe ve maliyet etkinliği nedeniyle fiber optik kablo bağlantılarında kullanılan popüler bağlantılar. FOCC'nin 10Gb su (OM3) fiber optik kablo, ISO 11801 standardı tarafından tanımlanan 10Gb Ethernet uygulamaları için lazerle optimize edilmiş 50 / 125um çok modlu fiber kullanmaktadır. Fiber Optik devraldığı için bakır eskimiş durumda. Her fiber optik patch kablo, her bir kablo üzerinde etiketli test sonuçlarıyla tamamen test edilmiştir. Bu sıkı kalite kontrolü, ağları düzeltirken size% 100 endişe verici bir deneyim sunmamaktadır.


● Özellikler:
► Güçlü, esnek ve kurulumu kolaydır;
► LSZH kılıf sayesinde iç mekan uygulamaları için idealdir;
► Büyük mekanik direnç;
► Tamamen dielektrik;
► Farklı damarlar isteğe bağlıdır.


● Sağlayabileceğimiz Daha Fazla Köprü:

image003.jpg

● Uygulama:
► Tek Yönlü veya Çift Yönlü;
► Standart veya özel uzunluklar;
► Çeşitli konektör seçenekleri;
► Esnek açılı çizme mevcuttur.


● İnşaat:

Lif sayısı

Simplex (1-fiber) sıkı tamponlu
Dubleks (2-fiber) ceketli posta kodu

Kablo kıyafeti puanı

Yükseltici (OFNR)
Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) başına: IEC
60332-1-2, IEC 60332-3-24, IEC 60754-1,
IEC 60754-2, IEC 61034-2

Lif türleri

Tekli mod: OS2 (G.652.D) 9/125
LWP Eğilme Duyarlı Değil (G.657.A2 / B2)

Konektör türleri 'A' bitti

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Konektör tipi uç 'B'

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Ceket rengi

OS2 (G.652.D): Sarı
OS2 (G.657.A2 / B2): Sarı

Kablo dış çapı (OD)

1.6 mm çift taraflı ve tek taraflı
3 mm dupleks ve simpleks
900 mikron sıkı tamponlu

Konektör kablosu alıkoyma

50N @ 0 ℃
19.4N @ 90 ℃

Konektör sağlamlığı

500 döngü

Eğme yarıçapı minimum

1.6mm: 16mm
3mm: 29mm
900 mikron: 9 mm


● Fiber Parametresi:

Öğeler

birim

şartname

Dairesel Olmayan Bir Cephe Kaplaması

%

≤2.0

Kaplama Çapı

um

245 ± 10

Kaplama-Kaplama Eş merkezlilik Hatası

um

≤1.0

Çekirdek çapı

um

62.5 ± 2.5

Kaplama Çapı

um

125 ± 1,0

Kablo Malzemesi

Dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli ikincil kılıf

Naylon sıkı

Mukavemet üyesi

Aramid iplikler

Elyaf Türü

AA-50/125

Bağlayıcı Türü

LC-LC

● Sertifikasyon ve Uyumluluk:


RoHS

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Hakkında Direktif

GR-326-CORE

Tek Modlu Optik Konektörler ve Atlama Tertibatları İçin Genel Gereklilikler. Optik Fiber Kablolama

TIA / EIA-568-C.3

Bileşenler Standartları

EIA / TIA-604

Fiber Optik Bağlayıcı Arabirilebilirlik Standardı

UL 94

Cihazlar ve cihazlardaki Parçalar için Plastik Malzemelerin Yanabilirliği Üzerine Üçüncü Taraf Testlerimiz

image005 (001) .jpg


     
● FOCC Optik Kablo Atölyesi:

image006.jpg


Hoşgeldiniz upc simplex veya dubleks 2.0mm pvc veya lszh 10g om3 çok modlu fiber optik patchcord için lc upc'u fabrikamızda satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: LC UPC'den ST UPC'ye simpleks veya dupleks 2.0mm'lik PVC veya LSZH 10G OM3 çok modlu fiber optik patchcord, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyat, satın almak, fiyatlarını öğrenmek
Bir çift:Fiber Optik Kablolar OM3 10Gb 50125 Multimode Sonraki:LC UPC - SC UPC Tekli veya Çiftli 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz