FOCC Kapalı Açık LC SC FC ST Tekli Om1 Om2 Om3 Om4 Optik Fiber Optik Yama Kablosu Jumper

FOCC Kapalı Açık LC SC FC ST Tekli Om1 Om2 Om3 Om4 Optik Fiber Optik Yama Kablosu Jumper

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005 standartlarına uygundur. Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Yüksek yoğun bağlantı, kolay kullanım Yüksek güvenilirlik ve stabilite Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyidir

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FOCC iç mekan dış mekan LC SC FC ST

Tekli om1 om2 om3 om4 optik fiber optik yama kablosu / Jumper

Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. Normalde 4 tip konnektör vardır: FC / SC / LC / ST .. 3 tip yüksük: PC, UPC, APC…

FC Konektörü.

FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir. Dişli namlu muhafazası ile sabitlenir. FC konektörleri genellikle metal bir mahfaza ile inşa edilmiştir ve nikel kaplamalıdır.

SC Konektörü

SC, Abone Konektörü anlamına gelir - genel amaçlı bir itme / çekme stili konektör. Basit bir itme-çekme hareketine sahip kare, geçmeli bir konektör mandallarıdır ve anahtarlanmıştır.

LC Konektörü

LC yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. LC, Lucent Bağlayıcısı anlamına gelir. SC'nin yarısı boyutunda, küçük boyutlu bir fiber optik konektördür.

ST Konektörü

ST, Düz Uçlu - hızlı açılan bir süngü tarzı konektör anlamına gelir. ST konnektörler büküm kilitli kaplin ile silindiriktir. Push-in ve büküm tipleri

PC Parlatma türü

PC, Fiziksel İletişim anlamına gelir. PC konektörüyle, iki fiber yassı konektörle olduğu gibi birleşir, ancak uç yüzleri hafifçe kavisli veya küresel olacak şekilde parlatılır. Bu hava boşluğunu ortadan kaldırır ve lifleri temasa zorlar

UPC, Ultra Fiziksel İletişim anlamına gelir. Bitiş yüzlerine daha iyi bir yüzey kalitesi için genişletilmiş bir parlatma verilmiştir. Bu konektörler genellikle dijital, CATV ve telefon sistemlerinde kullanılır.

APC Açılı Fiziksel Temas anlamına gelir Son yüzler hala kavislidir, ancak endüstri standardı sekiz derecede açılıdırlar. Bu sıkı bir bağlantı sağlar. Bu konektörler CATV ve analog sistemler için tercih edilir.

HTB1ja2IjYwrBKNjSZPc760papXaUHTB1FeubCb1YBuNjSszh763UsFXa3HTB19C_EtIuYBuNkSmRy763A3pXaU

MADDE
PARAMETRE
Bağlayıcı tipi
LC / UPC (APC), SC / UPC (APC), FC / UPC (APC), ST / UPC. İsteğe bağlı
Fiber modu
G652D, G657A1, G657A2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Çalışma dalga boyu
1310,1490,1550 nm
Ekleme Kaybı
<= 0.2db="" (pc="" ve="" upc)=""><= 0.3db="">
Geri dönüş kaybı
> = 50db (PC ve UPC). > = 60Db (APC)
Tekrarlanabilirlik
<=>
değiştirilebilirliği
<=>
Elyaf Uzunluğu
1m, 2m… .. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk.
Uzunluk ve tolerans
10 cm
Çalışma sıcaklığı
-20 ~ 60 ° C
Depolama sıcaklığı
-20 ~ 60 ° C

HTB1eyJOX5DxK1RjSsphq6zHrpXaL

HTB1EIRPX5zxK1RkSnaVq6xn9VXaG


Çevre Dostu Ambalaj ve Etiketleme

Alınması kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, varsayılan olarak FOCC ile etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümü istek üzerine temin edilebilir.

Değiştirilebilir Uniboot LC Cables2071.png 

 

Sorular

Soru:

Değiştirilebilir uniboot kablonun kutupsal tipi nedir? Düz mü yoksa çapraz mı?

Cevap:

Varsayılan polarite tipi düz AB tipidir, ancak çapraz AA tipi de sunabiliriz.

 

Soru:

Bu değiştirilebilir uniboot kablosu, koruyucu cam mı yoksa başkaları mı kullanıyor? Minimum bükülme yarıçapı nedir?

Cevap:

Evet, bu yama kablosu korner camı kullanır. Tek modlu fiber kablolar için minimum bükülme yarıçapı 10 mm, çok modlu fiber kablolar için 7,5 mm'dir.

 

Soru:

İtmeli çekme tırnağıyla değiştirilebilir uniboot kablosu sağlıyor musunuz?

Cevap:

Üzgünüz, yapmıyoruz. Çünkü itmeli çekme Tablı fiber kablo kutupları değiştiremez. Ama gerekirse, itme çekme uniboot kablosunu satın alabilirsiniz


Fabrikamız ile focc kapalı açık lc sc fc st tekli mod om1 om2 om3 om4 optik fiber optik patch kablosu jumper satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi fiyat ve teklif isteyin.

Hot Tags: focc kapalı açık lc sc fc st tekli om1 om2 om3 om4 optik fiber optik patch cord jumper, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:OM5 Yama Kablosu, 100 Gigabit Çok Modlu SC LC Fiber Optik Jumper Kablosu Sonraki:Özelleştirilmiş 8 Fiber LC / SC / FC / ST OM4 Çok Modlu Kapalı Sıkı Tamponlu Çok Fiber Koparma Kablosu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz