LC UPC - FC UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

LC UPC - FC UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

● Teknik Açıklama: Fiber optik kablolar, mesafe ve hızın yüksek olduğu uygulamalarda kullanılır. Koaksiyel ve bükülmüş çift kablolarla karşılaştırıldığında ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Açıklama:
Fiber optik kablolar, mesafe ve hızın çok yüksek olduğu uygulamalarda kullanılır. Koaksiyel ve bükülmüş çift kablolarla karşılaştırıldığında, fiberoptik kablolar veri göndermek ve almak için çok daha büyük mesafelerde ve hızlarda kapasiteye sahiptir. FOCC'nin 10 Gb'lik aqua fiber optik kabloları, 10 gigabit Ethernet uygulamaları için optimize edilmiş çarpıcı hızlı hızlar sağlar. 10Gb aquafiber kablolarımız mevcut ağ ekipmanıyla geriye dönük olarak uyumludur ve performans ve güvenilirlik açısından çok iyi test edilmiştir. Fiber optik patch cordlar çoğunlukla patch panel üzerinde veya çıkışlar ile terminalequipment arasında bağlantı için kullanılır. Bağlayıcıların ve elyafların kalitesi esas olarak giriş kaybı ve geri dönüş kaybıyla belirlenir. LC / LC çok modlu fiber optik kablo, yüksek bant genişliği, mesafe ve fiber optik kablo bağlantılarında kullanılan en popüler bağlantılardan biridir. image001 (001) .jpg maliyet-etkinlik. FOCC'nin 10Gb su (OM3) fiberoptik kablo, ISO 11801 standardı tarafından tanımlanan 10Gb Ethernet uygulamaları için lazerle optimize edilmiş 50 / 125um çok modlu fiber kullanmaktadır. Fiber Optikler'in devraldığı için bakır eskimiyor. Her fiber optik patch kablo, her bir kablo üzerinde etiketli test sonuçları ile tamamen test edilmiştir. Bu katı kalite denetimi, ağları yüklerken% 100 endişe duymadan deneyim kazandırır.


● Özellikler:
► Güçlü, esnek ve kurulumu kolaydır;
► İç mekan uygulamaları için ideal olan LSZH kılıfına teşekkür edin;
► Büyük mekanik direnç;
► Tamamen dielektrik;
► Farklı damarlar isteğe bağlıdır.


● Sağlayabileceğimiz Daha Fazla Köprü:

image003.jpg

● Uygulama:
► Telekomünikasyon şebekeleri;
► Veri işleme ağları;
► Metro uygulamaları;
► Askeri, tıbbi ve endüstriyel.


● Yapısı:

Lif sayısı

Simplex (1-fiber) sıkı tamponlu
Dubleks (2-fiber) ceketli posta kodu

Kablo kıyafeti puanı

Yükseltici (OFNR)
Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) başına: IEC
60332-1-2, IEC 60332-3-24, IEC 60754-1,
IEC 60754-2, IEC 61034-2

Lif türleri

Tekli mod: OS2 (G.652.D) 9/125
LWP Eğilme Duyarlı Değil (G.657.A2 / B2)

Konektör türleri 'A' bitti

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Konektör tipi uç 'B'

Tekli veya Çiftli LC / APC, SC / APC

Ceket rengi

OS2 (G.652.D): Sarı
OS2 (G.657.A2 / B2): Sarı

Kablo dış çapı (OD)

1.6 mm çift taraflı ve tek taraflı
3 mm dupleks ve simpleks
900 mikron sıkı tamponlu

Konektör kablosu alıkoyma

50N @ 0 ℃
19.4N @ 90 ℃

Konektör sağlamlığı

500 döngü

Eğme yarıçapı minimum

1.6mm: 16mm
3mm: 29mm
900 mikron: 9 mm


● Fiber Parametresi:

Öğeler

birim

şartname

Dairesel Olmayan Bir Cephe Kaplaması

%

≤2.0

Kaplama Çapı

um

245 ± 10

Kaplama-Kaplama Eş merkezlilik Hatası

um

≤1.0

Çekirdek çapı

um

62.5 ± 2.5

Kaplama Çapı

um

125 ± 1,0


Kablo Malzemesi

Dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli dış kılıf

LSZH (Aqua RAL 6027)

Tek lifli ikincil kılıf

Naylon sıkı

Mukavemet üyesi

Aramid iplikler

Elyaf Türü

AA-50/125

Bağlayıcı Türü

LC-LC


● Sertifikasyon ve Uyumluluk:

RoHS

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Hakkında Direktif

GR-326-CORE

Tek Modlu Optik Konektörler ve Atlama Tertibatları İçin Genel Gereklilikler. Optik Fiber Kablolama

TIA / EIA-568-C.3

Bileşenler Standartları

EIA / TIA-604

Fiber Optik Bağlayıcı Arabirilebilirlik Standardı

UL 94

Cihazlar ve cihazlardaki Parçalar için Plastik Malzemelerin Yanabilirliği Üzerine Üçüncü Taraf Testlerimiz

     
● FOCCOptical Cable Workshop:

image004.jpg  


● Montaj körü körüğü için şu ürünlerimiz de var:
Biz kaliteli profesyonel üreticisi Fiber Optik ProductslikeFiber Optik Kablo, FiberOptik Patch Kordonları, Fiber Optik Konektörü, FiberOptik Zayıflatıcılar, Fiber Optik PLC Splitters, FiberOptic Sonlandırma Kutuları vb önde gelen olarak, daha fazla bilgi pleasegive lütfen özgürce bir temas ve biz destek için elimizden geleni yapacağız. Teşekkür ederim!


Hoşgeldiniz fc upc simpleks veya dubleks 2.0mm pvc veya lszh 10g om3 multimode fiber optik patchcord lc upc satın almak için fabrikamız ile hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: LC UPC - FC UPC tek kat veya çift yönlü 2.0mm PVC veya LSZH 10G OM3 çok modlu fiber optik patchcord, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyatları, alacak, özel fiyat, satın almak
Bir çift:MTP Dişi 4 LC UPC Duplex 8 Fiber OM4 50/125 Çok Modlu Çıkış Kablosu Sonraki:SC UPC'den FC UPC Tek Yönlü veya Çift Yönlü 2,0 mm PVC veya LSZH 10G OM4 Çok Modlu Fiber Optik Patchcord

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz