OM4 Fiber Optik Yama Kablosu Lc / pc Lc / pc Dubleks Çok Modlu Jump Kablosu

OM4 Fiber Optik Yama Kablosu Lc / pc Lc / pc Dubleks Çok Modlu Jump Kablosu

Optik Fiber Bağlama Kabloları, optik yol aktif bağlantısını gerçekleştirmek için iki uçta sabitlenmiş konektörlere sahip bir optik kablo uzunluğudur. Pigtail, bir ucu sabitlenmiş yalnızca bir konektörü olan uzunluktaki bir fiber kablodur. Konektörün her iki tarafı veya son yüzü farklıysa, buna hibrit yama kablosu diyoruz. İletim ortamına göre, Tekli Modlu ve Çoklu Modlu; konektör yapı tipine göre FC, SC, ST, MU, D4, LC vb. cilalı seramik son yüzüne göre, PC, UPC ve APC'yi böler

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

OM4 fiber optik patch kablosu lc / pc lc / pc dubleks modlu atlama kablosu

Optik Fiber Bağlama Kabloları, optik yol aktif bağlantısını gerçekleştirmek için iki uçta sabitlenmiş konektörlere sahip bir optik kablo uzunluğudur . Pigtail, bir ucu sabitlenmiş yalnızca bir konektörü olan uzunluktaki bir fiber kablodur. Konektörün her iki tarafı veya son yüzü farklıysa, buna hibrit yama kablosu diyoruz. İletim ortamına göre, Tekli Modu ve Çoklu Modu; konektör yapı tipine göre FC, SC, ST, MU, D4, LC vb. parlatılmış seramik son yüzüne göre, PC, UPC ve APC'yi böler.

OM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pcOM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pc1

LC-to-LC-OM3-OM4-SM-10G


Özellikler

1. Düşük Ekleme Kaybı

2. Yüksek İade Kaybı

3. iyi tekrarlanabilirlik

4. iyi değişebilirlik

5. Yüksek Sıcaklık Kararlılığı

Uygulamalar

1. Optik-fiber Haberleşme Sistemleri

2. Optik-fiber Veri İletişimi

3. Optik fiber Erişim Ağları

4. Optik fiber CATV

5. LAN, Kablolama sistemi, ODF

6. Test Cihazları

7. Optik-fiber Sensörleri

8.FTTX uygulamaları

Özellikler

kip

SM

AA

Polonya

UPC

APC

PC

Ekleme Kaybı

Tipik .20.2dB

Maksimum .30.3dB

≤0.25dB

Geri dönüş kaybı

≥50dB

≥ 65dB

≥35dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Tekrarlanabilirlik

≤0.1dB

dayanıklılık

D0.2dB (1000 kez çiftleşme)

Çekme Mukavemeti

> 10kg

Sıcaklık

.20.2dB (-40 + 85, 100 saat sürer)

Nem

.20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)

OM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pc3

OM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pc4OM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pc5

OM4-fiber-optic-patch-cord-lc-pc2

OM4 Fiber Optic Patch Cord


Hot Tags: om4 fiber optik patch kablosu lc / pc lc / pc çift yönlü modlu atlama kablosu, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, tırnak, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:OM5 Fiber Bağlantı Kablosu SC-SC OM5 Fiber Optik Bağlantı Kablosu

Sorgulama

You Might Also Like