Simplex SC / APC-SC / APC Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu / atlama kablosu

Simplex SC / APC-SC / APC Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu / atlama kablosu

Yerleşik metal zırhlı zırhlı fiber optik kablo, optik fiberlerin standart fiber optik kablolardan daha güçlü korunmasını sağlayabilir. Sağlam zırhlı kablolar, aşırı toz, yağ, gaz, nem ve hatta hasara neden olan kemirgenler içeren ortamlar da dahil olmak üzere, en tehlikeli alanlara optik fiberin takılmasını sağlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Simpleks SC / APC-SC / APC zırhlı fiber optik bağlantı kablosu / jumper

 SC/APC-SC/APC Armored 1

 SC/APC-SC/APC Armored 2

Not: gümrüklü fiber optik patch kablosu, pls bana bir soruşturma gönderin!


Yerleşik metal zırhlı zırhlı fiber optik kablo, optik fiberlerin standart fiber optik kablolardan daha güçlü korunmasını sağlayabilir. Sağlam zırhlı kablolar, aşırı toz, yağ, gaz, nem ve hatta hasara neden olan kemirgenler içeren ortamlar da dahil olmak üzere, en tehlikeli alanlara optik fiberin takılmasını sağlar.


1, Şartname

Bağlayıcı A
SC FC LC
Bağlayıcı B
APC UPC
Elyaf Modu
tek modlu çoklu mod
Elyaf Türü
Simpleks dubleks
Kablo çapı
3.0mm
Kablo Ceketi
Tek Zırhlı
Kablo rengi
Mavi
Kablo malzemesi
Paslanmaz çelik boru, PVC
Min. Bükme Yarıçapı (Dinamik)
D30D (mm)
Çekme Yükleri
100 ~ 132 lbs
Ekleme Kaybı
≤0.3dB
Geri dönüş kaybı
60dB
Çalışma sıcaklığı
-40 ~ 75 ° C
Depolama sıcaklığı
-45 ° 85 ° C

Zırhlı Fiber Optik Kablo - En Sert Ortamlar İçin Tasarlandı

Paslanmaz çelik boru, fiziksel hasara karşı iyi koruma sağlar.

Açık ağırlık ve esnek, yaklaşık 30 mm minimum bükülme yarıçapı ile kurulumu kolay.

 Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı, dengeli iletim.

 SC/APC-SC/APC Armored 3

 SC/APC-SC/APC Armored 4 SC/APC-SC/APC Armored 5 SC/APC-SC/APC Armored 6

Paslanmaz çelik zırh sayesinde güçlü gerilme mukavemeti sayesinde maks.

mükemmel elastikiyet metalik tüp kemirgenler dahil dış faktörler. servis ömrü.


Zırhlı Optik Fiber Kablo Yapısı

Bir aramid tabakası ve dış ceketi olan paslanmaz çelik bir ağ ile çevrili tamponlanmış bir elyaf üzerine sarmal bir paslanmaz çelik bant ile inşa edilmiştir.

simplex-SC-APC-SC-APC-armored-fiber2

Paketleme ve Etiketleme

 

Çevre Dostu Ambalaj ve Etiketleme

Alınması kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, FOCC tarafından varsayılan olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümü istek üzerine temin edilebilir.

 SC/APC-SC/APC Armored 6 

 

Sorular

Soru:

Kabloların elyaf sınıfı nedir?

Cevap:

Kabloların elyaf sınıfı G. 657. A1'dir ve G. 652. D elyaf sınıfı kablolarla uyumludur.

Soru:

Değiştirilebilir uniboot kablonun kutupsal tipi nedir? Düz mü yoksa çapraz mı?

Cevap:

Varsayılan polarite tipi düz AB tipidir, ancak çapraz AA tipi de sunabiliriz.

Soru:

Bu değiştirilebilir uniboot kablosu, koruyucu cam mı yoksa başkaları mı kullanıyor? Minimum bükülme yarıçapı nedir?

Cevap:

Evet, bu yama kablosu korner camı kullanır. Tek modlu fiber kablolar için minimum bükülme yarıçapı 10 mm, çok modlu fiber kablolar için 7,5 mm'dir.

 SC/APC-SC/APC Armored 9

Hot Tags: simpleks sc / apc-sc / apc zırhlı fiber optik patch cord / jumper, Çin, fabrika, tedarikçiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:SC / APC'den SC / APC Tek Modlu Simplex 3.5mm LSZH G657B3 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Sonraki:En Satılık Sm 2 Çekirdek Fiber Optik Patch Cord

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz