mini SC APC su geçirmez patchcord

mini SC APC su geçirmez patchcord

Mini Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu ile FTTH Önceden Konnektörlü Bırakma Kablosu SC APC Konnektörü Mini SC montajları, ev (FTTH) bağlantısı için fiber için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sağlar. Spring Huawei Uyumlu Mini SC önceden sonlandırılmış OSP damla kabloları, evlere ve işletmelere damlalar için mevcut donanım ve kurulum yöntemlerini kullanarak kolay FTTx (Fiber-To-The-X) kurulum ve sonlandırma sağlar. Düz profili mevcut kama (P) kelepçelerle uyumludur. Harici bir tesis olan Mini SC / APC olan Sağlamlaştırılmış Konektör, endüstri standardı OSP terminalleriyle uyumludur

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Huawei Mini SC APC Su Geçirmez Konnektör Fiber Optik Yama Kablosu

Mini SC tertibatları, fiber ile ev (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sunar.
Spring Huawei Uyumlu Mini SC önceden sonlandırılmış OSP damla kabloları, evlere ve işletmelere damlalar için mevcut donanım ve kurulum yöntemlerini kullanarak kolay FTTx (Fiber-To-The-X) kurulum ve sonlandırma sağlar. Düz profili mevcut kama (P) kelepçelerle uyumludur.
Harici bir tesis olan Mini SC / APC olan Sağlamlaştırılmış Konektör, endüstri standardı OSP terminalleriyle uyumludur

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch CordHuawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

Bağlantı güvenli ve güvenilirdir. Ayrıca su geçirmez, toz ve yanmaz, FTTA, Baz istasyonu ve açık su geçirmez durumda yaygın olarak kullanılan bu konektörler fonksiyonları var.
Fiber konektörler, destek optik kablosu ile birlikte 3G, 4G ve WiMax Baz İstasyonu uzak radyolarında ve Fiber-anten uygulamalarında belirtilen standart arayüz haline geliyor. endüstriyel ve havacılık ve savunma uygulamaları için de uygundur.
Ve daha fazla bu kablo montajı tuz buharı, titreşim ve şok gibi testleri geçti ve koruma sınıfı IP67'yi karşıladı.Konektör yapı tipine göre, FC, SC, ST, MU, D4, E2000, LC, MPO, MTRJ, SMA ve vb.
Bu yüzden seçtiğiniz için çok sayıda konektör vardır ve ayrıca özelleştirmeye hoş geldiniz.

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

1.MINI IP SC / APC su koruma konnektörü

2.SN etiketi

3.Açık Bırak kablosu, 1 çekirdekli, LSZH ceket, G.657A1 Fiber

4. ısı ile daralan koruma tüpü

5.SC/APC simpleks 3.0mm konektör

* Uzunluk2 = 30cm

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

CableParametersA

Kablo Sayısı

Dış Kılıf Çapı (MM)

Ağırlık

(KİLOGRAM)

Minimumallowable

Gerilme direnci

(K)

minimumallowable

CrushLoad

(N / 100 mm)

MinimumBending

yarıçap

(AA)

Depolama sıcaklığı (℃)

kısa dönem

Uzun süreli

kısa dönem

Uzun süreli

kısa dönem

Uzun süreli

1

5.0 ± 0.2

27

800

400

2000

1000

20D

10D

-20 ila +60

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord


Şartname

Hayır.

Öğeler

birim

Şartname

1

Mod Alan Çapı

1310nm

um

G.657A2

1550

um

2

Kaplama Çapı

um

8.8 ± 0.4

3

Kaplama Dairesel Olmayanlığı

%

9.8 ± 0.5

4

Çekirdek Kaplama Konsantriklik Hatası

um

124.8 ± 0.7

5

Kaplama Çapı

um

≤0.7

6

Kaplama Dairesel Olmayan

%

≤0.5

7

Kaplama-Kaplama Eşmerkezlilik Hatası

um

245 ± 5

8

Kablo Kesim Dalgaboyu

um

≤6.0

9

zayıflama

1310nm

dB / km

≤0.35

1550

dB / km

≤0.21

10

Makro Bükme Kaybı

1 tur × 7,5 mm yarıçap @ 1550nm

dB / km

≤0.5

1 tur × 7,5 mm yarıçap @ 1625nm

dB / km

≤1.0

Özellikleri
1. Şirket içi fesih için uygun maliyetli çözüm
2. IP67 Karma ortam için suya daldırma ve Toz koruması ·
3. Kimyasal Dayanım ·
4. Özel alet gerektirmeyen basit montaj ·
Süngü tarzı mekanik mandal ile 5. Push-pull ekleme kolay kurulum ve kaldırma sağlar
6. dayanıklı mekanik çiftleşme, minimum 500 çiftleşme
7. dış bitki için çalışma sıcaklığı Geniş aralığı-40 ila + 85 ° C
8. Tipik olarak SC / APC IL <>
% 9.100, kalite performans montajlarını sağlamak için optik olarak test edilmiştir.

Uygulamalar

-FTTH

-Açık alanlar

-Harş Çevre

Özellikleri

-Tek fiber, SC-bazlı konnektör '-Kuş geçirmez ve kemirgenlere karşı dayanıklı

-IP67 su ve toz koruması

-Düşük profilli hat içi priz mevcut

- Kurulum aleti gerekmez

Hat içi bağlantı mevcut

-Kablo çapı Aralığı: 2.0mm, 3.0mm, 4.8mm - 7.0mm

paketleme






Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord
Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord


Huawei Mini SC APC Waterproof Connector Fiber Optic Patch Cord

Hot Tags: mini SC APC su geçirmez patchcord, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, tırnak, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Açık FTTH Fiber Optik Jumper Fiber Optik Bırakma Yama Kablosu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz