SC / APC SC / UPC FTTH Optik Fiber Atlama Kablosu Kordon G657A / G657B

SC / APC SC / UPC FTTH Optik Fiber Atlama Kablosu Kordon G657A / G657B

FTTH Optik fiber yama kablosu, optik haberleşme ünitesi tarafından yapılır, parçaları güçlendirir ve kılıfı birleştirir, optik haberleşme ünitesini ortasına koyar, her iki taraf paralel yerleştirilir, iki kök metalik olmayan takviye elemanı veya metal kuvvetlendirici bileşen fosfat çelik tel yerleştirir, Sonunda siyah kılıfı kabloya sıkın. Bu tip damla kablo, tek fiber, üç fosfatlama çelik tel veya FRP'yi güçlendirir, 1m uzunluğundan fazla damla kabloya ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın, 20m 30m 50m 80m 100m 150m 200m 300m 300m 500m uzunluk damla kablo yama kablosu sağlayabiliriz.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FTTH Optik fiber yama kablosu, optik haberleşme ünitesi tarafından yapılır, parçaları güçlendirir ve kılıfı birleştirir, optik haberleşme ünitesini ortasına koyar, her iki taraf paralel yerleştirilir, iki kök metalik olmayan takviye elemanı veya metal kuvvetlendirici bileşen fosfat çelik tel yerleştirir, Sonunda siyah kılıfı kabloya sıkın.

Bu tip damla kablo, tek fiber, üç fosfatlama çelik tel veya FRP'yi güçlendirir, 1m uzunluğundan fazla damla kabloya ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın, 20m 30m 50m 80m 100m 150m 200m 300m 300m 500m uzunluk damla kablo yama kablosu sağlayabiliriz.

Özellikler:

  • Optik fiberin özel bükülme direnci, daha fazla bant genişliği sunar ve ağ aktarım özelliğini geliştirir, saniyede 100 M'ye kolayca ulaşır ve geniş bant, CATV ve üç ağın telefon kombinasyonunu gerçekleştirir.

  • Paralel güçlendirilmiş parçalardan ikisi, kablonun iyi bir sıkıştırma performansına sahip olmasını ve optik fiberin korunmasını sağlar.

  • Kablo basit yapısı, hafifliği, işlevi güçlüdür.

  • Eşsiz oluk tasarımı, kolay ayırma, rahat kullanım, kolay kurulum ve bakım

Şartname
1. Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB
2. Geri dönüş kaybı: ≥55dB
3. Dayanıklılık; Times1000 kez
4. Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 °
5. Çalışma dalga boyu: 1310-1550nm

Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi

Son yüz testi, ekleme kaybı testi ve diğer fiber yama kablosu testleri, yüksek hızlı Ethernet ağ ekipmanı bağlantılarını sağlar.

SLHME3EGQF1GZDQQHD(@H29


Kalite belgelendirme

Kalite ve standartlar FOCC'nin temelidir. Müşterilerimize olağanüstü, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık.

FOCC, ISO9001 ve RoHS gibi birçok kalite sistemi doğrulamasından geçti, uluslararası standartlara uygun bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sürecinde kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı .                                                           

MI@P`E@5P`1N7U{NG}FZ8MY


FTTH-Optical-Fiber-Jumper-Patch-Cord1

FTTH-Optical-Fiber-Jumper-Patch-Cord2

FTTH-Optical-Fiber-Jumper-Patch-Cord

HTB1CCf5OVXXXXb6XpXXq6xXFXXXh

HTB1pW24OVXXXXcLXpXXq6xXFXXXL


HTB1qRfxOVXXXXXlapXXq6xXFXXXF
HTB1r6PSOVXXXXcYXFXXq6xXFXXXM
HTB10pwXOVXXXXc2XXXXq6xXFXXXU
07

Servisimiz
Müşteri odaklı inovasyona ve güçlü ortaklıklara önem veriyoruz.
Müşteri dostu garanti politikamız var.
Profesyonel kadromuz 7X24 saat hızlı yanıt veriyor.
Bütünlük en değerli varlığımızdır. Müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanarak dürüst davranmamızı ve vaatlerimizi sürdürmemizi sağlar.

 

Sık sorulan Sorular

S1: Kataloğunuzu ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?

A1: Lütfen e-postanızı bize bildirin veya doğrudan katalogdan ve fiyat listemiz için web sitesinden bizimle iletişime geçin.

 

S2: Fiyatları görüşebilir miyim?

A2: Evet, karışık malların çoklu konteyner yükü için indirimleri düşünebiliriz.

 

Q3: nakliye maliyeti ne kadar olacak?

A3: Gönderinizin boyutuna ve gönderim yöntemine bağlıdır. İstediğiniz gibi size ücreti teklif edeceğiz.

 

S4: Markamız altında OEM ürünleri tedarik edebilir misiniz?

A4: Evet, üreticiyiz, OEM hizmetini kabul ediyoruz, bize ayrıntılı gereksinimlerinizi göndermeniz yeterli.

 

Q5: ne zaman biz mal almak kalite sorunu varsa?

A5: kalite sorunu varsa, referans için fotoğraf çekebilirsiniz, bizim QC departmanı sorunu kontrol ve size en iyi çözümleri verecek, iade veya iade.

Fabrikamızla sc / apc sc / upc ftth fiber optik bağlantı kablosu g657a / g657b'yi almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi fiyat ve teklif isteyin.
Hot Tags: sc / apc sc / upc ftth fiber optik jumper patch kablosu g657a / g657b, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:G657A G657B SC APC UPC Tek Yönlü Dubleks FTTH Fiber Optik Düz Damla Yama Kablosu Sonraki:Kendinden destek Açık 2 Çekirdekli FTTH Bırak Jumper / yama Kablosu SC / APC SC / UPC

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz