SC APC UPC Kapalı Açık G657A / G657B FTTH FİBER OPTİK Patch Cord

SC APC UPC Kapalı Açık G657A / G657B FTTH FİBER OPTİK Patch Cord

FTTH yama kablosu iki türe ayrılabilir: FTTH iç mekan yama kablosu ve FTTH dış mekan yama kablosu. FTTH iç mekan Önceden sonlandırılmış patch kablosu iç mekan Drop kablosu ile birlikte gelir. FTTH dış mekan Önceden sonlandırılmış patch kablosu FTTH Düz Anten Kendinden Destekli Drop drop kablosu ile birlikte gelir. Kolayca monte edilebilir ve kolayca çalıştırılabilir. EFON, FTTH önceden sonlandırılmış patch kablolarını SC / FC / LC konektörleriyle temin edebilir

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SC APC UPC Kapalı açık G657A / G657B FTTH FİBER OPTİK yama kablosu

FTTH-OEM-factory-fiber-optic-indoor-and2FTTH-OEM-factory-fiber-optic-indoor-and4

FTTH-OEM-factory-fiber-optic-indoor-and5FTTH-OEM-factory-fiber-optic-indoor-and6

  FTTH yama kablosu iki türe ayrılabilir: FTTH iç mekan yama kablosu ve FTTH dış mekan yama kablosu. FTTH iç mekan Önceden sonlandırılmış patch kablosu iç mekan Drop kablosu ile birlikte gelir. Kolayca monte edilebilir ve kolayca çalıştırılabilir. EFON, FTTH önceden sonlandırılmış patch kablolarını SC / FC / LC konektörleriyle temin edebilir.


fetures:

  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

  • Yüksek çevre kararlılığı

  • Mevcut FTTH Drop kablo çapı: :2.0 * 5.0mm; Φ2.0 * 5.2mm

  • FTTH dış mekan yama kablosu için: FTTH Kablo Kendinden Desteklenen üye: 1.0; 1,2 mm Çelik tel

  • Bağlayıcı Çeşitleri: LC, FC, SC

  • Fiber Modu: Tek modlu G.657A1, G657A2, G657B3

  • Yüksük Arabirim Türü: UPC - UPC, APC - APC, APC - UPC

  • İyi değişebilirlik; İyi dayanıklılık

  • Yüksek sıcaklık kararlılığı

  • IEC, TIA / EIA, NTT ve JIS şartnamelerine uygundur

kip

SM

AA

Polonya

UPC

APC

PC

Ekleme Kaybı

Tipik ≤0.2dB

Maksimum .30.3dB

≤0.25dB

Geri dönüş kaybı

≥50dB

≥ 65dB

≥35dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Tekrarlanabilirlik

≤0.1dB

dayanıklılık

D0.2dB (1000 kez çiftleşme)

Çekme Mukavemeti

> 10kg

Sıcaklık

.20.2dB (-40 + 85, 100 saat sürer)

Nem

.20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)

QQ截图20190112113654QQ截图20190112113711QQ截图20190112113746

QQ截图20190112113419


07

Servisimiz
Müşteri odaklı inovasyona ve güçlü ortaklıklara önem veriyoruz.
Müşteri dostu garanti politikamız var.
Profesyonel kadromuz 7X24 saat hızlı yanıt veriyor.
Bütünlük en değerli varlığımızdır. Müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanarak dürüst davranmamızı ve vaatlerimizi sürdürmemizi sağlar.

 

Sık sorulan Sorular

S1: Kataloğunuzu ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?

A1: Lütfen e-postanızı bize bildirin veya doğrudan katalogdan ve fiyat listemiz için web sitesinden bizimle iletişime geçin.

 

S2: Fiyatları görüşebilir miyim?

A2: Evet, karışık malların çoklu konteyner yükü için indirimleri düşünebiliriz.

 

Q3: nakliye maliyeti ne kadar olacak?

A3: Gönderinizin boyutuna ve gönderim yöntemine bağlıdır. İstediğiniz gibi size ücreti teklif edeceğiz.

 

S4: Markamız altında OEM ürünleri tedarik edebilir misiniz?

A4: Evet, üreticiyiz, OEM hizmetini kabul ediyoruz, bize ayrıntılı gereksinimlerinizi göndermeniz yeterli.

 

Q5: ne zaman biz mal almak kalite sorunu varsa?

A5: kalite sorunu varsa, referans için fotoğraf çekebilirsiniz, bizim QC departmanı sorunu kontrol ve size en iyi çözümleri verecek, iade veya iade.


Hot Tags: SC APC upc kapalı açık g657a / g657b ftth fiber optik patch cord, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:SC UPC / APC Konnektörlü FTTH Bırakma Kablosu Kapalı Açık Fiber Optik Yama Kablosu Sonraki:G657A G657B SC APC UPC Tek Yönlü Dubleks FTTH Fiber Optik Düz Damla Yama Kablosu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz