LC-SC Hibrid Simplex Plastik Fiber Optik Adaptör, Dişi Dişi

LC-SC Hibrid Simplex Plastik Fiber Optik Adaptör, Dişi Dişi

Fiber optik adaptörler, fiber optik bağlantı için kabloya kablo veya kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek dişi hibrid fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme kılıfları ve hibrid adaptörler sağlıyoruz.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

LC-SC Hibrit Simplex Plastik Fiber Optik Adaptör,

Dişi dişi


ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

Fiber optik adaptörler, fiber optik bağlantı için kabloya kablo veya kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek dişi hibrid fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme kılıfları ve hibrid adaptörler sağlıyoruz.

LC SC08.jpgLC SC06.jpg 

LC SC09.jpgLC SC07.jpg 

 

LC-SC Hibrit Tekli veya Çok Modlu Tek Yönlü Fiber Adaptör

LC-SC Hibrit Adaptör, Küçük Form Faktörü LC'yi SC yapılandırılmış bir ortama dahil etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Kompakt tasarım, ağ operatörlerinin yerden tasarruf ederek maliyetleri azaltmalarını sağlar.

karma kablo tertibatlarını ortadan kaldırır.

Yüksek hassasiyetli bir manşon, SC ve FC halkalarının güvenilir bir şekilde birleşmesini sağlar ve

yüksük çapındaki farklılık nedeniyle uyumsuzluk problemi.

Sonuç, düşük ekleme ve geri dönüş kaybı olan yüksek performanslı bir hibrit adaptördür.

 

 

Özellikleri ve uygulamaları

SC stiline v L C stili .

v Singlemode veya Multimode uygulamalarında kullanın.

v Serbest asılı veya panel montajlı tasarım.

v Toz kapakları enkaz ve kirlenmeye karşı korur

v RoHS Uyumlu

v Kablo donanımları fiber optik bağlantı

v Kablo fiber optik bağlantı kablosu

 

Teknik özellik

Bağlayıcı türü

LC-SC

malzeme

plastik maddeler

Elyaf Sayımı

Simpleks

Fiber modu

Singlemode / Çok Modlu

Ekleme Kaybı

≤0.2dB

tekrarlılığı

0.1 dB

Yanma oranı

UL94-V0

Çalışma sıcaklığı

-25 ° ile 70 ° C

 

Ürün Detayları

v Düşük ekleme kaybı ve mükemmel dayanıklılık

v İyi tekrarlanabilirlik ve değişkenlik

v Mükemmel sıcaklık kararlılığı

 

blob.png  

blob.png 

blob.png  

 

Adaptörler optik fiber konektörler arasındaki boşluğu kapatır

Yaygın olarak fiber optik iletişim sistemlerinde, kablolu televizyon ağlarında, yerel alan ağlarında ve geniş alan ağlarında, fiber erişim ağlarında ve video iletimde kullanılır.

blob.png  

 

Kalite ve garanti:

1. Bizim sıkı kalite kontrol hammadde son ürünlerden ciddi, tüm ürünler kontrol edilir ve göndermeden önce bizim QC geçti ve CE ve RoHS sertifikaları ile

2. Tüm ürünlerimiz için 12 ay garanti veriyoruz

3. kusurlu ürünler tamir edeceğiz ya da ücretsiz olarak değiştirildikten sonra, sizin resmi kusurlu raporunuzu aldınız

4. kusurlu ürünler her zaman nakliye bizim Shenzhen Fabrika, ve biz nakliye maliyeti ödemek

 

Sık sorulan Sorular

1. fiyat hakkında
Ürünlerinizin teknik verilerini doğruladıktan sonra genellikle 24 saat içinde alıntı yaparız. fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bize ulaşın veya e-postanızda bize bildirin, böylece soruşturma önceliğinizi dikkate alalım.


2. kalite hakkında?
Fiyat onayından sonra kalitemizi kontrol etmek için numune isteyebilirsiniz.


3. örnek alma süresi hakkında?
Örnek sipariş onaylandıktan sonra, örnek 7 ~ 10 gün içinde bitmiş olacak. ve örnek ifade yoluyla size gönderilecektir ve 3-5 iş günü içinde gelmesi.

4.Biz markamız altında OEM ürünleri temin edebilir misiniz?
Evet, biz üretici, ama biz OEM hizmet kabul OEM paketi ile, sadece bize detaylı gereksinimleri göndermeniz gerekir.

 



Lc-sc hibrid simpleks plastik fiber optik adaptör, dişi fabrikamız ile kadın satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: lc-sc hibrid simpleks plastik fiber optik adaptör, dişi dişi, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak
Bir çift:FC-SC Hibrit Simplex Fiber Optik Adaptör, Dişi Dişi Sonraki:SC-FC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz