SC-FC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör

SC-FC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör

SC-FC Hibrid fiber optik adaptörler, kullanıcıların bir konnektör tipinden diğerine dönüştürülmesini sağlar. Bu adaptörler, bir polimer / Metal dış gövdeden ve bir hassas hizalama mekanizmasına sahip iç aksamdan oluşur. Bu adaptörler, talep edilen özelliklere göre hassas olarak üretilir ve üretilir. Seramik / fosfor bronz hizalama manşonlarının ve hassas kalıplı polimer gövdelerinin kombinasyonu, tutarlı uzun süreli mekanik ve optik performans sağlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SC-FC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör

ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

Sabit fiber optik zayıflatıcılarımız düşük yansıma, yüksek mod stabilitesi ve çeşitli zayıflama değerleri sunar.

SC-FC5.jpgSC-FC2.jpg 

 

SC-FC1.jpgSC-FC4.jpg 

SC - F C Hibrid Tekli Tip / Çok Modlu Dubleks Bakır Fiber Adaptör

SC-FC Hibrid fiber optik adaptörler, kullanıcıların bir konnektör tipinden diğerine dönüştürülmesini sağlar. Bu adaptörler, bir polimer / Metal dış gövdeden ve bir hassas hizalama mekanizmasına sahip iç aksamdan oluşur. Bu adaptörler, talep edilen özelliklere göre hassas olarak üretilir ve üretilir. Seramik / fosfor bronz hizalama manşonlarının ve hassas kalıplı polimer gövdelerinin kombinasyonu, tutarlı uzun süreli mekanik ve optik performans sağlar.

 

 

Özellikleri ve uygulamaları

v SC stili F C stili

v Singlemode veya Multimode uygulamalarında kullanın.

v Serbest asılı veya panel montajlı tasarım.

v Toz kapakları enkaz ve kirlenmeye karşı korur

v RoHS Uyumlu

v Kablo fiber optik bağlantı kablosu

v Kablo donanımları fiber optik bağlantı

 

Teknik özellik

Bağlayıcı türü

SC - F C

malzeme

Plastik ve M etal

Elyaf Sayımı

dubleks

Fiber modu

Singlemode / Çok Modlu

Ekleme Kaybı

≤0.2dB

tekrarlılığı

0.1 dB

Yanma oranı

UL94-V0

Çalışma sıcaklığı

-25 ~ 70

 

Önemli

SC - FC Dubleks Fiber Adaptör

RoHS standartlarına uygun olarak, serbest süspansiyon veya panel sabitleme tasarımı, enkaz ve kirlenmeye karşı toz geçirmez kapak koruması.

blob.png 

blob.png 

blob.png 

blob.png 

 

 

Servisimiz
Müşteri odaklı yenilikçiliğe ve güçlü ortaklığa adadık.
Müşteri dostu garanti politikamız var.
Profesyonel kadromuz 7x24 saat hızlı yanıt veriyor.
Dürüstlük bizim en değerli varlığımızdır. Bizi dürüst davranmaya ve sözümüzü tutmaya, sonuçta müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaya itiyor.

 

Sık sorulan Sorular

S1: Katalog ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?

A1: Lütfen kataloğumuz ve fiyat listemiz için e-postanızı bize bildirin veya doğrudan web sitesinden bize ulaşın.

 

S2: Fiyatları pazarlayabilir miyim?

A2: Evet, karışık malların çoklu konteyner yükü için indirimleri dikkate alabiliriz.

 

Q 3 : nakliye maliyeti ne kadar olacak?

A 3 : Gönderinizin büyüklüğüne ve nakliye yöntemine bağlıdır. İstediğiniz gibi size ücret sunacağız.

 

S 4 : Markamız altında OEM ürünleri tedarik edebilir misiniz?

A 4 : Evet, biz üretici, OEM hizmetini kabul ediyoruz, sadece bize detaylı gereksinimlerinizi göndermeniz gerekiyor.

 

S 5 : Malları alırken kalite sorunu varsa ne olur?

A 5 : kalite sorunu varsa, referans için resim çekebilirsiniz, bizim QC departmanı sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecek, iade veya iade.

 

 


Fabrikamız ile SC-FC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: sc-fc hibrid dubleks metal fiber optik adaptör, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:LC-SC Hibrid Simplex Plastik Fiber Optik Adaptör, Dişi Dişi Sonraki:ST-SC Hibrit Dubleks Metal Fiber Optik Adaptör

Sorgulama

You Might Also Like