E2000 Simplex Fiber Optik Adaptör

E2000 Simplex Fiber Optik Adaptör

E2000 Adaptör, sahada elyafların hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilir. Kurulumcunun ekipman ve fiber patch panellerde birkaç dakika içinde sonlandırmasını ve bağlantı kurmasını sağlar. Bu konektör sistemi, epoksi, yapıştırıcılar veya yüksek maliyetli kürleme fırınları ve parlatma ve fibe etüd denetimleri için her türlü ihtiyacı ortadan kaldırır.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

E2000 APC Simplex Tekli Modülü

Plastik Fiber Optik Adaptör

ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

Fiber optik adaptörler, fiber optik bağlantı için kabloya kablo veya kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek dişi hibrid fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme kılıfları ve hibrid adaptörler sağlıyoruz.

blob.pngblob.pngblob.pngblob.png 

 

E2000 APC Singlemode Simplex Plastik Fiber Adaptör

E2000 Adaptör, sahada elyafların hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilir. Kurulumcunun ekipman ve fiber patch panellerde birkaç dakika içinde sonlandırmasını ve bağlantı kurmasını sağlar. Bu konektör sistemi, epoksi, yapıştırıcılar veya yüksek maliyetli kürleme fırınları ve parlatma ve fibe etüd denetimleri için her türlü ihtiyacı ortadan kaldırır.

 

 

 

Özellikleri ve uygulamaları

v Singlemode uygulamalarında kullanın.

v Serbest asılı veya panel montajlı tasarım.

v Toz kapakları enkaz ve kirlenmeye karşı korur

v RoHS Uyumlu

v Kablo fiber optik bağlantı kablosu

v Kablo donanımları fiber optik bağlantı

 

Teknik özellik

Bağlayıcı türü

E2000 / APC-E2000 / APC

Lehçe Türü

plastik maddeler

Elyaf Sayımı

Simpleks

Fiber modu

Tek mod

Ekleme Kaybı

0.2dB

dayanıklılık

0.1dB

Yanma oranı

UL94-V0

Çalışma sıcaklığı

-25 ~ 70 ° C

 

Ürün Özellikleri

blob.png blob.png 

blob.pngblob.pngblob.png 

Servisimiz
Müşteri odaklı yenilikçiliğe ve güçlü ortaklığa adadık.
Müşteri dostu garanti politikamız var.
Profesyonel kadromuz 7x24 saat hızlı yanıt veriyor.
Dürüstlük bizim en değerli varlığımızdır. Bizi dürüst davranmaya ve sözümüzü tutmaya, sonuçta müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaya itiyor.

 

Sık sorulan Sorular

S1: Katalog ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?

A1: Lütfen kataloğumuz ve fiyat listemiz için e-postanızı bize bildirin veya doğrudan web sitesinden bize ulaşın.

 

S2: Fiyatları pazarlayabilir miyim?

A2: Evet, karışık malların çoklu konteyner yükü için indirimleri dikkate alabiliriz.

 

Q 3 : nakliye maliyeti ne kadar olacak?

A 3 : Gönderinizin büyüklüğüne ve nakliye yöntemine bağlıdır. İstediğiniz gibi size ücret sunacağız.

 

S 4 : Markamız altında OEM ürünleri tedarik edebilir misiniz?

A 4 : Evet, biz üretici, OEM hizmetini kabul ediyoruz, sadece bize detaylı gereksinimlerinizi göndermeniz gerekiyor.

 

S 5 : Malları alırken kalite sorunu varsa ne olur?

A 5 : kalite sorunu varsa, referans için resim çekebilirsiniz, bizim QC departmanı sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecek, iade veya iade.

 


Fabrikamız ile e2000 simpleks fiber optik adaptörünü almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: e2000 simpleks fiber optik adaptör, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:SC SC Çift Yönlü Adaptör Sonraki:E2000 Fiber Optik Adaptör

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz