LC 10G Dörtlü Adaptör

LC 10G Dörtlü Adaptör

LC Dört Adaptörleri, patch paneller, kasetler, adaptör plakaları ve daha fazlası için standart Duplex SC kesiklerine uyar. Bu adaptörler, 24 fiber kaset ve diğer rafa monteli seçeneklerde olduğu gibi, yüksek yoğunluğun öncelikli olduğu yerlerde standarttır. Plastik gövde hafif ancak dayanıklı bir çözüm sunar ve entegre montaj klipsi kolay montaj kolaylığı sağlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

LC / UPC, LC / UPC 10G Multimode OM3 Quad

Flanşlı Plastik Fiber Adaptör

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

LC Multimode Dörtlü Adaptör12.jpgLC Multimode Dörtlü Adaptör3.jpg 

LC Multimode Dörtlü Adapter4.jpgLC Multimode Dörtlü Adaptör1.jpg 

 

 

LC / UPC LC / UPC 10G Multimode OM3 Quad Plastik Fiber Adaptör

LC Dört Adaptörleri, patch paneller, kasetler, adaptör plakaları ve daha fazlası için standart Duplex SC kesiklerine uyar. Bu adaptörler, 24 fiber kaset ve diğer rafa monteli seçeneklerde olduğu gibi, yüksek yoğunluğun öncelikli olduğu yerlerde standarttır. Plastik gövde hafif ancak dayanıklı bir çözüm sunar ve entegre montaj klipsi kolay montaj kolaylığı sağlar. Her bir fiber portu, aşırı sinyal kaybı olmadan hassas bir çiftleşme için bir seramik hizalama manşonu kullanır. Regülasyon manşonları, fiber optik adaptörlerin en önemli bileşenleridir. Bazı üreticiler hizalama kesicileri için malzeme olarak metal seçerler. Bununla birlikte, seramik elyaf adaptörlerinin kullanımının, hizalama kılıfı olarak metal kullanımından daha iyi olduğu teyit edilmiştir. Fiber optik adaptör, seramiğin kristal yapısının çok sert olması ve zaman geçtikçe metal gibi deforme olmaması nedeniyle, hızlı hizalama elde edebilmekte ve yüksek hassasiyetli fiber uç yüz bağlantısı elde edebilmektedir.


Özellikleri ve uygulamaları

v Kurulumda panel yoğunluğunu ve hızlı fişi artırır

v Dupleks ve 4 yollu tasarım için yeni SC ayak izi, çoğu yama bölmesi için daha kompakt

v IEC61754-20'ye uyun

v Tüm malzemeler Rohs ile uyumludur

v CATV Sistemi

v Telekomünikasyon

v Optik Ağlar

v Test / Ölçüm Aletleri

v Evden Elyaf

 

Teknik özellik

Bağlayıcı türü

LC-LC

Lehçe Türü

UPC

Elyaf Sayımı

4 Çekirdek

Fiber modu

Multimode OM3

Ekleme Kaybı

≤0.2dB

dayanıklılık

≤0.1dB

Yanma oranı

UL94-V0

Çalışma sıcaklığı

-25 ° ile 70 ° C

 

Ürün Özellikleri

v Düşük ekleme kaybı ve iyi dayanıklılık

v İyi tekrarlanabilirlik ve değişebilirlik

v Mükemmel sıcaklık kararlılığı

_SEA7863 - 副本.JPG  

Fiber Optik Adaptör Özellikleri Küçük Boyut ama Mükemmel Performans

介绍 模板 .jpg 

 

Fabrika giriş

FOCC, fiber optik ve fiber optik kablo ile ilgili ürünlerin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ana ürünler fiber jumper, açık optik kablolar, kapalı optik kablolar, pigtailler, PLC ayırıcılar, adaptörler, FBT kuplörler, zayıflatıcılar, konektörler, medya dönüştürücüler, yama panelleri ve bağlayıcı paketleri içerir. Fiber optik iletişim, yerel alan ağları, FTTH, CATV, yüksek hızlı iletim sistemleri için uygundur. blob.png

 

Sık sorulan Sorular

S1: Katalog ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?

A1: Lütfen kataloğumuz ve fiyat listemiz için e-postanızı bize bildirin veya doğrudan web sitesinden bize ulaşın.

S2: Fiyatları pazarlayabilir miyim?

A2: Evet, karışık malların çoklu konteyner yükü için indirimleri dikkate alabiliriz.

Q3: nakliye maliyeti ne kadar olacak?

A3: Gönderinizin büyüklüğüne ve nakliye yöntemine bağlıdır. İstediğiniz gibi size ücret sunacağız.

S4: Markamızın altında OEM ürünleri tedarik edebilir misiniz?

A4: evet, biz üretici, biz OEM hizmeti kabul, sadece bize detaylı gereksinimleri göndermeniz gerekir.

S5: Malları alırken kalite sorunu varsa ne olur?

A5: kalite sorunu varsa, referans için resim çekebilirsiniz, bizim QC departmanı sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecek, iade veya iade.

 


Fabrikamız ile lc 10g dörtlü adaptörü satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: lc 10g dörtlü adaptör, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:LC 10G OM4 Çift Yönlü SC Tipi Adaptör Sonraki:Adaptör LC OM3 Dubleks

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz