SC UPC Çift Yönlü Birleştirme Adaptörü Tekli Flanşlı Plastik

SC UPC Çift Yönlü Birleştirme Adaptörü Tekli Flanşlı Plastik

● Açıklama: Fiber Optik adaptörler (veya fiber optik adaptörler, fiber optik birleştirici veya fiber optik rakorlu sleeve'ler). İki bağlamak için kullanılır ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Açıklama:
Fiber Optik adaptörler (veya fiber optik adaptörler, fiber optik birleştirici veya fiber optik rakorlu sleeve'ler). İki uçlu fiber kabloların (fiber konektör) bağlanması için kullanılır. SC-SC, FC-FC gibi standart adaptörler vardır ve FC-LC, ST-SC gibi hibrid adaptörler de vardır. Tarluz ST, SC, FC, LC, MTRJ, MPO ve benzeri kapsamlı fiber optik adaptörler sağlar ve Hem çok modlu hem de tek modlu fiber uygulamalar için MU stili fiber optik adaptörler. Ayrıca, ST-, SC-, MTRJ- veya LC-tipi bağlantılar için fiber adaptör plakaları da sunabiliyoruz.


● Uygulama:
► Telekomünikasyon Ağları;
► FTTX, FTTH;
► Veri İşleme Şebekesi;
► CATV Testi.


● Anahtar Teslimi Özellikler:
► Kompakt tasarım;
► Telcordia, ANSI, TIA / ÇED, NTT ve JIS uyumluluğu;
► Yüksek hassasiyetli hizalama;
► Düşük giriş ve geri dönüş kaybı ve geri yansıma;
► Metal veya plastik gövde, montaj stilleri ve flanş seçeneklerinin seçimi.


● Mekanik Boyut:

Image001.jpg


● Özellikler:

Bağlantı türü

SC Dubleks Flanş Türü

Kol Materyali

Seramik

Elyaf cilası

UPC

Renk

Mavi / voilet / Bej / Yeşil

Ekleme Kaybı

≤0.2dB

dayanıklılık

≤0.1dB

Uygulama

Kolay kurulum ve taşıma

Paketleme

Polybag

Elyaf Türü

Tek modlu / Çoklu


● Adaptörün Avantajları:
Fiber optik adaptör tozdan korunması ve temiz tutulması için karşılık gelen toz kapağı ile yüklenir. İki cihazın uzaktan fiber optik hat ile doğrudan bağlantı yoluyla iletişim kurmasına izin veriliyor. Hizalı bir anahtar yönlendirme ile yapılandırılmıştır; bu, konektörlerin tuş takımı için anahtar-up olması anlamına gelir.


● Paketleme Bilgisi:

image003 (001) .jpg


● Sipariş Bilgisi:
① SC Çift Taraflı Tek Modlu Adaptör (flanşsız) (mavi);
② SC / APC Çift Taraflı Tek Modlu Adaptör (flanşsız) (yeşil);
③ SC Dupleks Multimode 10Gb OM3 Adaptör (flanşlı) (suda);
④ SC Çift Yönlü Çok Modlu Adaptör, flanşsız (bej).


Fabrikamızla flanşlı sc upc dubleks çiftleşme adaptörü singlemode plastik satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: SC UPC duplex çiftleşme adaptörü singlemode plastic with flange, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, fiyatlı al
Bir çift:SC UPC Çift Yönlü Birleştirme Adaptörü Tekli Modüler Flanşsız Plastik Sonraki:SC UPC Tek Yönlü Birleştirme Adaptörü Tekli Flanşsız Plastik

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz