SC UPC Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Kadından Dişiye, 1 ~ 25dB İsteğe bağlı

SC UPC Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Kadından Dişiye, 1 ~ 25dB İsteğe bağlı

Açıklama: FOCC'ın SC / UPC zayıflatıcı, itmeli mandallı mekanizması, anahtarlı, kalıplanmış muhafazası optimum koruma sağlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürünler Açıklama:
 FOCC 'in SC / UPC zayıflatıcısı, itmeli mandallı mekanizması, anahtarlı, kalıplı gövdesi optimum koruma sağlar. Ürünler hem tek mod hem de çok modlu sürümler ile sunuluyor, tek mod SC'nin iki türü var, biri SC UPC ve diğeri SC APC, multimode sadece SC UPC konektörlerine sahip. Tipik 1310nm ve 1550nm tek modlu fiber uygulamalarına uygundurlar. Zayıflatma aralığı 1dB'den 30dB'ye kadardır.

 image001.jpg


Advantage & amp; Uygulama:
  SC fiber optik konektörlerle tamamen uyumlu;
  Hassas zayıflama değerleri Sanayi standart zayıflatma seviyeleri;
  Düşük PDL ve ekleme kaybı;
  Azalan geri yansıma için hassas parlatma Yüksek;
  Güvenilir Fiziksel Kontakt Konektörler;
  Bölmeli kutu güvenli bir parça saklama ve basit organizasyon sağlar;
  Kolay taşınabilirlik için küçük, dayanıklı kutu;
RoHS uyumlu.


Multimode veya Tek Modlu Sistemlerin zayıflatıcıya ihtiyacı var mı?
 Genel olarak, çok modlu sistemlerin zayıflatıcılara ihtiyacı yoktur. Çok-modlu kaynaklar, hatta VCSEL'ler, alıcıları doyurmak için nadiren yeterli güç çıkışına sahiptir. Tek modlu sistemler, özellikle kısa bağlantılar genellikle çok fazla güç taşır ve zayıflatıcılara ihtiyaç duyar. Tek modlu uygulamalar, özellikle de analog CATV sistemleri için, doğru kayıp değerinden sonra en önemli özellik dönüş kaybı veya yansımadır! Birçok zayıflatıcı türü (özellikle boşluk kaybı türleri) yüksek yansıma ile karşı karşıya kalırlar, bu nedenle vericileri oldukça yansıtıcı konektörler gibi olumsuz yönde etkileyebilirler. & Nbsp;

image003.jpg

İyi yansıtıcı özelliklere sahip bir zayıflatıcı türü seçin ve her zaman zayıflatıcıyı (X Çizimde) bağlantının alıcı ucunda gösterildiği gibi. Zayıflatma öncesi ve sonrası alıcının gücünü test etmek veya alıcının güç ölçer ile ayarlarken alıcının gücünü test etmenin daha uygun olması ve herhangi bir yansıma kaynağı kaynağa geri döndüğünde zayıflamasının nedeni budur.

< p="" style="text-align: center;"> image004.jpg & nbsp; & nbsp;

Sistemin çalışma dalga boyuna ayarlı bir fiber optik güç ölçer kullanarak vericinin açık olduğu ve alıcıda kurulmuş olan zayıflatıcının sistem gücünü test edin. Güç, alıcı için belirtilen aralıkta olduğunu görmek için kontrol edin. Uygun zayıflatıcı yoksa, fiber optik güç ölçer ile gücü ölçerken, güç doğru aralıkta olana kadar dönüş ekleyerek bir kurşun kalem etrafına bir miktar patchcord sarın. Bobini bantlayın ve sisteminiz çalışmalıdır. Bu tür zayıflatıcıların yansıtma özelliği yoktur ve çok düşük maliyetlidir! Fiber / kablo üreticileri, böyle küçük bir bükülme yarıçapına maruz kalmış bir kablonun geçerliliğinden endişe edebilirler. Bununla birlikte, muhtemelen bir noktada başka bir zayıflatıcı türü ile değiştirmeniz gerekir.

 image005.jpg


Teknik Veriler:

Fiber Bağlayıcı

"Text-align: center;" Bağlayıcı Cinsiyeti

"

Tek modlu

Azaltma

1 ~ 25dB

Işınım Dalgaboyu (nm)

Azaltma Doğruluğu > 1260 ~ 1620 (SM)

1-9dB / 0.5, 10-25dB / 10%

55dB

Maksimum Optik Giriş Gücü

200mW

Çalışma Sıcaklığı Aralığı

- 40 ~ 75 ° C

Polarizasyona Bağlı Kaybı

width = "184" valign = "top" = "Üst">

0.2dB

Depolama Sıcaklığı Aralığı

Nem " = "184" valign = "top">

40-80 ° C >


Örnek Paket Gelirleri İçin Test Edilen Raporlamayla Out:
 Paketin İçeriği: Ürünlerin şekline göre uygun ambalaj tasarımı yapmak, sizin için yüksek kaliteli ürünleri ve hassas ambalajı mükemmel bir şekilde bir araya getirebilir. Zayıflatıcı paketini özelleştirmek için focc@fiberfocc.com adresinden bize başvurun.

 image006 (001) .jpg


Sipariş Bilgileri - Sabit Optik Zayıflatıcı:

Fiber Türü

Td width = "416" valign = "top">

5-50 / 125
6-62.5 / 125
9-9 / 125
O-OM3

Bağlayıcı Türü

F-FC S-SC T-ST L-LC M-MU "

Polonyalı Tür

P-PC U-UPC A-APC

Azaltma

"V Align = "top">

01-1dB 02-2dB 03-3dB 05-5db 07-7dB
10-10dB 15-15dB 20-20dB 25-25dB

Işınım Dalga Boyu

1-850nm
2-1310nm
3-1550nm
4-1310 / 1550nm
5- 1310 / 1490nm

Fabrikamızla isteğe bağlı 1 ~ 25db opsiyonel sc upc singlemode sabit flanşlı fiber optik zayıflatıcı, dişi kadın için. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Fiyat ve teklifi şimdi bizimle görüşün.

Hot Tags:
Bir çift:FC UPC Singlemode Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Kadınlardan Dişi, 1 ~ 25dB İsteğe Bağlı Sonraki:LC UPC Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı Tekli Mod Sabit Dişi Kadından 1 ~ 25dB Dişi Kadar Zayıflatıcı Ürünler Açıklama: Fiber Optik Zayıflatıcı, , Ya boş alan ya da bir optik elyafta bir optik sinyalin güç seviyesini düşürmek için kullanılan bir cihazdır. LC UPC Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı Singlemode Sabit Kadın-Dişi 1 ~ 25dB Tedarikçi ve Tedarikçiler Çin - Fabrika Fiyat - Focc Technology LC UPC flanşlı fiber optik zayıflatıcı singlemode sabit kadından bayan 1 ~ 25dB, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklifler, sipariş fiyatı, /

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz