ST UPC Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Dişi Kadından, 1 ~ 25 dB İsteğe bağlı

ST UPC Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Dişi Kadından, 1 ~ 25 dB İsteğe bağlı

● Ürünler Açıklama: Fiber mekanik zayıflatıcı, optik güç seviyesinde belirli bir zayıflatma değeri sağlamak için pasif bir optik optik flanştır.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Ürünler Açıklama:
Fiber mekanik zayıflatıcı, optik güç seviyesinde belirli bir zayıflatma değeri sağlamak için pasif bir optik optik flanştır. Fiber mekanik zayıflatıcı, bölme dişi dişi zayıflatıcısı ve dişi erkek tipi zayıflatıcı olmak üzere ikiye ayrılır. Sabit bir zayıflatma değeri veya değişken zayıflatma değeri seçilebilir. Fiber mekanik zayıflatıcı, iki konnektörün birbirine bağlanmasında kullanılır, yaygın olarak optik fiber yönetim sisteminde, optik test projesinde, ODN, LAN, WAN, FTTx, Metro ve CATV'de uygulanır.


● Anahtar Teslimi Özellikler: Image001.jpg
► Kullanımı kolaydır;
► ODN ekipmanlarına kolay kurulum;
► Yüksek güvenilirlik;
► Düşük ekleme kaybı;
► Zirkonya seramik tüpü;
► Geniş çalışma ve sıcaklık aralığı;
► Özel ambalajlama ve konfigürasyon;
► Tam Telcordia GR1209 / 1221 nitelikleri.


● Öğeler Ayrıntılar:

Fiber Konektör

ST / UPC

Bağlayıcı Cinsi

Sabit Kadın-Dişi

Aktarım Modu

Tek mod

zayıflama

1 ~ 25dB

Çalışma Dalga Boyu (nm)

~ 1620 1260 (SM)

Zayıflama Doğruluğu

1-5dB ± 0.5, 6-10dB ± 0.7,> 10dB ± 1.0

Geri dönüş kaybı

≥ 65dB

Maksimum Optik Giriş Gücü

200mW

Çalışma Sıcaklığı Aralığı

-40 ℃ ~ 75 ℃

Polarizasyona Bağımlı Kayb

≤ 0,2dB

Depolama Sıcaklığı Aralığı

-40 ℃ ~ 80 ℃

Nem

% 95 RH


● Nasıl çalışılır:
► Absorpsiyon, yansıma, difüzyon, saçma, sapma, kırınım ve dağılma gibi vasıtalarla yapılır;
► Optik zayıflatıcılar genellikle güneş gözlüğü ekstra ışık enerjisi absorbe ederek ışığı emerek çalışırlar. Genellikle ışık enerjisini eşit derecede emen çalışma dalga boyu aralığına sahiptirler;
► Işığı yansıtmamalıdır, çünkü bunlar fiber sisteminde istenmeyen arka yansıma oluşturabilir;
► Veya bir hava boşluğu gibi ışığı saçarak;
► Bir başka zayıflatıcı türü, giriş sinyali güç seviyesinin giriş sinyalinin güç seviyesinin giriş seviyesinin altında olacağı şekilde, giriş optik sinyal gücü seviyesinde çalışan bir dizi yüksek kayıplı optik fiber kullanmaktadır.

● Uygulama:
► Veri merkezi ağları;
► Telekomünikasyon şebekeleri;
► Veri işleme ağları;
► Kablo televizyonu;
► Fiber-To-The-Home;
► Tesis dağılımı.


● Ödeme ve Nakliye Koşulları:

minimum sipariş miktarı

100 PC

Fiyat

Müzakereler

paketleme Detayları

1 adet / PE Torba, daha sonra karton ambalaj ile

Teslimat süresi

3-7 İş Günü

Ödeme şartları

L / C, T / T, Western Union, Paypal

Tedarik İmkanı

300.000 / ay

Gönderen Tarafından

Fedex; DHL; TNT

belgeleme

CE / RoHS / ISO9001

Model numarası

FC Zayıflatıcı


● FOCC Fiber Optik Ürünler Montaj Hatları:

image003.jpg


St upc singlemode sabit flanşlı fiber optik zayıflatıcı, kadın, 1 ~ 25db fabrikamızda isteğe bağlı satın hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: ST UPC tekli mod, flanşlı fiber optik zayıflatıcı, kadınlardan dişi, 1 ~ 25dB isteğe bağlı, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak
Bir çift:SC / UPC SC / UPC Singlemode Fiber Optik Zayıflatıcı, 3dB Sonraki:FC UPC Singlemode Sabit Flanşlı Fiber Optik Zayıflatıcı, Kadınlardan Dişi, 1 ~ 25dB İsteğe Bağlı

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz