8-Fiberler MTP / MPO Dişi Tip 1 LSZH 9/125 Tek modlu Fiber Geri Döngü Modülü

8-Fiberler MTP / MPO Dişi Tip 1 LSZH 9/125 Tek modlu Fiber Geri Döngü Modülü

İletim ve alma işlevlerini test etmek için ilmekli bir sinyal sağlar. 8-Fibers MTP Dişi Tip 1 Tek modlu Fiber Geri Döngü Modülü MTP Loopback modülleri, özellikle paralel optik 40G ağlarında test ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihazlar, MTP arayüzü olan 40GBASE-SR4 / CSR4 QSFP + cihazlarına sahip olan alıcı-vericilerin doğrulanmasını ve test edilmesini sağlar. Loopback'ler, MTP alıcı-verici arayüzlerinin Verici (TX) ve Alıcıları (RX) konumlarını bağlamak için üretilmiştir. MTP döngüleri, MTP gövdeleri / yama uçlarına bağlanarak optik ağ bölümlerinin IL testini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilir.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

8-Fiberler MTP / MPO Dişi Tip 1 LSZH 9/125

Tek modlu Fiber Loopback Modülü

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

ÖZELLİKLER

v İletim ve alma işlevlerini sınamak için ilmekli bir sinyal sağlar.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 80.png8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 81.png8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 82.png 

8-Fibers MTP Dişi Tip 1 Tek modlu Fiber Loopback Modülü

MTP Loopback modülleri, özellikle paralel optik 40G ağlarında test ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihazlar, MTP arayüzü olan 40GBASE-SR4 / CSR4 QSFP + cihazlarına sahip olan alıcı-vericilerin doğrulanmasını ve test edilmesini sağlar. Loopback'ler, MTP alıcı-verici arayüzlerinin Verici (TX) ve Alıcıları (RX) konumlarını bağlamak için üretilmiştir. MTP döngüleri, MTP gövdeleri / yama uçlarına bağlanarak optik ağ bölümlerinin IL testini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilir.

 

Teknik Bilgiler

Fiber tipi

9/125 OS2 Tek modlu

Fiber bağlayıcı

MTP Dişi

Geri dönüş kaybı

SM> 55dB MM> 25dB

Ekleme kaybı

MM <1.2db, sm="" (g652d)=""><1.5db, sm="" (g657a1)=""><>

gerilme   Direnç

15kgf

Insert-çekme testi

500 kere, IL <0.5>

Ceket malzemesi

LSZH

Boyut

60mm * 20mm

Çalışma sıcaklığı

-40 ila 85 ° C (-40 ila ° F)

HTS uyumlu kod

8517709000

 

Kalite Sertifikaları

Kalite ve standartlar F OCC'nin temelidir . Müşterilere olağanüstü standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

F OCC , CE, RoHS, FCC gibi birçok kalite sistem doğrulamasını geçmiştir, uluslararası standartlarda bir kalite güvence sistemi kurmuş ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis süreçlerinde standart yönetim ve kontrol uygulamalarını uygulamıştır.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 1411.png 

 

Uygulama aralığı

Veri Merkezinde Uygulama

40G veya 100G MPO / MTP arabirim alıcı-vericileri ile yer değiştirdi

Loopback Modülü, fiber optik ağ ekipmanının transmisyon kapasitesini ve alıcı hassasiyetini test etmek için kullanılabilir.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 1649.png  

 

 

Polarite Kanal Hizalaması

FOCC, ağlarınız için varsayılan olarak tip 1 polarite Loopback Modülleri sağlar.

Ve 8/12 fiber MTP arayüzünün 100G için 40G ve 24 fiber için olduğunu lütfen unutmayın.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 1839.png 

 

Ürün Özellikleri

8-Fibers MTP Dişi Fiber Geri Döngü Modülü

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 1903.png
8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 1905.png

 

 

 

Iç yapılandırma

v İçinde bir MTP Loopback kablosu ile donatılmış, MTP arabirimine sahip alıcı-vericilerin testini destekler.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 2038.png 

Standart bağlayıcı

v MTP Geri Döngü konektörü farklı polarite türlerine sahip 8/12/24 fiberleri kullanır.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 2138.png  

Kalite güvencesi

MPO Loopback fonksiyonundan daha iyi olan MTP Loopback Modülü bileşenlerinin üstün optik ve mekanik özellikleri vardır.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 2273.png 

 

Toz geçirmez fonksiyonu

v Her Loopback Modülü, kirlenmeyi önlemek için uygun olan bir toz kapağıyla donatılmıştır.

8 Fiberler MTPMPO Kadın Fiber Kablolama Fiber Loopback 2396.png 

 

 

Sık sorulan Sorular

 

Fiber optik döngü nedir?

Optik fiber halka, fiber optik sinyal için bir dönüş geçici devresi sağlamak için kullanılan bir ortamdır. Fiber döngüyü yönetmek için zengin ve kolay bir yol sağlar, bükme kaybını etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve sıklıkla optik fiber testi veya ağ kurtarma alanında kullanılır. Optik ağ cihazındaki bir sorunu teşhis etmek için. Her defasında bir ağ aygıtına bir döngü geri gönderme, bir sorunu algılamak için ayrı bir tekniktir.

 

Hangi fiber döngü modülleri vardır?

Fiber kablolarda olduğu gibi, fiber döngü modülleri fiber tipine göre sınıflandırılabilir: tek modlu ve çok modlu. Fiber tipi 9/125 mikron tek modlu fiber 50 / 125μm çok modlu fiber olabilir. Veya 62.5 / 125 multm çok modlu fiber.

 

Fiber döngü kablolarının uygulamaları nelerdir ?

Fiber geridöngü kablolarının tipik kullanımı, fiber optik alıcıyı kontrol etmek için geri döngü testini kullanmaktır. Döngü testi, geri döngü testi yapmak için donanım veya yazılım cihazlarının kullanılması anlamına gelir. Alınan sinyali veya verileri göndericiye geri gönderin. Fiziksel bağlantı sorunlarını hata ayıklamada yardımcı olarak kullanılır.

 


Fabrikamız ile 8-fiber mtp / mpo dişi tip 1 lszh 9/125 tek modlu fiber geridöngü modülünü satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: 8-fiber mtp / mpo bayan tipi 1 lszh 9/125 tek modlu fiber geridöngü modülü, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:12-Fiberler MTP / MPO Dişi Tip 1 LSZH 9/125 Tek modlu Fiber Geri Döngü Modülü Sonraki:LC APC Çift Yönlü Fiber Optik Konnektörler 3.0mm Tekli Modlu Yeşil

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz