SC Epoksi Bağlantı Parçaları Tek Taraflı veya Çift Taraflı, Çok Modlu veya Tekli Kod 3.0mm 2.0mm 900μm Çizimler SC / UPC SC / APC

SC Epoksi Bağlantı Parçaları Tek Taraflı veya Çift Taraflı, Çok Modlu veya Tekli Kod 3.0mm 2.0mm 900μm Çizimler SC / UPC SC / APC

● Ürünler Açıklama: Fiber Optik Konektörler, çeşitli ağ uygulamalarında fiber optiği etkin bir şekilde sonlandırır. Konnektörler ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Ürünler Açıklama:
Fiber Optik Konektörler, çeşitli ağ uygulamalarında fiber optiği etkili bir şekilde sonlandırır. Konektörler dişli bir bağlantı somunu kullanılarak emniyet altına alınmış ve çekme performansında belirgin bir artış sağlanmıştır. Ayrıca, dahili bir boşluk ve epoksi enjeksiyon tüpüne sahiptir ve bu sayede hatalı epoksi uygulaması olasılığı hemen hemen ortadan kaldırılır ve böylece daha yüksek üretim verimi elde edilir. Bağlayıcı sisteminin her yönü güvenilir ve tutarlı bir performans sağlamak için hassas üretilmiştir. Belirli performans gereksinimlerinde esneklik için ayarlanabilir veya ayarlanamayan PC sürümleri mevcuttur.

image001 (001) .jpgimage002 (001) .jpgimage003 (001) .jpg

● Özellikler:

► Düşük ekleme kaybı;
► Yüksek geri dönüş kaybı;
► Yüksek arabirim performansı;
► Mandallı push-pull entegre;
► Diferansiyel renk kodlu;
► UL standart aksesuarları, RoHS ile uyumludur.


● Uygulamalar:

► Telekom ağı;
► Ethernet ağı;
► Optik lazer;
► Optik iletişim ekipmanları;
► CATV ağı.


● Standart Uyum:
► TIA-568-C.3 performans gereksinimleri;
► Telcordia GR-326 uç yüz geometrisi;
► Telcordia GR-326 hizmet ömrü testleri;
► IEC61754-20 ve TIA-604-10 birbirine dönüşebilirlik.


● Teknik Bilgiler:

Standartlar gerekleri

TIA / EIA-604 FOCIS-10 uyumlu; aşan
TIA / EIA-568-B.3 gereksinimleri

Fiber uyumluluğu

62.5 / 125μm OM1, 50 / 125μm OM2.10Gig 50 / 125μm lazer
Optimize OM3 / OM4 ve 9 / 125μm OS1

Fiber kablo türü

900μm sıkı tamponlu fiber tavsiye edilir
250μm kaplamalı elyaf, F250BT-C 250 mikron kullanılarak
Fiber biriktirme borusu kiti veya FO6CB veya FO12CB fan-out kiti

Ceketli kablo boyutu

1.6mm - 2.0mm - 3.0mm ceketli kablo

Gömlek tipi

Zirkonya Seramik

Ekleme kaybı

Ortalama 0.1dB (Çok Modlu ve Tek Modlu)

Geri dönüş kaybı

> 20dB (Çok Modlu),> 40dB (Tekli mod)


● Gövde Renkleri:

● Fiber Türü:

su

50/125 10G MM-OM3

Siyah

50/125 MM-OM2

Bej

62.5 / 125 MM-OM1

Mavi

9/125 UPC SM

Yeşil

9/125 APC SM


● Uluslararası Yetkili Sertifikasyon:
Uluslararası ISO9001, CE, FCC, RoHS standartlarına uygunluk. Standartlaştırılmış yönetimin FOCC sıkı uygulanması ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis kontrolü.

证书 001.jpg


● Atölye Çalışması Özetleri:
12.000 metrekareden fazla atölye alanı arasında tozsuz atölye odası 500 metrekare, toz geçirmez oda ise 6.500 metrekare ağırlıyor.

111.jpg


● Ödeme ve Nakliye Koşulları:

minimum sipariş miktarı

İsteğe Göre 1 Adet Adedi

paketleme Detayları

10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu

Teslimat süresi

7 - 15 İş Gününde Teslimat

Ödeme şartları

L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram

Tedarik İmkanı

Aylık 5000 Adet


● Sipariş Bilgisi - Fiber Optik Bağlantı:

Elyaf Türü

5-50 / 125; 6-62,5 / 125; 9-9 / 125; O-OM3

Bağlayıcı Türü

F-FC S-SC T-ST L-LC M-MU

Lehçe Türü

P-PC U-UPC A-APC

Çalışma Dalga Boyu

1-850nm; 2-1310nm; 3-1550nm; 4-1310 / 1550; 5- 1310 / 1490nm


Sc epoksi bağlantı uçları simplex veya dubleks, multimode veya singlemode 3.0mm 2.0mm 900μm çizme sc / upc sc / apc fabrikamızda ile hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: SC / UPC SC / APC, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyatları, al teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak SC / UPC SC / APC, SC epoksi ceketler simpleks veya dubleks, multimode veya singlemode 3.0mm 2.0mm 900μm çizme
Bir çift:ST Konektörler Simplex Multimode veya Singlemode 3.0mm 2.0mm 900μm Çizimler ST UPC Sonraki:FC Konektörler Tek Taraflı veya Çift Yönlü, Çok Modlu veya Tekli Mod 3.0mm 2.0mm 900μm Önyükleme FC / UPC FC / APC

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz