Fiber Optik Bağlayıcı Önyüklemesi

Fiber Optik Bağlayıcı Önyüklemesi

FOCC kaynağı Fiber Products, çoklu konnektör tiplerini destekleyen çeşitli konektör botları içerir; botlar, aralarından seçim yapabileceğiniz renk çeşitliliği ile özellikli. Öne Çıkan Çizmeler: Çizme - SC, FC ve ST Konnektör tiplerine uyar. Boot - SC, FC Konnektör tipleri, 900um'ya uyar. Boot - LC Konnektör tiplerine uyar, 3mm. Evrensel 900um ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bağlayıcı Botlar

FOCC kaynağı Fiber Products, çoklu konnektör tiplerini destekleyen çeşitli konektör botları içerir; botlar, aralarından seçim yapabileceğiniz renk çeşitliliği ile özellikli. Öne Çıkan Çizmeler: Çizme - SC, FC ve ST Konnektör tiplerine uyar. Boot - SC, FC Konnektör tipleri, 900um'ya uyar. Boot - LC Konnektör tiplerine uyar, 3mm. Evrensel 900um ...

Yeni bir fiber optik ağ kuruyor veya bu fiber optik konektör kılavuzunu kullanarak eski bir sistemi tamir ediyor olmanız, ne tür bir konektöre baktığınızı veya ne tür bir konektör değiştirmeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olur.

Aşağıdaki liste, fiber optik konektörleri tanımlamak için harika bir araçtır. Başvuru için ve hatta bir sonraki fiber optik projenizde hangi konektörleri kullanmanız gerektiğini seçmenize yardımcı olmak için kullanın.

fiber-optical-connector-boot

LC Konektörü

Lucent Technologies tarafından lisanslanan LC konektörü, yüksek yoğunluklu uygulamalar için mükemmel bir çekmeye dayanıklı tasarım ve küçük boyut sağlar. Simpleks veya dubleks versiyonlarında mevcuttur. LC konnektörü, 1.25 mm'lik bir zirkonya halkası ile sağlanır. LC ayrıca sistem raf montajlarında stabilite sağlayan benzersiz bir kilitleme mekanizması içerir.

lc-fiber-optic-patchcord-connector

SC Konektörü

SC, 2.5 mm önceden ışınlanmış zirkonya halkası ile optik olmayan bir bağlantı kesme konektörüdür. Simpleks ve dubleks stillerde mevcut olan bu konektör, kabloların rafa veya duvar montajlarına hızlı bir şekilde bağlanması için push-pull bağlantı tasarımına sahiptir. Çift yönlü bağlantılar oluşturmak için yeniden kullanılabilir çift taraflı tutma klipsini kullanın.

SC connector all type

ST Konektörü

ST konnektörü, 2,5 mm yüksüklü bir süngü büküm kilidi bağlantı kullanır. Tekli modda ve çoklu modda mevcut olan ST konektör güvenilir ve dayanıklı saha kurulumuna sahiptir. FIS ST konektörünün tasarımı, montajcıların gövdenin arkasını doğrudan kablo kılıfı ve Kevlar® üzerine kıvrılmasını sağlar.

ST_Connector_648_0_1323918302ST connector

FC Konektörü

FC konnektörleri özellikle telekomünikasyon uygulamaları için tasarlanmıştır ve optik olmayan bağlantı kesme performansı sağlar. Dayanıklı bağlantılar için dişli bağlantı ile tasarlanmıştır. Halka, PC'nin yarı yarıya tamamlanmış hali olup, düşük geri yansıma sağlar. FOCC FC konektörü zirkonya veya paslanmaz alaşımlı halkalarla mevcuttur.

connector_fc1

MTP Bağlayıcısı

FOCC MTP®, 12'ye kadar fiber için hızlı ve güvenilir bağlantı sağlayan MPO uyumlu bir konektördür. Tekli modda 0,25dB'lik tipik bir kayıpla ve 0,20dB'lik bir kayıpla çoklu modda kullanılabilir. Dört ve sekiz fiber MTP® konektörü mevcuttur. Tek modlu yüksükler 8º açıyla parlatılmak üzere tasarlanmıştır.

mtp-mpo-connectors

MU Bağlayıcısı

MU konektörü, yüksek yoğunluklu bağlantılar için tasarlanmıştır. Bu küçük tek fiber bağlayıcı, SC konektörünün ambalaj yoğunluğunun iki katından fazlasını sağlayan yüksek bir performans düzeyine sahiptir.

MU%20One%20Piece

D4 Bağlayıcı

FOCC optik olmayan bağlantı kesme D4 konektörü, karmaşıklığı ve montaj süresini azaltan dişli parçalara sahiptir.

D4 Connector TYPE

Aşağıdaki tüm fiber bağlayıcı ürünlerini tedarik edebiliriz.

FIBER CONNECTOR all type

MU connector

Fabrikamızla birlikte fiber optik konektör kapağını almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi fiyat ve teklif isteyin.
Hot Tags: fiber optik konektörü önyükleme, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:D4 Bağlayıcı Sonraki:FTTA NSN Boot 7.0mm veya 5.0mm

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz