FC PC Singlemode Ön Cilalı Alan Montaj Konektörü Hızlı / Hızlı Bağlantı Parçası

FC PC Singlemode Ön Cilalı Alan Montaj Konektörü Hızlı / Hızlı Bağlantı Parçası

● Teknik Bilgiler: SFiber optik SC hızlı konnektör, 80˚ açı (diğerleri müşteri isteğine göre) (φ 0.9 darbeli tampon fiber optik için).

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Bilgiler:
SFiber optik SC hızlı konnektör, açı 80˚ (müşterinin isteği üzerine) (φ 0.9 tamponlu optik fiber için). Optik hızlı konektörler son nesil Terminal teknolojisini kullanır. Sonlandırmadan sonra hem optik hem de mekanik performans, patchcord için standartlara ulaşır, mekanik birleştirme ile yerinde patchcord yapılması talebini karşılar, geleneksel optik splicing'de fikri büyük ölçüde değiştirdi; FTTx uygulamasına büyük destek.

image001 (001) .jpg

● Özellikler / Faydalar:
► Kolay montaj işlemi;
► LC, SC ve ST konnektör stillerinde bulunur;
► Çok modlu veya tekli modlu versiyonlarda mevcuttur;
► Fabrika parlatma, kaybolma sorunlarını ortadan kaldırır;
► Pahalı aletler gerekli değildir;
► Sonlandırma 2-3 kez tekrarlanabilir;
► Paketleme, bir kablo / tampon sıyırma şablonu ile birlikte gelir;
► Görünür Kurulum kalitesi; Herhangi bir uzak uçlu ışık kaynağından ve özel ışıdan bağımsız;
► Fiber hazırlama kiti mevcuttur.


● Uygulama:
► CATV;
► Optik erişim ağı;
► Onarım / değiştirme şartları.


● Özellikler:

AÇIKLAMA

Elyaf Türü

Singlemode ve Multimode

Ekleme Kaybı (Maks.) *

0.5dB

Ekleme Kaybı (Tipik) *

0.3db

Geri Döndürme Kaybı (Tipik) *

50 db / 55dB

Parlatma Türü

UPC ve APC


Standart Uyum:
► TIA-568-C.3 performans gereksinimleri;
► Telcordia GR-326 uç yüz geometrisi;
► Telcordia GR-326 hizmet ömrü testleri;
► IEC61754-20 ve TIA-604-10 birbirine dönüşebilirlik.

madde

Teknik parametreler

Için uygulanabilir

2mm / 3mm İç kablo

Optik fiber çapı

9 / 125um (G.652D & G.657 Al)

Sıkı tampon çapı (um)

900um

Fiber modu

SM, MM

Operasyon zamanı

Yaklaşık 120s (lif kesilmemiş)

Ekleme kaybı

<= 0.3db="" (1310nm="" ve="">

Geri dönüş kaybı

<=>

Çıplak fiberin tutturma mukavemeti

> 5 N

Çıplak elyaf tutacağın tutturma mukavemeti

> 10 N

Gerilme direnci

> 50 N


Sipariş bilgileri :

AÇIKLAMA

SİPARİŞ NO.

Multimode PC 62.5 / 125 Simpleks 900um

FC62MM9BGFIC

Multimode PC 62.5 / 125 Simpleks 3mm

FC62MM3BGFIC

Multimode PC 50/125 Simpleks 900um

FC50MM9BGFIC

Multimode PC 50/125 Simpleks 3mm

FC50MM3BGFIC

Multimode PC 50/125 OM3 Simpleks 900um

FCOM3MM9BGFIC

Tekli mod APC 9/125 Simpleks 900um

FCA09SM9GNFIC


● Ambalaj Detayları:
Uluslararası ISO9001, CE, FCC, RoHS standartlarına uygunluk. Standartlaştırılmış yönetimin FOCC sıkı uygulanması ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis kontrolü.

image003 (001) .jpg


Fabrikamızla fc pc singlemode cilalı saha montaj konektörü hızlı / hızlı konektörünü satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: FC PC singlemode pre-polished field assembly konnektör hızlı / hızlı konektör, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak
Bir çift:SC / APC Hızlı Konektör Hızlı Konektör Tekli Moda Ön Cilalanmış Parmaklıklı Alan Montaj Konnektörü Sonraki:SC APC Yuvarlak Tip Tekli Direkt Düz Alanlı Montaj Konektörü Hızlı / Hızlı Bağlantı Parçası

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz