1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64 Duvar Kutup Ağız FTTH Uygulama Için Fiber Optik Splitter Dağıtım Terminal Kutusu

1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64 Duvar Kutup Ağız FTTH Uygulama Için Fiber Optik Splitter Dağıtım Terminal Kutusu

FTTH İçin Fiber Optik Ayırıcı Sonlandırma Kutusu Geniş bant ağların sürekli genişlemesi ve bunun sonucunda ev içi (FTTH) altyapıları için fiber kurulumu ağ organizatörlerinin güçlü yönetim ve planlama sistemlerini benimsemesini sağlar. Fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusu bu sistemin küçük bir parçasıdır ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FTTH Uygulamaları için Fiber Optik Bölücü Sonlandırma Kutusu

Geniş bantlı ağların sürekli genişlemesi ve bunun sonucunda evdeki (FTTH) altyapılara fiber kurulumu, ağ organizatörlerinin güçlü yönetim ve planlama sistemlerini benimsemelerine neden olmaktadır. Fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusu bu sistemin küçük bir parçasıdır

Fiber Optik Bölücü Sonlandırma Kutusuna Genel Bakış
Fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusu, burada esas olarak PLC ayırıcı sonlandırma kutusuna atıfta bulunan bir tür fiber sonlandırma kutusudur. Genellikle FTTH uygulamalarında besleyici ve dağıtım kablolarını optik ayırıcılar üzerinden bağlamak için kullanılır. Ayırıcıları taktıktan sonra kabloları dağıtabilir ve ayrıca oda fiber optik kablolarını doğrudan veya çapraz bağlantılar halinde çekebilir. Ayırıcı sonlandırma kutusu, fiber terminal noktasının, çevre fiber kablolar ve terminal ekipmanı arasındaki bağlantıyı, dağıtımı ve programlamayı tamamlamak için uygundur, özellikle mini-ağ terminali dağıtımı için uygundur. Bu nedenle, FTTH iç ve dış terminal uygulamalarında yaygın olarak uygulanır.

Splitter Distribution Terminal Box Splitter Distribution Terminal Box 2

Splitter Distribution Terminal Box 3Splitter Distribution Terminal Box 4

Splitter Distribution Terminal Box 5Splitter Distribution Terminal Box 6

Yaygın Yayılma Sonlandırma Kutusu Tipleri

Fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusu, FTTH erişim ağı için uygun maliyetli bir yol sunar. Ve pazarda farklı türleri var. PLC ayırıcı konfigürasyon türlerine göre, üç yaygın ayırıcı sonlandırma kutusu vardır: plug-in tip PLC ayırıcı sonlandırma kutusu, bloksuz PLC ayırıcı sonlandırma kutusu ve ABS PLC ayırıcı sonlandırma kutusu. İşte onlara basit bir giriş.


Geçmeli Tip PLC Ayırıcı Sonlandırma Kutusu

Bu tip PLC ayırıcı sonlandırma kutusu, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32 ve 1 × 64 gibi farklı konfigürasyon tiplerine sahip geçmeli tip PLC ayırıcıyı barındırabilir. Fiber pigtailler ve adaptörler ile yüklü ise, bu sonlandırma kutusu kablo dağıtımı için tek adımlı bir çözüm sunabilir. Bu kutu genellikle SPCC'den yapılır. Ve iki katmanı var. Biri hafif bölünme içindir. Başka bir ekleme için. Basit ve açıkça düzenlenmiş gelen ve giden kablo yönetimi sayesinde, kutu kurulum, bakım ve sonraki sonlandırma için uygundur.

Splitter Distribution Terminal Box 7


Splitter Distribution Terminal Box 8Splitter Distribution Terminal Box 9

Bloksuz PLC Ayırıcı Sonlandırma Kutusu

Genel olarak, bu tip sonlandırma kutusu 1 × 4, 1 × 8 ve 1 × 16 bloksuz PLC ayırıcıları barındırabilir. 1-3 giriş portu, 8-24 çıkış portu ve 24 FTTH damlasına sahip duvar ve direk montajı için uygundur. Mekanik ek, füzyon ek, hafif bölme, kablo dağıtımları vb. İşlevlerine sahiptirler. Ayrıca, bu sonlandırma kutusu içine yüklenen pigtail ve adaptörlerin miktarı da esnek bir şekilde eşleştirilebilir.

Splitter Distribution Terminal Box 10

Splitter Distribution Terminal Box 11Splitter Distribution Terminal Box 12

ABS PLC Ayırıcı Sonlandırma Kutusu

Yukarıda belirtilen iki tip PLC ayırıcı sonlandırma kutusu gibi, bu ABS PLC ayırıcı sonlandırma kutusu 1 × 32 ve 1 × 64 ABS PLC ayırıcı içerebilir. Ve kutusunun iki kablo portu, 10-14 mm kablo çapı kapasitesi ve maksimumda üç ek yeri var. Ana omurga kablosunun kapasitesi 12 simpleks fiberdir. Mekanik ek yeri, füzyon ek yeri, hafif bölme, kablo dağıtımları işleviyle koridor, bodrum, oda ve binanın dış duvar uygulaması için uygundur.

Splitter Distribution Terminal Box 13


özellikler ve faydalar

Fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusu, servis sağlayıcıların dağıtımlarını daha etkin bir şekilde hızlandırmasını sağlar ve FTTH uygulamalarında ağları dağıtırken ideal bir çözümdür. Ayrıca, farklı FTTX ağ uygulamalarında verimlilik artışı sağlar. Duvara montaj için kompakt bir çözüme sahip olan bu sonlandırma kutuları, konektörlere el erişimini korurken önemli bir yer tasarrufu sağlar. Aşağıda, fiber optik ayırıcı sonlandırma kutusunun dağıtılmasının özellikleri ve avantajları verilmiştir.

Split Bölme, yapıştırma ve sonlandırma için küçük bir ayak izi sağlayın ve iç veya dış mekan kullanımı için çevresel olarak derecelendirilmiştir.

Types Çeşitli tiplerde mevcut olan her bir kutu, bir giriş ekleme seçeneği için izin veren birleştirme tepsisi ile donatılabilir.

Standard Standart ayırıcıları kabul et ve ayırıcılar sonlandırma kutusu kurulduktan sonra kolayca eklenebilirler. Ve 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32 elyaf, 64'e kadar elyaf barındırabilir.

Size Küçük boyutu ve esnek montaj seçenekleri, kablosuz geri çekme uygulamaları için isteğe bağlı kapasite sağlayarak, hücre sahalarına ve kulübelere kolay entegrasyon sunar.

Sized Daha büyük boyutlu FDH'lerin (fiber dağıtım merkezleri) mümkün olmadığı uygulamalar için ekonomik bir çözüm sunun.

Splitter Distribution Terminal Box 18Hot Tags: 1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64 duvar direği mout fiber optik ayırıcı dağıtım klemens kutusu, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Su geçirmez IP68 48 Açık Çekirdekli Fiber Optik Dağıtım Kutusu Ftth Kutusu SC Adaptör Tutucu

Sorgulama

You Might Also Like