1GE 1000BASE-BX SMF 1550nm-TX / 1490nm-RX 80km DOM LC WDM BiDi SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-BX80-DA-I Uyumlu

1GE 1000BASE-BX SMF 1550nm-TX / 1490nm-RX 80km DOM LC WDM BiDi SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-BX80-DA-I Uyumlu

● Genel Açıklama: FOCC'nin Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri, SFP Çoklu Satın Alma Anlaşması (MSA) tarafından tanımlanan boyutlarla uyumludur.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Genel Açıklama:
FOCC'nin Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri, SFP Çoklu Satın Alma Sözleşmesi (MSA) tarafından tanımlanan boyutlarla uyumludur. FOCC Cisco uyumlu küçük form faktörlü fiber optik alıcı-vericiler ikili olarak kullanılır. Bu alıcı vericiler, iki fiber optik kabloyla iki dalga boyunu kullanarak sinyal gönderir ve alırlar. Bu sıcak takılabilir optik alıcı-vericiler iki bölümden oluşur: verici bölümü 1490 nm DFB lazer / 1550 nm Fabry-Perot lazer kullanır; Alıcı kısmı, bir optik başlık ve bir sınırlayıcı son amplifikatör IC'ye monte edilmiş bir entegre B tipi / A tipi dedektör ön amplifikatörü (IDP) kullanmaktadır. Telsizler, fiber kablo bağlantısı için standart simpleks LC konektörleri kullanır ve 80 km'ye kadar uzun bir iletim mesafesi sağlar. Buna ek olarak, alıcı-vericiler SFP Çok Kaynaklı Anlaşma (MSA) Spesifikasyonu ve SFF-8472 ile uyumludur.


● Hızlı Ayrıntılar:
► Veri hızı 1.25 Gbps'ye kadar;
► Çalışırken takılabilir SFP ayak izi;
► GSB-1243L-L4CD: 1550 nm DFB Verici ve 1650 nm PIN Alıcı;
► GSB-1234L-L4CD: 1310 nm FP Verici ve 1490 nm PIN Alıcı;
► 80 km'ye kadar iletim mesafesi;
► Simplex LC konnektör;
► Düşük güç dağılımı;
► Dijital teşhis monitörü arayüzü SFF-8472 ile uyumludur;
► SFP MSA Spesifikasyonuyla uyumlu;
► IEEE 802.3z Gigabit Standardı ile uyumlu;
► RoHS uygunluğu.


● Uygulama:
► WDM Gigabit Ethernet Bağlantıları;
► Fiber Kanal Bağlantıları;
► SONET / SDH Cihaz Interconnect.

image001 (001) .jpg

● Açıklama:

Maksimum Veri Hızı

1,25 Gbps

uygunluk

Cisco Uyumlu

Mesafe

80km

Maksimum Veri Hızı

1000Mbps

dalga boyu

1550 nm-TX / 1490nm-RX

Besleme Akımı

300 mA

arayüzey

LC Dubleks

Güç kaynağı

3,3 V

DOM Desteği

Evet

Kablo Tipi

SMF

TX Power

-9.5 ~ - 3dBm

Alıcı Duyarlılığı

-17dBm

HS Kodu

Optik fiber kablolar-85447000.00

● Optik özellikler alıcı verici:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

40km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1320

1330

1340

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1260

1270

1280

mil

Spektral Genişlik (RMS)

σ

1

mil

Ortalama Çıkış Gücü

P0ut

-3

2

dBm

Yokoluş Oranı

EX

3.5

6

dB


● Mekanik Özellikler:

image003 (001) .jpg


● Optik özellik alıcı:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

20km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hassasiyeti

You are

-14,5

dBm

Maksimum giriş

Pmax

0

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-14

dBm

LOS Assert

Losa

-25

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

40km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hassasiyeti

You are

-16

dBm

Maksimum giriş

Pmax

0

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-17

dBm

LOS Assert

Losa

-27

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

60km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hassasiyeti

You are

-22

dBm

Maksimum giriş

Pmax

-7

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-23

dBm

LOS Assert

Losa

-33

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

80km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1480

1490

1500

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1530

1570

1580

mil

Hassasiyet Hassasiyeti

You are

-22

-7

dBm

Maksimum giriş

Pmax

-7

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-24

dBm

LOS Assert

Losa

-34

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

dBm

Dağılım cezası

3.0

dBm


● Elektriksel özellikler:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

Uyarılar

Besleme gerilimi

Vcc

3.14

3.3

3.46

V

Besleme Akımı 20km

icc

270

350

mA

Besleme Akımı 40km

300

450

mA

Besleme Akımı 60km

300

450

mA

Besleme Akımı 80km

500

mA

Besleme gerilimi

Vcc

3.14

3.3

3.46

V

Besleme Akımı

icc

300

mA

Referans Diferansiyel Giriş
Empedans

zd

100

mA

Giriş AC Ortak Mod Girişi
Voltaj

0

25

mA

Diferansiyel Giriş Voltajı Swing

VID

150

900

mA

Toplam Jitter

Veri Bağımlı Jitter

İlişkisiz Jitter

Göz maskesi

Bkz. SFP + MSA

X1

UI

Göz maskesi

Bkz. SFP + MSA

X2

0.35

UI


● Ürünler Hakkında:
Her alıcı-verici, bir dizi Cisco ekipmanı üzerinde ayrı ayrı test edildi ve FOCC'nin akıllı kalite kontrol sisteminin izlenmesini geçti.

● OEM ve Gümrük:
8 yıldan fazla bir süredir dünya çapında çeşitli OEM üreticileriyle ortaklık kuran FOCC, optik tasarım, mekanik tasarım, Baskılı Devre Kartı (PCB) yerleşimi ve elektrik gibi tüm ihtiyaçlar ve spesifikasyonlar için yüksek kaliteli ve uygun maliyetli özel çözümler sunabiliyor Tasarım, yazılım ve bellenim tasarımı, entegre montaj, spesifik etiketler, vs. Satışlarını ve olumlu geribildirimlerini artıran FOCC, dünyada hızlı bir şekilde genişlemektedir ve optik iletişim endüstrisinin lider sağlayıcısı haline gelmektedir.


● Sevkiyat:
FOCC, FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS veya müşteri tarafından düzenlenen bir taşıyıcı aracılığıyla gönderilebilir. Öğeler genellikle aynı gün sevk edilir (bazı alıcılar 20 dakika içinde kapının dışına çıkabilir). Global depolarımızdan herhangi birinde stokumuz yoksa, gönderim 1-2 gün ertelenecektir. DHL, teslimat için 2-4 iş günü sürecek ve FedEx'in yalnızca 1-3 iş günü ihtiyacı var. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkelerde, ürünlerin gümrükten çekilme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun sürer.


Fabrikamızda 1gen 1000base-bx smf 1550nm-tx / 1490nm-rx 80km dom lc wdm bidi sfp telsiz modülü cisco glc-bx80-da-i satın alıma hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.
Hot Tags: 1gen 1000base-bx smf 1550nm-tx / 1490nm-rx 80km dom lc wdm bidi sfp telsiz modülü cisco glc-bx80-da-i uyumlu, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özel fiyat, satın almak
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:1GE 1000BASE-BX SMF 1490nm-TX / 1550nm-RX 80km DOM LC WDM BiDi SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-BX80-UA-I Uyumlu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz