1GE 1000BASE-LX / LH SMF 1310nm 10km DOM LC SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-LX-SMD Uyumlu

1GE 1000BASE-LX / LH SMF 1310nm 10km DOM LC SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-LX-SMD Uyumlu

● Genel Açıklama: Bu 1310 nm DFB 10 Gigabit SFP + alıcı-vericisi, bağlantı uzunluğu 10km için tek modlu optik fiber üzerinden optik veri iletimi ve alımı için tasarlanmıştır.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Genel Açıklama:
Bu 1310 nm DFB 10 Gigabit SFP + alıcı-vericisi, bağlantı uzunluğu 10km için tek modlu optik fiber üzerinden optik veri aktarımı ve alımı için tasarlanmıştır.


● Hızlı Ayrıntılar:
► IEEE 802.3ae 10GBASE-LR'ye uyumlu optik arayüz;
► SFF-8431'e uygun elektriksel arabirim;
► Hot Pluggable;
► 1310nm DFB verici, PIN fotoğraf dedektörü;
► Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ℃ ila 70 ℃;
► Düşük güç tüketimi;
► 10km SMF bağlantısı için uygundur;
► Üstün EMI performansı için tüm metal gövde;
► Geliştirilmiş bellenim, alıcı sistem şifreleme bilgisinin telsizde saklanmasına olanak tanır;
► Uygun maliyetli SFP + çözümü, daha yüksek port yoğunluklarına ve 550 Metre daha fazla bant genişliğine olanak tanır.


● Uygulama:
► 10.3255Gbps'de 10GBASE-LR;
► 10GBASE-LW, 9.953Gbps'de;
► Diğer optik bağlantılar.


● Şekil 1: Ana Bilgisayara Arayüz:

image001 (001) .jpg

image003 (001) .jpg

● Açıklama:

Form faktörü

SFP

uygunluk

Ardıç uyumlu

Mesafe

10km

Maksimum Veri Hızı

1000Mbps

dalga boyu

1310nm

Maks Kablo Mesafesi

OM2 MMF üzerinde 550m

arayüzey

LC dupleks

Doğrulama Optik Bileşenleri

GÖZLÜ 850nm

DOM Desteği

Evet

Kablo Tipi

SMF

TX Power

-9.5 ~ - 3dBm

Alıcı Duyarlılığı

-17dBm

HS Kodu

Optik fiber kablolar-85447000.00

● Optik özellikler alıcı verici:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

10km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1320

1330

1340

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1260

1270

1280

mil

Spektral Genişlik (RMS)

σ

1

mil

Ortalama Çıkış Gücü

P0ut

-3

2

dBm

Yokoluş Oranı

EX

3.5

6

dB


● Mekanik:

image005 (001) .jpg


● Optik özellik alıcı:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

20km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hikayesi

You are

-14,5

dBm

Maksimum giriş

Pmax

0

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-14

dBm

LOS Assert

Losa

-25

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

40km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hikayesi

You are

-16

dBm

Maksimum giriş

Pmax

0

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-17

dBm

LOS Assert

Losa

-27

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

60km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1260

1270

1280

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1320

1330

1340

mil

Hassasiyet Hikayesi

You are

-22

dBm

Maksimum giriş

Pmax

-7

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-23

dBm

LOS Assert

Losa

-33

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

4

dBm

80km

Merkez Dalga Boyu BXD

λC

1480

1490

1500

mil

Merkez Dalgaboyu BXU

λC

1530

1570

1580

mil

Hassasiyet Hikayesi

You are

-22

-7

dBm

Maksimum giriş

Pmax

-7

dBm

LOS De-Assert

LOSd

-24

dBm

LOS Assert

Losa

-34

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

dBm

Dağılım cezası

3.0

dBm


● Elektriksel özellikler:

Parametreler

Semboller

Min

Typ

maksimum

birim

Uyarılar

Besleme gerilimi

Vcc

3.14

3.3

3.46

V

Besleme Akımı 20km

icc

270

350

mA

Besleme Akımı 40km

300

450

mA

Besleme Akımı 60km

300

450

mA

Besleme Akımı 80km

500

mA

Besleme gerilimi

Vcc

3.14

3.3

3.46

V

Besleme Akımı

icc

300

mA

Referans Diferansiyel Giriş
Empedans

zd

100

mA

Giriş AC Ortak Mod Girişi
Voltaj

0

25

mA

Diferansiyel Giriş Voltajı Swing

VID

150

900

mA

Toplam Jitter

Veri Bağımlı Jitter

İlişkisiz Jitter

Göz maskesi

Bkz. SFP + MSA

X1

UI

Göz maskesi

Bkz. SFP + MSA

X2

0.35

UI


● ESD:
Bu alıcı verici, MIL-STD-883, Metod 3015.4 / JESD22-A114-A (HBM) 'ye göre test edilen, yüksek hız pimleri için 1kV ESD eşik değeri ve diğer tüm elektrik giriş pinleri için 2kV olarak belirtilmiştir. Bununla birlikte, bu modülün kullanımı sırasında normal ESD önlemleri gereklidir. Bu alıcı-verici ESD koruyucu paketiyle gönderilir. Ambalajdan çıkarılarak yalnızca ESD korumalı bir ortamda ele alınmalıdır.

● LAZERİN GÜVENLİĞİ:
Bu, IEC 60825-1: 1993'e göre Sınıf 1 Lazer Ürünü'dür: + A1: 1997 + A2: 2001. Bu ürün, 21 CFR 1040.10 ve 1040.11 ile uyumludur (26 Temmuz 2012 tarihli 50 sayılı Lazer Bildirisi uyarınca sapmalar hariç)


Fabrikamızla uyumlu 1gen 1000base-lx / lh smf 1310nm 10km dom lc sfp telsiz modülü cisco glc-lx-smd satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.
Bir çift:1GE 1000BASE-LX / LH SMF 1310nm 20km DOM LC SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-LH-SMD-20 Uyumlu Sonraki:1GE 1000BASE-SX MMF 850nm 550m DOM LC SFP Telsiz Modülü Cisco GLC-SX-MMD Uyumlu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz