10GBASE-ER / EW SMF 1550nm 40km DOM LC XFP Telsiz Modülü Cisco XFP-10GER-OC192IR Uyumlu

10GBASE-ER / EW SMF 1550nm 40km DOM LC XFP Telsiz Modülü Cisco XFP-10GER-OC192IR Uyumlu

● Genel Açıklama: FOCC'in Cisco XFP modülleri çalışırken değiştirilebilir ve protokolden bağımsızdır. Genellikle 850 nm, 1310 nm veya 1550 nm'lik yakın kızıl ötesi dalga boylarında (renkler) çalışırlar.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Genel Açıklama:
FOCC'nin Cisco XFP modülleri çalışırken değiştirilebilir ve protokolden bağımsızdır. Genellikle 850 nm, 1310 nm veya 1550 nm'lik yakın kızıl ötesi dalga boylarında (renkler) çalışırlar. Başlıca uygulamalar arasında OC-192 oranlarında 10 Gigabit Ethernet, 10 Gbit / s Fiber Kanal, OC-192 oranlarında Senkron Optik Ağ (SONET), Senkron Optik Ağ STM-64, 10 Gbit / s Optical Transport Network (OTN) OTU-2 ve paralel optikler bağlantıları. Tek bir dalga boyu üzerinde çalışabilir veya yoğun dalga boyu bölmeli çoğullama teknikleri kullanabilirler. Bunlara SFF-8472 standardına eklenen yönetimi sağlayan dijital teşhisler dahildir. XFP modülleri, yüksek yoğunluk sağlamak için bir LC fiber konektör tipi kullanır. XFP spesifikasyonu XFP Çok Kaynaklı Anlaşma Grubu tarafından geliştirildi. XFP, popüler küçük form faktörü takılabilir alıcı-vericisinden (SFP ve SFP +) biraz daha büyük bir form faktörüdür.


● Türler:
XFP, kullanıcıların mevcut optik fiber türünün üzerinde gerekli optik erişimi sağlamak için (örneğin, çok modlu fiber veya tek modlu fiber) her bağ için uygun alıcı vericiyi seçmelerini sağlayan çeşitli verici ve alıcı türleri ile kullanılabilir. XFP modülleri genelde birkaç farklı kategoride mevcuttur:
► SR - 850 nm, maksimum 300 m için
► 10 km'ye kadar mesafeler için LR - 1310 nm
► ER - 1550 nm, 40 km'ye kadar mesafeler için
► ZR - 1550 nm, 80 km'ye kadar mesafeler için


● Hızlı Ayrıntılar:
► LC konnektörlü, takılabilir XFP Optik Alıcı-Verici;
► 10G Küçük Form Faktörü Takılabilir (XFP) MSA uyumlu;
► XFP Çoklu Satın Alma Sözleşmesi (MSA) ile uyumlu;
► INF-8077i Dijital Teşhis Fonksiyonu (DMI);
► Maksimum Bağlantı Süresi 80KM;
► Hem + 3.3V hem de + 5V Güç Kaynağını destekleyin;
► Düşük Güç Dağılımı <3>
► RoHS Uyumlu; image001 (001) .jpg

► Sınıf 1 Lazer Uluslararası Güvenlik Standardı IEC 60825 Uyumlu.


● Uygulama:
► Gigabit Ethernet;
► Fiber Kanal;
► Anahtar arayüzüne geçin;
► Anahtarlamalı arka plan uygulamaları;
► Diğer optik iletim sistemleri.


● Açıklama:

Standartlar

IEEE 802.3ae

Çıktı Dalgaboyu

-5.5nm <λc><+>

boyutlar

Genişlik: 13 mm

derinlik

55 mm

Yükseklik

8 mm

Güç girişi

+5 V, +3.3 V

Çevre İşletimi

-5 ℃ ila 70 ℃

Depolama

-40 ℃ ila 85 ℃ arası

uyma

IEC-60825, FDA 21

Garanti

Ömür

Mesafe

40km


● Optik özellikler alıcı verici:

Parametre

sembol

Min

Typ

maksimum

birim

Maksimum Başlatma Gücü

PMAX

-3

0,5

dBm

Optik Merkez Dalga Boyu

UBXFP-20-U

λ

1260

1270

1280

mil

UBXFP-20-D

1320

1330

1340

Optik Sönme Oranı

ER

3.5

dB

Spektral Genişlik

Δλ

1

mil

Sidemode Bastırma oranı

SSRmin

30

dB

Yükseliş / Düşme Süresi (% 20 ~% 80)

Tr / Tf

50

ps

Optik Göz Maskesi

IEEE802.3ae

Çalışma Tarihi Oranı

BR

9.95

11.3

Gb / s

Alıcı Duyarlılığı

You are

-14,5

dBm

Maksimum Giriş Gücü

PMAX

0

dBm

Optik Merkez Dalga Boyu

UBXFP-20-U

λC

1320

1330

1340

mil

UBXFP-20-D

1260

1270

1280

Alıcı Yansıması

RRX

-14

dB

LOS De-Assert

LOSD

-15

dBm

LOS Assert

Losa

-30

dBm

LOS Hysteresis

Losh

0.5

5

dB

● Kalite Belgesi:
Kalite ve standartlar FOCC'nin temelidir. Müşterilere seçkin, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. FOCC, CE, RoHS, FCC gibi birçok kalite sistemi belgesini geçti, uluslararası standartlara uygun bir kalite güvence sistemi oluşturdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis aşamasında sıkı bir şekilde standartlaştırılmış yönetim ve kontrol uyguladı. Lütfen Dikkat: Üçüncü şahıslara ait bir alıcı verici yüklemek, şebeke ekipmanınızın garantisini geçersiz kılmaz. Ağ ekipmanı imalatçılarının hepsi, ürünlerindeki garanti desteğinin etkilenmeyeceğini belirten talimatlara sahiptir.


● Ömür Boyu Garanti:
FOCC'deki tüm fiber optik ürünler, malzeme ve işçilik hatalarına karşı bir ömür boyu garanti ile tamamen garanti edilmektedir. Bu garanti, kaza, uygun olmayan bakım, uygunsuz kullanım, ihmal, normal aşınma ve yıpranma veya uzun süre renk ve malzemelerin doğal dökülmesinden kaynaklanan hasarları kapsamaz.

image003.jpg
Çift yönlü 10Gbps XFP alıcı-vericileri mevcut XFP Çoklu Kaynak Antlaşması (MSA) Spesifikasyonuyla uyumludur. IEEE 802.3ae, SONET OC-192 / SDH ve 10G Fiber Kanal 1200-SM-LL-L başına 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-LR / LW'ye uygundur. Dijital diyagnostik işlevleri, XFP MSA'da belirtildiği gibi 2 kablolu bir seri arabirim aracılığıyla mevcuttur.

image004.jpg

Fabrikamızda 10gbase-er / ew smf 1550nm 40km dom lc xfp alıcı-vericisi modülü cisco xfp-10ger-oc192ir satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.
Hot Tags: 10gbase-er / ew smf 1550nm 40km dom lc xfp alıcı-verici modülü cisco xfp-10ger-oc192ir uyumlu, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyat, satın almak, fiyatlarını öğrenmek
Bir çift:10GBASE-ZR / ZW SMF 1550nm 80km DOM LC XFP Telsiz Modülü Cisco XFP-10GZR-OC192LR Uyumlu Sonraki:10GBASE-LR / LW SMF 1310nm 10km DOM LC XFP Telsiz Modülü Cisco XFP-10GLR-OC192SR Uyumlu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz