FTTH Duvar Plakası

FTTH Duvar Plakası

FOCC, kompakt bir plug-in tasarımı kullanan çeşitli FTTH fiber optik duvar plakası çıkışları sağlar, ev veya ofis içinde fiber bir sınır noktası oluşturmak için modern tasarım konseptini birleştirir. Çok katlı ve yüksek katlı binalarda yaygın olarak kullanılır, montajı kolaydır, ek bir ekleme kaybı olmaz, basit çalışma, düşük yapı mukavemeti. Ayrıca, farklı montaj ortamlarında kolay kullanım sağlar ve optik kablolar ve dahili için açık veya gizli kablolamayı karşılar fiber yönlendirme özellikleri kontrol viraj yarıçapı. LC, SC, FC, ST adaptörleri (veya RJ45 portlu hibrit) müşterinin özel gereksinimlerine göre de mevcuttur. Fiber düzenlenirken profesyonel bir görünüm görebilirsiniz.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

2- Port SC Simplex SM / MM FTTH Fiber Optik

Duvar Plakası Çıkışı, Boşaltılmış

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

ÖZELLİKLER

FTTx uygulamasında kablolama sistemi için geçmeli, yüzey ve gömme montajlı yüz plakaları.

FOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Çıkışı, Yüksüz .jpgFOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Outlet, Unloaded.jpg 

FOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Outlet, Unloaded.jpgFOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Outlet, Unloaded.jpg 


2- Liman SC Simplex SM / MM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Çıkışı,

(Adaptörler Dahil Değildir).

FOCC, kompakt bir plug-in tasarımı kullanan çeşitli FTTH fiber optik duvar plakası çıkışları sağlar, ev veya ofis içinde fiber bir sınır noktası oluşturmak için modern tasarım konseptini birleştirir. Çok katlı ve yüksek katlı binalarda yaygın olarak kullanılır, montajı kolaydır, ek bir ekleme kaybı olmaz, basit çalışma, düşük yapı mukavemeti. Ayrıca, farklı montaj ortamlarında kolay kullanım sağlar ve optik kablolar ve dahili için açık veya gizli kablolamayı karşılar fiber yönlendirme özellikleri kontrol viraj yarıçapı. LC, SC, FC, ST adaptörleri (veya RJ45 portlu hibrit) müşterinin özel gereksinimlerine göre de mevcuttur. Fiber düzenlenirken profesyonel bir görünüm görebilirsiniz.

 

Teknik özellik

Adaptör / bağlantı noktası

2

Plaka renk ve malzeme

Beyaz, abs plastik

Adaptör tipi

SC Simplex / LC Dubleks

Fiber modu

OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4

RoHS Uygunluk Durumu

Uysal

Uygulama

FTTx erişim ve telekomünikasyon ağları vb.


Uygulamalar :  

v Telekomünikasyon ağı, büyükşehir ağı, optik fiber iletişim sistemi.

v Optik test ekipmanı / cihazı.

v CATV optik fiber, optik fiber sensör.

v Optik fiber geniş bantlı erişim ağı, FTTH optik fiber.

v Optik fiber dağıtım çerçevesi, çerçeve tipi ve duvar tipi fiber optik dağıtım ünitesi.

 

Ürün Özellikleri

Sanatsal Dış

v kavisli eğri, daha iyi, daha zarif ve dayanıklı duvar ile uyuyor

Fiber Optik Duvar Plakaları Makul Düzeni

Makul Düzen

v Fazla fiber envanterinin bir kısmına izin veren geniş alan, alanın tüm avantajlarından faydalanır

Fiber Optik Duvar Plakaları Akıllı Tasarım

Ustaca tasarım

v Simetrik optik kablo arabirimi, çok amaçlı, çoklu kablo erişimli bir kutu

FOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Çıkışı, Boşaltılmış (1) .jpg   

FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Çıkışı ayrıntılarını daraltın

FOCC 2-Port SC Simplex SMMM FTTH Fiber Optik Duvar Plakası Outlet, Unloaded.jpg 

 

Sorular

S: Bu kutunun büyüklüğünün ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

A: Genişlik * Derinlik * Yükseklik = 86 * 86 * 23mm


Bizim fabrika ile ftth duvar tabağı satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, özelleştirilmiş siparişleri de memnuniyetle karşılıyoruz. Şimdi bizimle fiyat ve fiyat teklifi isteyin.
Hot Tags: Ftth duvar tabağı, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Mini Duvar Prizi Yüz Plakası FTTH Fiber Optik Erişim Terminal Kutusu Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz