FOCC Tarafından Sağlanan CCTV Kamera Test Cihazı

- Aug 21, 2019-

FOCC Tarafından Sağlanan CCTV Kamera Test Cihazı

FOCC çeşitli CCTV testleri sunar. Kaliteli CCTV Çok İşlevli Test Cihazlarımız her CCTV kurucusu için şarttır. Bunlar ucuzdur ve CCTV kurulumlarınızı kolayca ayarlamanızı ve test etmenizi sağlar. CCTV test cihazları işletme maliyetlerinizi minimuma indirir ve rekabet gücünüzü arttırır. Proje durumunda montajcı için mükemmel bir yardımcı ve ortak.

FOCC, montajcıların ve saha teknisyenlerinin video, PTZ işlevlerini ve UTP kablolarının durumunu rahat ve verimli bir şekilde test etmeleri için ideal aygıtlar olan yedi farklı el tipi test monitörü stokları.

CCTV Tester Başlıca Özellikleri:

LCD Video Monitörü PAL veya NTSC;

Video Sinyal Jeneratörü;

Kamera için PTZ Kontrol Cihazı;

PTZ Protokol Test Cihazı;

Cat 5 Kablo Test Cihazı;

Şarj Cihazı ile Şarj Edilebilir Piller;

Ek Özellikler (Yalnızca P / N E9010T);

IRE Sinyal Gerilim Ölçümü;

Güneşlik / Ekran Koruyucu;

7 Renk Çubuğu Video Sinyal Jeneratörü;

Multimetre işlevi (Volt AC, Volt DC ve Direnç);

Testi kolaylaştırmak için kamerayı çalıştırmak için 12VDC çıkışı.

STTT-894 CCTV kamera test cihazı multimetre ile yerinde kurulum ve video izleme sisteminin bakımı için geliştirilmiştir. Videoyu görüntülemek, PTZ'yi kontrol etmek, kamera için DC12V1A gücünü kontrol etmek, Ses girişi testi, görüntü üretmek, RS485 verilerini yakalamak ve LAN kablosunu test etmek için kullanılabilir. İşlevleri, kolay kullanımı ve taşınabilirliği, CCTV teknisyeninin kurmasını kolaylaştırır ve CCTV sisteminin sürdürülmesi, iş verimliliğinin artırılması ve işçilik maliyetinin düşürülmesi.

Bu hatta öne çıkan bir diğer üründe, Gigabit Ethernet ve standart otomasyon PLC, DCS, SCADA ve PAC sistemlerine üretim ve fabrika otomasyonu için bağlayabilen izole edilmiş RS232 / RS485 seri portları da dahil olmak üzere standart iletişim arayüzlerine sahip WinCE 5.0 özellikli 7 inç Endüstriyel Panel PC bulunmaktadır. uygulamalar. Bu aile aynı zamanda güvenlik izleme, otoyol izleme, ücretli istasyon video gözetim sistemi, endüstriyel kapalı devre televizyon gözetimi ve yüksek kaliteli video konferans ve 4 kanallı renkli video dört işlemcide kullanılabilen 9 kanallı gerçek zamanlı renkli video çoklayıcı içerir. gerçek zamanlı çoklu video kanal görüntüleme, canlı izleme veya kayıt amacıyla kaliteli bölünmüş ekran çıkışı.

CCTV Tester PRO, video izleme sisteminin kurulumu ve bakımı için geliştirilmiştir. Videoyu görüntülemek, PTZ'yi kontrol etmek, görüntü üretmek, RS485'in verilerini yakalamak ve LAN kablosunu test etmek için kullanılabilir. İşlevleri, kolay kullanımı ve kolay taşınabilirliği, yüklenicinin video kamerayı kurmasını ve sürdürmesini, çalışma verimliliğini artırmasını basitleştirir ve proje harcamalarını düşürmüştür.

CCTV Test Cihazı Uygulaması:

CCTV sistemi kurulum ve bakımı;

Hepsi bir kamera testinde;

CCTV iletim kanalı testi;

PTZ kontrolörü;

LAN kablosu testi.

FOCC, yüksek performanslı telekomünikasyon fiber test cihazları ve fiber araçlarının araştırma, geliştirme ve üretiminde dünya lideridir.

Bir çift:Yanlışlıkla Kesilmiş Fiber Optik Kabloların Onarımı Sonraki:400 Gbps Ethernet'in Yeni Dünyası