Bireysel Evlere FTTH Fiber Kablo

- Aug 14, 2019-

Bireysel Evlere FTTH Fiber Kablo

FTTH veya Fiber To The Home , telefon kablosu ve koaksiyel kablo gibi mevcut bakır altyapının yerine, operatörün anahtarlama ekipmanından optik fiber üzerinden bir iletişim sinyalinin bir eve veya işletmeye iletilmesidir. FTTH Fiber Kablo, ses, veri ve videoyu tüketicilere ve işletmelere entegre eden çok yüksek hızlı geniş bant hizmetleri sağlama konusunda nispeten yeni ve hızlı büyüyen bir yöntemdir.

Fiber Optik Kablo'nun, geleneksel bakır taşıma ortamlarına daha verimli ve güvenli bir şekilde evlere paketlenmiş veya bireysel veri, ses ve video hizmetleri sağladığı kanıtlanmıştır. Hepimiz yavaş çevirme sıkıntılarının, DSL kesintilerinin ve koaksiyel kablo sorunlarının (Geniş Bantlı Kablo TV) farkındayız. Fiber optikler konuşlandırıldıktan sonra - uçtan uca bir çözüm olarak - bakır / koaksiyel taşıma ile ilgili bu doğal problemler neredeyse tamamen ortadan kalkar.

GJYXCH-2-4-core-G657A1-G657A2-type1

Özellikler ve Avantajlar:

1. Düşük eğilmeye duyarlı özel elyaf, yüksek bant genişliği ve mükemmel iletişim aktarım özelliği sağlar;

2. İki paralel FRP mukavemet elemanı, fiberi korumak için ezilme direncinin iyi bir performans göstermesini sağlar;

3. Basit yapısı, hafifliği ve yüksek uygulanabilirliği;

4. Daha fazla bant genişliği, güvenilirlik ve düşük maliyetli;

4. Yeni flüt tasarımı, kolayca şerit ve ek yeri, montajı ve bakımı basitleştirin;

5. Düşük duman, sıfır halojen ve alev geciktirici kılıf.

Uygulamalar:

1. FTTH sistemi

2. İç yükseltici seviye ve plenum seviye kablo dağılımı

3. Aletler, haberleşme cihazları arasındaki ara bağlantı.

FTTH bağlantısının kilit avantajı, yüksek hızlarda ve çok sayıda iletişim sinyalinde geleneksel bakır kablolardan daha hızlı bağlantı sağlamasıdır. Bakır kablo üzerinden yalnızca altı telefon görüşmesi yapılabileceği tahmin edilirken, FTTH üzerinden 2,5 milyondan fazla çağrı gönderilebileceği tahmin edilmektedir. Uzmanlar ayrıca, bu ağın yüksek çözünürlüklü televizyon ve oyun yayınları gibi fütüristik teknolojileri kolayca destekleyebileceğini umuyor.

FTTH, noktadan noktaya bir mimari olarak veya pasif bir optik ağ (PON) olarak kurulabilir. Kurulumu maliyet açısından engelleyicidir ve daha sonra genişbant hizmetlerinin aylık ücreti de bu oranlar değişse de, ertelenebilir. Fiber daha yaygın hale geldikçe giderin zamanla düşmesi muhtemeldir.

FTTH Fiber Kablo Çeşitleri

FTTH Düşme Kabloları
FTTH drop kabloları fiber için evdeki son mil çözümüne iyi gelir, 1, 2, 4 ve 12 arasında farklı sayılarla FTTH drop kablosu sağlıyoruz. Bu kablo, sektördeki popüler tasarımı benimser, yapısı ve performansı optimize edilmiştir. FTTH uygulamaları için.

FTTH İç Kablolar
FTTH bina içi kablolar binalarda veya evlerde kullanılır; FTTH kullanıcı son ekipmanına bağlanır. Fiber optik ağların ve geniş bantlı LAN'ların hızlı gelişimi ile birlikte FTTH iç mekan kabloları, optik fiberin evlere ve evlere dağıtılması gereksinimini karşılamak için giderek daha fazla kullanılmaktadır.

İç mekan kullanımı FTTH kabloları, genel iç mekan fiber kablolarının işlevine benzer, ancak bazı özel özelliklere sahiptir. FTTH iç kablolar küçük çaplı, suya dayanıklı, yumuşak ve bükülebilir, kurulumu ve bakımı kolaydır. Özel iç mekan FTTH kabloları ayrıca gök gürültüsü geçirmez, anti-kemirgen veya su geçirmezlik gereksinimlerini karşılayacaktır.

FOCC, FTTH kabloları sağlayan uzun bir geçmişe sahiptir. FTTH kablolarımız tüm LSZH tiplerinde ve alev geciktiricili olup, RoHS standartlarına ve süper optik performansa uygundur. FTTH İç Kablo , FTTH damla kablo , zırhlı FTTH kanal kablo vb. Gibi bir dizi FTTH çözüm ürünü sunuyoruz. FTTH ürünlerinin gereksinimleriniz için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

Bir çift:Yeni Endüstriyel Standartlı SFP Plus Alıcı-Verici Sonraki:Uzun Mesafe İletimine Ekonomik Fiber Medya Dönüştürücü