Yöntem B 3.0mm Düşük Zarar MPO-12LC Melez Singlemode Sarı Yama Kablosu Kablolama

Yöntem B 3.0mm Düşük Zarar MPO-12LC Melez Singlemode Sarı Yama Kablosu Kablolama

● Teknik Bilgiler: FOCC'nin yüksek yoğunluklu kablo ve MPO / MTP® konnektörünü kullanarak fanout kullanan MPO / MTP® kablo demeti kabloları montaj ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Bilgiler:
FOCC'nin yüksek yoğunluklu kablo ve MPO / MTP® konnektörünü kullanarak, gövde kablosundan LC, SC, FC, ST, MTRJ, vb. Gibi genel fiber optik konektörleri birleştirmek için fanout kiti kullanan MPO / MTP® kablo demeti kablo montajları. 8/12/24/48 fiber versiyonları ve çok modlu (62.5 / 125, 10G OM2 / OM3 / OM4, Bend-duyarsız fiber, vb.) Ve tek modlu (G652D, G657A1 vb.) Fiber türleri.


● Özellikler:
► Fabrika sonlandırıldı ve garanti edilmiş kalite ile test edildi. image001 (001) .jpg

► Alanı büyük ölçüde kurtarmak için yüksek yoğunluk.

► Ağ performansını optimize edin.
► En iyi çözüm Veri Merkezi'nin tüm alanlarındaki tüm fiber optik kablolama ihtiyaçlarını kapsar.


● Uygulama:
► Veri Switchleri ve Yönlendiriciler;
► Bagaj Omurgasını Raf'a.
► Test Ekipmanları.


● Genel Konektör Özellikleri:

Parametre

Tek mod

Çok modlu

 

 

Temel

Fiber konektör

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO

Parmak Son Yüz

PC

UPC

APC

UPC

Ekleme Kaybı

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Geri dönüş kaybı

≥50dB

55dB

60dB

≥35dB

Seramik Askılı Teknik Özellikler

125.5um konsantrik sapma sayısı:
<=>

127um konsantrik sapmalar: <=>

Uygun Fiber

9 / 125um

50 / 125um, 62.5 / 125um

 

Yüz yüzü geometrisi

Eğri yarıçapı

7a- 25mm

5 ~ 12 mm

N / A

Elyaf Geçiş

≤50nm

≤100nm

N / A

Kesilmiş Fiber

≤100nm

≤100nm

N / A

Uç noktası ofset

≤50um

Mekanik

exchangeability

≤0.2dB

Tuz Spreyi

≤0.1dB

Düşürmek

≤0.2dB (1,5M, 5 damla)

Titreşim

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Tekrarlanabilirlik

≤ 0.1 dB (1000 kat)

dayanıklılık

> 1000 kez

Çalışma sıcaklığı

-40 ℃ ~ + 85 ℃


● MTP® konnektörlerin temel bölünmesi:

Tip ve Renk
Kod Konnektörleri

sokma
Kaybı (IL)

Optik
Geri Dönüş Kaybı (RL)

İşletme
Sıcaklık

Tek modlu MTP® Elite® Konnektör

0.10 dB Tipik (All Fibers) 0.35 dB Maksimum (Tek Fiber) 1

> 60 dB (8 ° Parlak Parlak) 2

-40 ℃ ila 75 ℃

Tek modlu MTP® Standart Bağlantı

0.25 dB Tipik (All Fibers) 0.75 dB Maksimum (Tek Fiber) 1

> 60 dB (8 ° Parlak Parlak) 2

-40 ℃ ila 75 ℃

Multimode MTP® Standart Bağlantı

0.25 dB Tipik (All Fibers) 0.75 dB Maksimum (Tek Fiber) 1,3

> 20 dB (0 ° Parlak Parlak) 2,3

-40 ℃ ila 75 ℃

IEC 61300-3-4'e göre 1 IL testi;
IEC 61300-3-6'ya göre 2 RL testi;
3 IEC 61280-4-1'e göre 50μm lif ve 850nm'de önerilen çevrelenmiş akı fırlatma koşuluyla test edilmiştir.


● Önerilen tampon fiber ve renk kodlu konektörler:

Kablo Tipi

Tek modlu MTP® Elite®
Bağlayıcı

Tek modlu MTP® Standard
Bağlayıcı

Multimode MTP® Elite®
Bağlayıcı

Multimode MTP® Standard
Bağlayıcı

Çıplak Şerit

image004 (001) .jpg

Hardal Renk

image007 (001) .jpg

Yeşil renk

image010 (001) .jpg

Aqua Rengi

image013 (001) .jpg

Bej rengi

Düz kurdele Kordaj

Kablo Ø 2.0mm

Kablo Ø 3.0mm

Kablo Ø 3.6mm

Kablo Ø 4.5mm

Kablo Ø 5.0mm

Kablo Ø 5.5mm


● Ürünler Genel Bakış ve Bağlantı Aracı Çözümleri:

image015 (001) .jpg

● 1550 nm'de MPO / MTP® Sıcaklık Döngüsü:  

image017 (001) .jpg


● Ödeme ve Nakliye Koşulları:
► 7 - 15 İş Gününde Teslim;
► Minimum Sipariş Miktarı: Talep Edildiğinde 1 Adet MOQ;
► Ödeme Koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, Money Gram;
► Arz Aralığı: Aylık 5000 Adet.


● FOCC Çalıştayı:

image019 (001) .jpgImage021 (001) .jpg

image023 (001) .jpgimage025 (001) .jpg


Dada Center'da Yüksek Yoğunluklu MTP® / MPO Kablolama Sistemi:

Image027 (001) .jpg

image029 (001) .jpg

image031 (001) .jpg


● Sipariş Kılavuzu:
► 1 adet test raporlu bağımsız statiksiz torba için;
► Konektör Özelleştirildi;
► Fanout / Koparma Kablosu Özelleştirilmiş Uzunluk;

Ürün Açıklaması

MTP / F / PC - LC / UPC / DX - OM3 - 12B - B2.0 - 1.5M / 0.6M - LSZH - Aqua - A

1 2 3 4 5 6 7 8 9

1 - Bağlantı A

MTP / F / PC: MTP Dişi, PC lehçesi; MTP / F / APC: MTP Dişi, APC lehçesi;
MTP / M / PC: MTP Erkek, PC lehçesi; MTP / M / APC: MTP Erkek, APC lehçesi;

2 - Bağlayıcı B

LC / UPC / DX, LC / APC / DX, LC / UPC / SX, LC / APC / SX; LCP / UPC; LCP / APC;
SC / UPC / DX; SC / APC / DX; SC / UPC / SX; SC / APC / SX, YP / UPC, YP / APC; ST / UPC

3 - Fiber Modu

OM1, OM2, OM3, OM4, OS2, G657A1

4 - Fiber Sayımı ve Tipi

12R: 12F Şerit; 12BR: 12F Çıplak Şerit; 12B: 12F Mini Yuvarlak Kablo

5 - Koparma Türü

B2.0: 2.0 ayırıcı kiti ile fan.

6 - Uzunluk

1,5M / 0,6M: Kablo toplam uzunluğu 1,5M, fan çıkışı uzunluğu 0,6M, vb.

7 - Kablo Ceket Malzemeleri

LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur, PVC

8 - Kablo Ceketi Rengi

Aqua (OM3, OM4) Turuncu (OM1, OM2), Sarı (SM).

9 - Polarite

A: Tip A; B: Tip B; C: Tip C.


Fabrikamızla kablolama yöntemiyle b 3.0mm düşük kayıplı mpo-12lc hibrid singlemode sarı patch kablo satın almak hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: Yöntem b 3.0mm düşük kayıplı MPO-12LC hibrid singlemode sarı patch kablo kablolama, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak
Bir çift: Sonraki:3.0mm Polarite B 12F MPO MTP-8LC Çok Modlu Harness Fanout OM4 Voilet Plenum Kablolama

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz