Çok Fiberli 9 / 125μm Tek Modlu APC MPO MTP Fiber Trunk Kablo Bağlantı Birleşmeleri

Çok Fiberli 9 / 125μm Tek Modlu APC MPO MTP Fiber Trunk Kablo Bağlantı Birleşmeleri

● Teknik Bilgiler: MTP® Trunk çok çekmeli kablo montajları, verilere yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı dağıtımını kolaylaştırır ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Teknik Bilgiler:
MTP® Trunk çok çekmeli kablo montajları, veri merkezi ve diğer yüksek fiber ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı kurulumunu kolaylaştırarak ağ kurulumunu veya yeniden yapılandırma süresini ve maliyetini düşürür. Kasetleri, panelleri veya MDA, HDA ve EDA bölgelerini kapsayan sağlamlaştırılmış MTP® Fan Out'larını birbirine bağlamak için kullanılırlar.


● Uygulama:
① Veri Merkezi Altyapıları; image001 (001) .jpg


● Faydalar:
① OM3 Corning fiber kaliteleri (OS1 / 2 ve OM4 mevcuttur);

② 12, 24 ve 48 çekirdekli mikrokablo gövdesi;
③ LSZH, OFNP kablo ceketi;
④ Kadın (standart) ve Erkek MTP® konnektörleri;
⑤ Polarite A (standart), B veya C;
⑥ Fabrika sonlandırıldı ve test edildi;
⑦ Düşük sokma kayıpları;


● Genel Konektör Özellikleri:

image003 (001) .jpg

image004 (001) .jpg


● MTP® konnektörlerin temel bölünmesi:

Tip ve Renk
Kod Konnektörleri

sokma
Kaybı (IL)

Optik
Geri Dönüş Kaybı (RL)

İşletme
Sıcaklık

Tek modlu MTP® Elite® Konnektör

0.10 dB Tipik (All Fibers) 0.35 dB Maksimum (Tek Fiber) 1

> 60 dB (8 ° Parlak Parlak) 2

-40 ℃ ila 75 ℃

Tek modlu MTP® Standart Bağlantı

0.25 dB Tipik (All Fibers) 0.75 dB Maksimum (Tek Fiber) 1

> 60 dB (8 ° Parlak Parlak) 2

-40 ℃ ila 75 ℃

Multimode MTP® Standart Bağlantı

0.25 dB Tipik (All Fibers) 0.75 dB Maksimum (Tek Fiber) 1,3

> 20 dB (0 ° Parlak Parlak) 2,3

-40 ℃ ila 75 ℃

IEC 61300-3-4'e göre 1 IL testi;
IEC 61300-3-6'ya göre 2 RL testi;
3 IEC 61280-4-1'e göre 50μm lif ve 850nm'de önerilen çevrelenmiş akı fırlatma koşuluyla test edilmiştir.


● Önerilen tampon fiber ve renk kodlu konektörler:

Kablo Tipi

Tek modlu MTP® Elite®
Bağlayıcı

Tek modlu MTP® Standard
Bağlayıcı

Multimode MTP® Elite®
Bağlayıcı

Multimode MTP® Standard
Bağlayıcı

Çıplak Şerit

image004 (001) .jpg

Hardal Renk

image007 (001) .jpg

Yeşil renk

image010 (001) .jpg

Aqua Rengi

image013 (001) .jpg

Bej rengi

Düz kurdele Kordaj

Kablo Ø 2.0mm

Kablo Ø 3.0mm

Kablo Ø 3.6mm

Kablo Ø 4.5mm

Kablo Ø 5.0mm

Kablo Ø 5.5mm


● Test Sonucu Olan Bireysel Plastik Poşet:

image018 (001) .jpg


● Tipik uygulamalar ve kablo haritası:  

image020 (001) .jpg


● Ödeme ve Nakliye Koşulları:
► 7 - 15 İş Gününde Teslim;
► Minimum Sipariş Miktarı: Talep Edildiğinde 1 Adet MOQ;
► Ödeme Koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, Money Gram;
► Arz Aralığı: Aylık 5000 Adet.


● Standart Fabrikamız:

image022 (001) .jpg


Dada Center'da Yüksek Yoğunluklu MTP® / MPO Kablolama Sistemi:


image024 (001) .jpg

image026 (001) .jpg

image028 (001) .jpg


● Sipariş Bilgisi:
► 1 adet test raporlu bağımsız statiksiz torba için;
► Konektör Özelleştirildi;
► Kablo Özel Uzunluğu;

Ürün Açıklaması

Uzunlukları

Tel harita

12 Fiber MPO / MTP® Dişi Kadn, OS2

0-80 metre

Düz Tel

12 Fiber MPO / MTP® Erkek-Dişi, OS2

0-80 metre

Düz Tel

12 Fiber MPO / MTP® Erkek-Erkek, OS2

0-80 metre

Düz Tel

12 Fiber MPO / MTP® Dişi Kadn, OS2

0-80 metre

Düz B tel

12 Fiber MPO / MTP® Erkek-Dişi, OS2

0-80 metre

Düz B tel

12 Fiber MPO / MTP® Dişi Kadn, OS2

0-80 metre

Çift Çakılmış C tel

12 Fiber MPO / MTP® Erkek-Erkek, OS2

0-80 metre

Çift Çakılmış C tel


Fabrikamızla birlikte çoklu elyaf 9 / 125μm tek modlu apc mpo mtp fiber gövde kablo bağlantı gruplarını satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Bir çift:Polarite A 40G Konfigürasyon Fiber Optik Pinlanmış MPO-MPO Multimode Aqua Bagaj PVC Kablosu Sonraki:Yüksek Yoğunluklu 12 Fiberler MTP'den MTP'ye Tekli Mod Fiber 12 Standart MTP Omurga Bağlantı Kablosu

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz