Seçebileceğiniz Yetkili Giriş ve Çıkış Seçicisi

- Apr 02, 2019-

Seçebileceğiniz Yetkili Giriş ve Çıkış Seçicisi


Teknolojinin ilerlemesi bir saniye içinde birçok zor soruyu cevapladı. Çoklayıcı ve azaltıcı (Mux Demux), verilerin son derece hızlı aktarılmasında yardımcı olabilecek sofistike bir yaratım olabilir. Göz atılabilecek pek çok site var ve ayrıca tüm ağ donanım markalarına uygun Mux Demux çözümlerinin gradel kalitesi elde edildi. Tüm bu ürünler iyi bir garantiyle sunulmaktadır ve bu nedenle çok güvenilir ürünlerdir. Bir ürün gerekliyse birileri postayla gönderebilir ve sonra da sipariş verebilirsiniz.

Mux Demux, analogların çoğunun veya hatta dijital girişlerden gelen sinyallerin seçiminde yardımcı olacak cihazdır ve bunlar daha sonra iletilir ve tek satırlar elde edilir. Çoklayıcı, belirli kaynak veya ekipmanı birleştiren birçok sinyale olanak tanıyacaktır. Bu, giriş sinyali başına bir cihazı bir bilgi verici hatta en aza indirmeye yardımcı olur. Çift girişli bir çoklayıcıda, giriş pinlerini tutan ve çıkış yan hatlarından pinlere ileten hat türünü seçecek birçok seçme çizgisi vardır. Çoklayıcıların işi, veri seviyesini daha yüksek bir düzeye çıkarmak ve zaman içinde ve bant genişliğiyle ağa geçmektir.

Demultiplexer veya çift multiplexer, girişi içeren belirli bir sinyallemeyi absorbe edecek ve giriş cihazına takılı olan verinin çıkış hatlarının büyük çoğunluğunu seçebilen cihaz olabilir. Çoklayıcıların çoğu, veri elde etmek için genellikle sonuçta bir dumex ile birleştirilir. Mux'i temsil eden sembol, giriş pimlerini içeren uzun kenarlı ve çıkış pimlerini içeren dar tarafı olan iki taraflı bir eşit yamuktur.

Bir Mux Demux, büyük ölçüde fiber tesisine yüklenen veriden miktar kapasitesini iki katına çıkaran farklı bant genişlikleri üzerinde bulunan iki optik sinyali birleştirerek ve ayırarak çalışacaktır. Tek Mux terminali her iki bant genişliğinden geçer. İki elyaftan olan Demux, belirli bir bant genişliği sinyalini ayırır ve özel bir elyaf teli üzerine geçer ve sadece pasif kablo, her iki yönde de akıma izin verir. Hem Mux hem de Demux, birçok ağ ve protokol için şeffaftır. Sinyallerle elde edilen yansımalar, arayüzde mevcut olan açılı cilalı konektörlerin varlığıyla silinir. Bu kabloların kullanılması, yüksek segregasyona ve ara sıra kutup bağımlılığına yardımcı olacaktır.

FOCC kesinlikle kaliteli ağ bağlantı parçaları satışı konusunda uzmanlaşmış bir Çin şirketidir. Tüm çoklayıcı ve azaltıcı, en iyi garantiye sahiptir ve en uygun fiyatlı olmasının yanı sıra inanılmaz bir şekilde rekabetçi fiyatlara sahiptir. Örneğin, 100G DWDM Mux Demux, DWDM ağ sistemi için 100G taşıma çözümü sağlamak için kullanılabilir. En popüler konfigürasyon 4, 8, 16 ve 32 kanaldır ve ayrıca 40, 44 kanal sağlıyoruz. Bu DWDM modülleri, 4 veya daha fazla elektronik cihazdan gelen optik sinyal çıkışlarını pasif olarak çoğaltır, bunları tek bir optik fiber üzerinden gönderir, ardından sinyalleri fiber optik linkten karşı uçtaki elektroniklere giriş için ayrı, ayrı sinyallere ayırır. Standart 100G DWDM Mux / Demux paket tipleri ABS kutu paketi, LGX paketi ve 19 1U raf tipidir. Ayrıca ihtiyacınızı karşılamak için özel paket tedarik ediyoruz. Buradan DWDM Mux Demux modüllerini dünya çapındaki fiber optik ürünlerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında:

FOCC , fiber optik teknolojileri ve ürünleri konusunda uzmandır. Www.focc-fiber.com adresinde PLC ayırıcı ve EDFA hakkında daha fazla bilgi edinin.


Bir çift:Yerel Alan Ağları ve Veri Merkezleri İçin Şerit Fiber Optik Kablo Seçenekleri Sonraki:Gelişmiş Optik Bileşenler - Raman Fiber Yükseltici (RFA)