ADSS (Tüm Dielektrik Kendi Kendini Destekleyen)

- Apr 29, 2019-

ADSS (Tüm Dielektrik Kendi Kendini Destekleyen)


ADSS kablosu gevşek tüplü. 250 um'lik lifler, yüksek modüllü plastiklerden yapılmış gevşek bir tüpe yerleştirilir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesiyle doldurulur. Borular (ve dolgular), metalik olmayan bir merkezi mukavemet elemanı olarak bir FRP'nin (Fiber Takviyeli Plastik) etrafına kompakt ve dairesel bir kablo çekirdeği içine sarılmıştır. Kablo çekirdeği dolgu maddesiyle doldurulduktan sonra, ince PE (polietilen) iç kılıf ile kaplanır. Kıvrımlı aramid iplik tabakası, iç kılıf üzerine mukavemet elemanı olarak uygulandıktan sonra, kablo PE veya AT (izleme önleyici) dış kılıf ile tamamlanır.

ADSS Hava Kablosu, direkler, direkler ve direkler gibi dik destekler arasında serbestçe asılmak üzere tasarlanmıştır. Jöle dolgulu demet iletkenler ve şişme bant kullanımı sayesinde yapı boyuna yönde su geçirmezdir. Dış kılıf UV'ye dayanıklıdır ve aynı zamanda kar, buz, güneş yalıtımı ve rüzgar gibi çevresel etkilere karşı koruma sağlar. Gevşek boru tasarımı, geniş bir sıcaklık aralığında sabit performans sağlar ve herhangi bir telekomünikasyon sınıfı optik fiber ile uyumludur. ADSS, çeşitli uzunluklarda ve rüzgar yüklerinde mevcuttur.

ADSS kablosu, enerji nakil hattında canlı hat yöntemleri kullanılarak kurulabilir. Fiber kablolar genellikle kulenin alt kolları üzerinde desteklenir ve bu da zemine iyi açıklık sağlar. Fiberler bir kulenin ortasına monte edildiğinde, fiber kablonun enerjilendirilmiş iletkenlere çarpması muhtemel değildir. Metalik kablolara kıyasla daha düşük ağırlıklar ve kuvvetler montaj için kullanılır, bu nedenle daha hafif ekipman kullanılabilir.
Kurulum tekniği, kabloların aşırı sıkı bükülmesini ve metalik kablolarda olduğu gibi münferit açıklık sarkmalarının ayarlanmasını önlemeye özen göstererek baş üstü iletkenlerin montajına benzer.

FTTTH-drop-cable-wholesale-good-price-indoor1 KABLO YAPISI

Özellik / Fayda
• 96 elyafa kadar (AD10), 144 elyafa kadar (AD20)
• İzleme etkisine karşı yüksek direnç, uzun çalışma ömrü sağlar
• SZ büküm tasarımı, orta aralıkta kolay erişim ve izolatlara izin verir
tesisat ve çevresel zorluklardan lifler
• Mükemmel su engelleme performansı için Drycore tasarım
ve daha kolay kullanım
• Küçük çaplı ve hafif olması nedeniyle minimize edilmiş ilave yükler
yüksek mukavemetli aramid iplikler
• Özel tasarımlar mevcuttur *
• ADSS fiber optik kablo için tanınmış standart olan IEEE P-1222 ile uyumludur
* Not: Kılıf malzemesi (MDPE veya TRPE) ve kablonun destekleyici yapılardaki yeri
110KV veya daha yüksek devreler kurulumdan önce gözden geçirilmelidir.


Bir çift:40G QSFP + SR4 Alıcı Vericileri Ağa Bağlama Sonraki:MTP Bağlantı Performansı: Yüksek Fiber Sayımı Vs. Düşük Lif Sayımı