Brezilya Müşterilerimiz İlgi Alanımız ODC LC Yama Kablosu

- Sep 02, 2017-

Fiber Optik ODC-LC (erkek) Ourdoor Patch cord GYFJH optik jumper IP67'yi karşılar


Brezilya'dan gelen müşteriye ODC'den dışa aktarmalı dıştan patchcord soruluyor.

ODC LC yolcunun ne kullandığını tanıtayım.


Fiber-to-the-Antenna (FTTA)

Yeni ve yeni nesil mobil iletişim sistemleri (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, vb.), Baz istasyonunu anten direğinde uzak birime bağlamak için fiber optik besleyiciler kullanmaktadır.

 

Otomasyon ve endüstriyel kablolar

en yüksek güvenilirlik ve işletim güvenliği sağlar. Sağlamlaştırılmış tasarım, en yüksek mekanik ve termal sağlamlığı sağlar; bu da, veri hattını canlı tutmaya devam eder.
şok, en kuvvetli titreşim veya yanlışlıkla yanlış kullanım.

 

Gözetim sistemleri

Güvenlik kamerası üreticileri, kompakt boyutları ve sağlam tasarımı ile ODC konektörlerini tercih ediyor. ODC düzenekleri, erişilmesi güç alanlarda dahi kolay kurulabilir ve en yüksek kurulum güvenliği sağlar.

 

Donanma ve gemi inşaatı

Korozyona karşı yüksek direnç hem donanımı hem de sivil gemi inşa edenleri ODC montajlarını gemide iletişim sistemleri için kullanmaya ikna etti. Nikel kaplı konektörler nemli ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır ve 20 yılın ve ötesinin ömrünü garanti eder.


Avantajımız nedir, neden müşteri bizi seçmeli?


1.Özel Ar-Ge, daha fazla üretim hatları, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, deneyimli kadrosu ile, size rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat ile memnun kalite ve hizmet sunmak için eminiz.

OEM ve ODM 2.Rich deneyimleri, standart öğelerin yanı sıra, benzersiz yeni ürünler tasarlamak ve üretim koymak yardımcı olabilir. Yeniliğe önem veriyoruz ve sizin için değişmek ve sizinle birlikte büyümek istiyoruz.

3. Herhangi bir soru veya soruşturma için 3 saat içinde cevap alınması

4.Her bağlantının doğru olduğundan emin olmak için ERP Systerm'i kullanın.

Ambalaj nasıl gibi görünüyor:

ODC lc Jumper

ODC LC Patchcord

Bir çift:CIOE Fiber Fuarı, Shenzhen Fuarı'nda Açıldı Sonraki:FTTH Bırakma Kablosu 2 Çekirdeği ve 4 Çekirdeği Kargoya Hazır Olmaya Hazır