FOCC'den Uyumlu Optik Alıcı-Verici Satın Alın

- Mar 11, 2019-

FOCC'den Uyumlu Optik Alıcı-Verici Satın Alın


Son yıllarda, optik iletişim endüstrisi, yüce idealleri olan insanların gittikçe daha yüksek teknolojide bize katılmasına izin veren canlılığı ve canlılığı sundu. Tabii ki, teknoloji ve tecrübe olan bir öncü var.

Aslında, bildiğiniz gibi, endüstrinin en başarılı insanları kıdemli teknisyenlerdir ya da bu sektörde öncü bir deneyim kazanmışlardır, başka bir deyişle sektörde teknoloji ve rüzgar ve yağmur endüstrisi hakkında çok fazla bilgi sahibi değiller. . Bu yüzden, bu sektörde tamamen geç kalanlar açıkça risk altındaydı. Ancak hiçbir şansın olmadığını söyleyemeyiz. Veya sözcükleri yazın, her şey mümkündür, tıpkı FOCC gibi

FOCC bu sektörde büyük bir hayal kırıklığı yarattı, çünkü canlılık ve potansiyel sonsuz ışık alanlarının geliştirilmesindeki sert rekabet ve FOCC'nin tüm çalışanları zor ama mutlu mücadele ediyor. Neden?

Hepimizin bildiği gibi, optik iletişim alanında, mutlak bir avantajı olan Cisco, Huawei, D-Link gibi H3C izledi. Bu ürünler fena değil ve gerçekten kalite avantajına sahip. Ancak müşterinin fikrini görmezden geliyorlar. Düşük fiyatlı güzel bir pazarlık her zaman tüm müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu şeydi, dışarı çıkmamak için daha fazla para harcayan bir müşteri bile, yine de elinden geldiğince daha fazlasını koruyacaktı. “Güzel” ve “düşük fiyat” kelimelerini analiz edelim. “Güzel”, kelimenin tam anlamıyla güzel, narin, cömert, güzel bir ambalaj anlamına gelir ve “düşük fiyat” ucuzdur. Cisco, Huawei, H3C ürünleri hiç şüphesiz kalitelidir, ambalajlar da ürün özelliklerine uygundur, ancak fiyatlar söz konusu olduğunda müşterilerin çok fazla ödeme yapması gerekiyor. Optik haberleşme ürünleri için SFP modülleri gibi ürünlerin yüksek teknoloji içeriği, müşteriler için en iyi seçenek nedir? Tabii ki iyi kaliteyi ve uygun fiyatları seçtiğimizi söyleyebiliriz.

Evet, kaliteli ve uygun fiyatlara gerçekten fayda var. Herkesin bildiği gibi, optik iletişim ürünleri kalitesi ile çok katı, müşterinin elinden önce herhangi bir ürün, sıkı bir testten sonra, ürünün kararlılığını test etmek, test ürününün parametrelerini test etmek, göstergelerin ürününü test etmek ve yakında. Bu yüzden bu özel ürün için “kalite” baskın değil, bir tür resesif oldu. Müşteri, özellikle müşterileri ayırt etmek zordur ve teknolojiyi anlamamaktadır.

Yukarıdaki çeşitli sebeplere dayanarak, FOCC müşterileri için ideal ürün, teknoloji ve servis sağladı. Var olan düzende ve pazarda köklendirilmiş, profesyonel teknik güce, bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim ve pazarlamaya uyumlu bir modül yelpazesine dayanmaktadır. FOCC optik alıcı-verici modüllerinin konumlandırılması: Kalite, Cisco'nun gerisinde kalamayız; Fiyat, müşterilerin talebini karşılamak için mutlak avantaj; Önce hizmet, müşterilerin çıkarları. Cisco'nun küresel konumu, FOCC'nin kısa vadede mücadele etmesi imkansız ancak kendi güneş ışığımızı görmek devlerin omuzlarında durabilir. Markamız şu anda yeterince ünlü olmasa da, markaya dikkat ediyoruz ve dünyaca ünlü markamızın olacağına inanıyoruz.

SFP optik alıcı-verici
SFP modülü

Belki de pek çok kişi Uyumlu Optik Alıcı-Verici'nin ne olduğunu soracaktır. Ve kalite güvenilir mi? FOCC şirketinin asıl durumu şimdi bir cevap veriyor:

  • Uyumlu optik alıcı-verici modüllerimiz, Cisco, Huawei, H3C, D-Link ve diğer pek çok tanınmış üreticinin ekipmanıyla tam uyumlu olan güçlü uyumluluk ve istikrarlı performansa sahiptir. Örneğin, Cisco SFP, HP SFP, D-Link SFP gibi Uyumlu SFP optik alıcı-verici modülleri sağlıyoruz.

  • Tüm ürünlerimizin bileşenleri en iyi üreticilerden ithal edilmektedir.

  • 3 yıl, 5 yıl, hatta ömür boyu garanti ve garanti süresince herhangi bir kalite problemi vaat etmeye cüret ediyoruz, yeni onay için.

  • Müşterilere hizmet vermek için endüstri fiyatlarının çok altında bir teklif sunmamızı sağlayan düşük maliyetli bir çözüm kullanıyoruz.

  • Taşımacılık açısından, ulaşım modunun (deniz, hava, UPS / DHL, FEDEX gibi uluslararası ekspres, vb.) Çeşitli kombinasyonları ve bu yöntemler, mümkün olan en hızlı küresel teslimatı sağlamamızı sağlar.


Bunu neden yapabiliriz? Üst düzey teknik personele sahibiz, bu nedenle optik alıcı vericimizin kalitesini garanti edebiliriz; Özel bir üretim üssü var, bu yüzden fiyatı garanti edebiliriz; Mükemmel satış sonrası sistemi ve lojistik ortakları olsun, böylece servis ve hızı garanti edebiliriz.


Bir çift:Fiber Patch Kabloları Tam Olarak Nedir? Sonraki:OTDR Nedir?