FCCC OM5 Çok Modlu Fiber Optik Geldi

- Sep 12, 2017-

FCCC OM5 Multimode fiber optik geldi

image.png

image.png

IEC / ISO standartları organları, yakın zamanda WBMMF'nin (Geniş Bant Çok Modlu Fiber) OM5'in adlandırılması olduğuna karar verdiler. Bu, özellikle tekli veya çok dalga boylu iletim için 850 nm ila 950 nm aralığında kullanılmak üzere geliştirilmiş 50/125 lazere göre optimize edilmiş çok modlu fiber veya LOMFF ile ilgilidir.

OM5 fiber için etkili modal bant genişliği, sırasıyla 850 nm ve 2470 MHz.km'de 473 MHz.km ve alt dalga boylarında 953 nm'de belirlenmiştir.

Bu karar, Ekim 2016'da ISO / IEC Ortak Teknik Komitesi 1 (JTC 1) Alt Komitesi 25 (SC 25) Bilgi Teknolojisi Ekipmanlarının Arabağlantıları ile yapılmıştır.


Bir çift:LC Upc 2.0 Sm Fiber bağlayıcı 65000 kümesi istemciye göndermek Sonraki:CIOE Fiber Fuarı, Shenzhen Fuarı'nda Açıldı