Ev Genişbant Zengin Amerikalılar İçin Bir Lüks Oluyor

- Dec 02, 2019-

Ev genişbant zengin Amerikalılar için bir lüks oluyor

İnternete bakıldığında, fakir ve zengin arasındaki boşluk genişledi.

Pew Araştırma Merkezi'nden gelen son araştırma raporu, Amerika Birleşik Devletleri'nde, ağırlıklı olarak yüksek gelirli kişilerin evde Internet kullandığını ve yıllık geliri 30.000 doların altında olanların akıllı telefonlara bağımlı olduğunu gösteriyor.

Genel olarak, interneti kullanan insanların sayısı artıyor; ancak önceki yıllara kıyasla, düşük gelirli kişilerin daha büyük bir kısmı internete girmenin tek yolu olarak akıllı telefonları kullanıyor.

ABD yetişkinlerinin% 26'sı 30.000 dolardan az kazanıyor ve “tek akıllı telefon” İnternet kullanıcısı olduklarını söylediler ve bu rakam 2013, 2015 ve 2016 yıllarında sırasıyla% 12,% 20 ve 21 idi. %. 75.000 $ 'lık geliri olanların arasında, bu rakam yalnızca% 6'dır;

Home broadband is becoming a luxury for rich Americans

ABD'deki yetişkinlerin bakış açısına göre, 2019'da, evdeki interneti kullanan yetişkinlerin% 92'si yılda 75.000 ABD dolarından fazla kazanırken,% 56'sı 30.000 ABD Dolarından daha az kazanmıştır.

Home broadband is becoming a luxury for rich Americans

Bu fark, bazı web sitelerinin kamu hizmetleri veya işe alım siteleri gibi mobil tarayıcılarda düzgün bir şekilde çalışmasının anahtarıdır. Aslında, ABD hükümeti raporu, insanların akıllı telefonlarla federal hizmetlere giderek daha fazla eriştiklerini gösteriyor ve 2018'de ABD, federal hükümetin mobil dostu web siteleri sağlamasını gerektiren Bağlı Hükümet Yasasını kabul etti. Akıllı telefonun Internet'e bağlanmanın ana yolu olarak kullanılmasında, örneğin iş başvurusu için gerekli olanlara benzer formları dolduramamak gibi başka sorunlar var. Akıllı telefonlar aynı anda birden fazla görevi yerine getiremez ve genç öğrenciler için potansiyel eğitim araçları veya portalları dahil olmak üzere özel yazılımlar da kuramaz veya kullanamazlar.

Neyse ki, teknoloji akıllı telefonların dizüstü bilgisayarlara veya masaüstlerine benzer işlevlere sahip olmasını sağladı; aksi halde düşük gelirli insanlar bu durumdan rahatsız olacak.

Bir çift:Brezilya’nın FTTH Penetrasyon Oranı, Avrupa’daki% 77’de En Yüksek Sonraki:Global Optik Cihaz Pazarının Mevcut Durumunun Analizi