Anahtarlı LC Bağlantı Çözümleri Güvenli Bir Fiber Ağı Sağlayın

- Apr 13, 2019-

Anahtarlı LC Bağlantı Çözümleri Güvenli Fiber Ağı Sağlayın


Son yıllarda, fiber ağ güvenliği için giderek artan talebi karşılamak için fiziksel olarak ayrık fiber bağlantı sistemleri ortaya çıkmıştır. Gelişmiş yazılım araçlarıyla ağ güvenliği geliştirilebildiğinden, günümüz ağları üzerinden sürekli artan hassas verilerin değişimini sağlamak adına altyapı tasarımının ilk aşamasında doğru kararların alınması zorunlu hale gelmektedir. Bu makalenin konusu olan anahtarlı LC bağlantı çözümü, fiziksel katmandaki ağ kullanıcılarına güvenlik sunar.

Güvenli Anahtarlı LC Bağlantı Sistemi Nedir?

Güvenli anahtarlı LC sistemi, ağların tanımlanması için renkle ayrıldığı ve yanlışlıkla hareket etmesinden, eklemelerden veya değişikliklerden korunduğu kritik görev devreleri için tasarlanmıştır. Genellikle, güvenli anahtarlı LC bileşenleri, ağ yönetimini kolaylaştırmak için her biri farklı bir renk taşıyan 12 farklı anahtarlama seçeneğine sahiptir. Anahtarlı LC konektörleri ve adaptörleri, yalnızca aynı renk düzeltme ekini sağlamak için renk kodludur ve anahtarlanmıştır. Farklı renkli adaptörler ve konektörler devre erişimine izin vermek için çiftleştirilemez. On iki renk kodlu tuş kombinasyonu, ağlara yanlışlıkla veya yetkisiz erişimi önler ve hızlı ve kolay ağ tanımlaması sağlar.

anahtarlı LC ürünleri

Anahtarlı LC Bağlantı Çözümünün Avantajları

Anahtarlı LC bağlantı çözümü, bir dizi fiziksel olarak benzersiz anahtarlı konektör ve adaptör kombinasyonları kullanarak yönetilebilir ve kolayca tanımlanabilen ağ ayrımı sağlar. Her renk, yalnızca eşleşen renk eşleşmesine izin veren benzersiz bir anahtarlama düzenine sahiptir. Ağlar, yanlış devrelere karşı koruma sağlayarak daha yüksek düzeyde güvenlik ve kararlılık sağlayan ortak konumlu bir ortamda belirli gruplar, erişim düzeyleri veya müşterilerle etkili bir şekilde sınırlandırılabilir. Anahtarlı LC çözümü, yüksek performanslı düşük kayıplı bir ağın açılmasını sağlamak için bir dizi ağ ekipmanı içerir. Hibrit çözümler, anahtarlanmış LC çözümünün mevcut bir ağa veya sadece arayüz tarafına entegrasyonuna izin verir.

bağlantı çözümü

FOCC Anahtarlı LC Bağlantı Çözümleri

Güvenli anahtarlı LC bağlantı sistemi, güvenli fiber ağlarda kullanım için iyi performans gösteren ürünler için acil bir ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Mükemmel performans ve güvenilirlik sunar ve fiber kablolama altyapısının tüm alanlarında çok verimli bir şekilde kurulabilir. FOCC anahtarlı LC bağlantı çözümleri aşağıdaki gibidir.

  • Anahtarlı LC Fiber Patch Kabloları

Renk kodlu güvenli konektörlere ve eşleşen adaptörlere sahip anahtarlı LC fiber yama kabloları, güvenli fiber ağlara yetkisiz erişimi önler. Yapısal kablolama sistemi içerisinde ara bağlantı veya çapraz bağlantı fiber ağlarında kullanılırlar. En zorlu ağ performansı için anahtarlı LC fiber patch kabloları tek modlu 9/125 um, çok modlu 62.5 / 125 um, 50/125 um ve lazerle optimize edilmiş 50/125 um olarak sunuyoruz.

anahtarlı LC patch kablolar

  • Anahtarlı LC Fiber Optik Adaptörler / Kaplinler

Anahtarlı LC fiber optik adaptörleri, kurulum hatalarını önlemek ve olası bir güvenlik ihlalini önlemek için hem ön hem de arkada anahtarlanmıştır. Her kuplör tanımlama için renk kodludur ve mekanik bir anahtar içerir. Anahtarlı kuplörlerimiz, hem tek modlu hem de çok modlu uygulamalar için uygun seramik bir manşon kullanır.

anahtarlı LC fiber optik adaptörleri

  • Anahtarlı LC Fiber Adaptör Panelleri

Anahtarlı LC fiber adaptör panelleri, kısıtlı fiber çapraz bağlantı sistemleri için yaygın olarak tanınan modüler bir çözümdür. Sınırlı ağ çapraz bağlantılarını tanımlamak ve yönetmek için belirli renk kodlarına ve işlevsel anahtar özelliklere sahiptir. Uygulamaya özel güvenlik seviyeli ağlar, veri merkezi, ekipman odası ve telekomünikasyon odasında bulunan anahtarlı LC bağlantıları ile desteklenebilir. FOCC anahtarlı LC fiber adaptör panelleri 12 fiber, 16 fiber ve 24 fiberde mevcuttur.

anahtarlı LC fiber adaptör panelleri

  • Anahtarlı LC Kasetleri

Anahtarlı LC kasetleri, veri merkezleri ve güvenli BT ağları gibi son derece hassas uygulamalarda yetkisiz ve yanlışlıkla yapılan değişiklikleri önlemek için tasarlanmıştır. Anahtarlı LC adaptörlerine sahip FOCC MTP / MPO kasetleri, mekanik güvenlik sağlar ve MTP ile LC ayrık konnektörleri arasında yanlışlıkla çapraz bağlantıyı önler.

anahtarlı LC kasetleriBir çift:MTP Bağlantı Performansı: Yüksek Fiber Sayımı Vs. Düşük Lif Sayımı Sonraki:Avantaj ve Dezavantajlı Fiber Optik Bölücü Üretim Süreci