MassLink 1728-Prysmian Yüksek Fiber Sayılı Kablo

- May 18, 2019-

MassLink 1728-Prysmian Yüksek Fiber Sayılı Kablo

Şimdi Draka'yı da içeren Prysmian grubu, gevşek tüp şerit yapımında 1728 fiber kablo sunuyor. Kablo MassLink 1728 olarak markalanmıştır. Gevşek tüp Şerit yapısı hem gevşek tüpün hem de şeritlerin iyi niteliklerini birleştirir. Prysmian buna Şerit telli tüp kablo demeyi tercih ediyor. Firmanın ürün kataloğunda 1728 fiber kablo, mevcut en yüksek sayıda fiber kablo sayılabilir. Yüksek fiber kablo sayısı, köprü geçişleri gibi kritik kurulumlarda kanal kullanımını maksimuma çıkarır.

Prysmian'ın 1728 fiber kablosu, büyük fiber dağıtım merkezlerini bağlamak için idealdir. Kablo, montajcının daha düşük fiber sayımlı kablolar kullanması durumunda, birden fazla kabloya kıyasla daha hafif olduğu için kolay kullanım sağlar. MassLink 1728 kablosu şerit fiberlerle tasarlanmıştır. Hem 12 hem de 24 fiber şeridin kurulum sırasında seri olarak kesilmesi kolaydır. Şerit haline getirilmiş lifler ayrıca kütle füzyon eklemelerine izin verir. Şeritler, 24 fiber matristen iki ayrı 12 fiber şerit ünitesine kolayca ayrılabilir. Bu, kurulum sırasında endüstriyel olarak temin edilebilen kütle füzyon yapıştırma makinelerinin kullanılmasını sağlar.

Kütle füzyon eklemesi, çok sayıda Şeritleşmiş lifin aynı zamanda hızlı ve temiz bir şekilde tek tek liflere ayrılabilmesini sağlar. Bu, münferit fiberlerin, münferit fiberlerle birbirine bağlanan gevşek bir tüp kablosuyla eklenmesini sağlar. Şerit kitlesel füzyon ekleme, proje sahibinin lehine çok para ve zaman kazandırır.

MassLink 1728 marka kablolar, kemirgen dirençli versiyonda da mevcuttur. Kemirgen direnci en iyi, genellikle oluklu, daha sonra kemirgenlerden gelen kabloya zırh olarak bilinen bir çelik bant tabakası uygulanarak elde edilir. Bu katman kablonun mekanik gerilmelere karşı direncini arttırır. Prysmian, hızlı kablo hazırlama ve sonlandırma olanağı sağlayan kuru su engelleme teknolojisini kullanır, çünkü su engelleme malzemeleri kablo çekirdeğinden kolayca çıkarılabilir. Çok sayıda gevşek tampon tüpü, ters salınım tekniği kullanılarak sarmaldır. MassLink 1728 kablosu, elyafların ve şeritlerin erişimini, kullanımını ve yönetimini basitleştirmek için her yöne aynı şekilde esnektir. Her tampon tüpündeki daha az sayıda şeritle sonlandırma daha kolay hale gelir.

Kablolar Prysmian'ın ABD ve Kanada'daki üretim tesislerinde üretilmektedir. Kablo PE-90, 7CFR 1775.900 uyarınca listelenen RDUP (RUS) ile uyumludur. Kablo, kablo çapının 20 katı bir dinamik büküm gereksinimini ve kablo çapının 10 katı bir statik büküm gereksinimini karşılayabilir. Kurulum sırasında kablo, 1000 lbf'ye eşdeğer olan maksimum 4500N çekme dayanımı ile çekilebilir. Artık gerilme dayanımı, yani kurulumdan sonra, kablo tasarımı 180 lbf'ye eşdeğer olan 800N'ye izin verir. Kabloya kısa süreli 220N / cm (125 lbf / inç) ezilme direnci uygulanabilirken, uzun süreli ezilme direnci 110N / cm (63 lbf / inç) olacaktır. MassLink 1728 kablosu -30 derece C kadar düşük bir sıcaklıkta monte edilebilir. Maksimum montaj sıcaklığı +70 derece C olabilir. Kablo, minimum -40 ° C ve maksimum + ile geniş bir sıcaklık aralığında çalışmasına izin verir. 70 derece C Kablo, -40 derece C ile +75 derece C arasında değişen sıcaklıkta saklanmalı veya gönderilmelidir.

MassLink 1728 kabloları Tüm dielektrik tasarım ve Tek Zırh / Tek Ceket tasarımında mevcuttur. Her iki kablo tasarımında da 432 fiber tampon tüpüne konulur. Yani, 4 tampon tüp olacak. Tampon tüp dış çapı, yaklaşık 0.476 inç olan 12.1 mm'dir (milimetre). Dielektrik kablonun dış çapı 31,5 mm, zırh kablosu ise 35,1 mm'dir. Zırh kablosu, tüm dielektrik kablolardan daha ağırdır. Tüm dielektrik kablonun ağırlığı 749 kg / km'dir, zırh kablosunun ağırlığı ise 965 kg / km'dir. Tüm dielektrik kablo için maksimum makara uzunluğu 3,020 metre, zırh kablosunun maksimum makara uzunluğu 2,170 metredir.

Bir çift:PoE Uygulaması Sonraki:Telli ve Katı Ethernet Kablosuna Derinlemesine Bakış