Zorlu Ortam Uygulamaları İçin Tasarlanmış ODVA Uyumlu Konektörler

- Oct 16, 2019-

Zorlu ortam uygulamaları için tasarlanmış ODVA uyumlu konektörler

CON079 LC IP67

FOCC, özellikle dış mekanda kullanıma uygun sağlam konektör ve kablo montajları gerektiren WiMax, Uzun Süreli Evrim (LTE) ve Uzak Anten Bağlantısı kullanan Uzak Telsiz Uygulamaları gibi zorlu ortam uygulamaları için sağlam ODVA uyumlu konektörler geliştirmiştir. . LC Serisi olarak atanan FOCC, IP67 dereceli ara bağlantıların hem tam metal hem de plastik versiyonlarını sağlayan, endüstrideki en geniş ODVA uyumlu fiber optik konektör portföyünü sunar. FOCCC'nin geniş ODVA uyumlu ürün portföyü, müşterilere tasarım esnekliği sağlar ve FTTA sistemlerinin telekomünikasyon endüstrisi standartlarının yanı sıra zorlu çevre gereksinimlerini karşılamasını sağlar. Ek olarak, FOCC, eksiksiz bir FTTA sistemi bağlantı çözümü sunmak için kablo ve fiş takımı montaj hizmetleri sağlayabilir.


Suya dayanıklı LC Serisi konektörler, mekanik stabilite, sıcaklık direnci ve titreşim bağışıklığına ek olarak, kirlilik ve nemden daha fazla koruma sağlar. Konektörler, dış mekan kullanımı ve / veya doğrudan gömme için derecelendirilmiş OFNR (optik fiber iletken olmayan yükseltici) kablo koparma kabloları kullanır. IP67 dereceli LC Serisi konnektörler, eldivenli ellerde bile hızlı ve güvenli bir eş / üncü arkadaşı için 1 / 6'lı bir süngü kuplaj özelliğine sahiptir. Kompakt LC Serisi konektörler ayrıca endüstri standardı kablolar ve ara bağlantı ürünleriyle de uyumludur.

“FOCC, sağlam bir evrensel muhafaza içinde yüksek hızlı veri iletimi sağlayan fiber optik konektörler için FTTA sistem gereksinimlerini karşılamak için ürün teklifini genişletti. Katma değerli montaj hizmetlerimizle birleştirilen güvenilir ODVA üniversal gövdeleri, müşterilerimiz için daha kısa teslim süreleri ve pazara sunma süreleriyle eksiksiz bağlantı çözümleri sunar ”dedi.

FOCC, tek modlu, çoklu mod ve APC gereksinimleri için bağlantı çözümleri sunar.

Kimyasal direnci, UV direncini ve fiziksel istismara toleransı optimize etmek için, FOCC bu bağlayıcıları iki farklı gövde malzemesinde sunar: siyah plastik ve nikel kaplama, çinko döküm.

Ürün grubu panele monte edilmiş prizler, birleşme tapaları ve koruyucu kapaklar içerir. Dış mekanda kullanıma uygun ve 1 metre ile 100 metre arasında standart uzunluklarda doğrudan gömme kabloları da dahil olmak üzere önceden sonlandırılmış aktarma kabloları da dahildir. Özel uzunluklar da mevcuttur.

IP67 dereceli LC Serisi konektörler sürekli olarak güvenli bir bağlantı sağlar ve panele su geçirmez bir bağlantı yapan silikon bir conta ile toz ve hava koşullarına dayanıklıdır.

LC Serisi çift yönlü konektörler OEM miktarlarda 7.5.00 $ 'dan, stok süresi dört haftaya kadar elde edilebilir.

Bir çift:Küresel Operasyon Piyasasının Mevcut Durum Analizi Sonraki:Ethernet ve Fiber Optik Kablolama