Optik Dağıtım Ağı Çözümü

- Nov 18, 2020-

Optik Dağıtım Ağı (ODN), Pasif Optik Ağ (PON) verilerini iletmek için vazgeçilmez bir yoldur ve bir PON sisteminin performansını, güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini doğrudan etkiler. PON sisteminin ayrılmaz bir parçası olan ODN, OLT ve ONT arasında optik iletim için fiziksel yol olarak bulunur. Ulaşımı 20 km veya daha uzundur. ODN içinde, optik fiberler, fiber optik konektörler, pasif optik ayırıcılar ve yardımcı bileşenler birbiriyle işbirliği yapar.
ODN özellikle besleyici fiber, optik dağıtım noktası, dağıtım fiber, optik erişim noktası ve damla fiber olmak üzere beş segmente sahiptir. Besleyici fiber, merkez ofis (CO) telekomünikasyon odasındaki optik dağıtım çerçevesinden (ODF) başlar ve uzun mesafeli kapsama için optik dağıtım noktasında biter. Optik dağıtım noktasından optik erişim noktasına dağıtım fiberi, optik fiberleri yanındaki alanlar için dağıtır. Damla fiber, optik erişim noktasını terminallere (ONT'ler) bağlayarak optik fiberin kullanıcı evlerine düşmesini sağlar. Ek olarak, ODN, PON veri iletimi için çok önemli yoldur ve kalitesi, PON sisteminin performansını, güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini doğrudan etkiler.
FOCC, dünya çapındaki kuruluşlara hızlı ODN özelleştirme hizmetleri sunmak için kapsamlı bir ODN ürünleri serisi sağlar. Dünyada deneyimli bir fiber ağ çözüm lideri olarak FOCC, PON yapımında derin bir anlayışa ve zengin deneyime sahiptir ve ODF, FDB, FTB, FATC, OCC, Fiber patch panel, optik ayırıcı, fiber optik kapatma ve diğer aksesuarlar (fiber adaptörler, fiber optik pigtailler, fiber patch kablolar / kordonlar).

GG # 39'un basit bir veri merkezi ağ topolojisi diyagramına bakmasına ve ürünlerimizi Veri merkezinde nasıl kullandığımızı öğrenmesine izin verin.

ODN sisteminde FOCC'nin FO Kablo çözümü


01
Açık Zırhlı kablo
02
Dış Mekan Zırhsız kablo
03
İç ve dış kablo
04
Kapalı Kelebek düz FTTH damla kablosu
05
Havadan Kendi Kendine Destek FTTH Drop kablosu
06
Tek Zırhlı dış mekan FTTH düşme kablosu

07
900um Bunch fanout FO kablosu
08
2.0mm Break-out FO kablosu
09
Fiber yama kablosu ve Pigtailler
10
Fiber Ek kılıfı / Smouv
ODN sisteminde FOCC'nin Fiber muhafaza çözümü

01
Fiber Optik Multimedya Kutusu
02
İyi monte edilmiş Fiber muhafaza
03
SMC veya Paslanmaz Çelik Optik Çapraz Kabin
04
4
Fiber Kapatma-Yatay tip
05
5
Fiber Kapatma-Dikey tip
06
6
Fiber dağıtım kutusu
07
7
FTTH Drop kablo bağlantı kablosu
08
8
1-2F Fiber yüz plakası
09
9
4-8F Fiber yüz plakası

ODN sisteminde FOCC'nin Optik sinyal bölme çözümü
01
19' Raf Montajlı PLC Bölücü
02
Fiber ekleme ve depolama tepsisi PLC ayırıcı
03
Mini Soketli modül Tip PLC Bölücü
04
Çıplak fiber PLC Splitter
05
ABS Kaset PLC Bölücü
06
Bloksuz PLC Bölücü


Bir çift:Fiber Çekirdek Sonraki:ONU