Optik Fiber Parlatma Filmi

- Dec 02, 2020-

Optik fiber parlatma filmi, seçilen mikron veya nanometre öğütme tozunu (elmas, silisyum karbür, alüminyum oksit, silikon oksit, seryum oksit, vb.) Yüksek performanslı yapıştırıcılarla düzgün bir şekilde dağıtmak ve ardından kaplamak için ultra hassas kaplama teknolojisinin kullanılmasını ifade eder. Yüksek mukavemetli PET polyester film (POLYESTER) yüzeyinde yapılır ve daha sonra yüksek hassasiyetli kesme teknolojisi ile işlenir.

Optik fiber parlatma filmi, optik iletişim, mikro motorlar ve sabit diskler gibi çok çeşitli uygulamalara sahiptir. Aşağıda, belirli ürün uygulamalarının ayrıntılı bir açıklaması yer almaktadır.

Elmas parlatma pedleri: fiber optik konektörlerin parlatılması (pürüzlü, orta ve ince); sabit disk kafaları, disk yüzeyleri Parlatma; optik cam, optik kristal, LED, LCD'nin taşlanması ve parlatılması; yarı iletken malzemelerin (galyum arsenit, indiyum fosfit, vb.) taşlanması ve parlatılması.

Silisyum Karbür Taşlama Sacı: Seramik yüksüğün gamının giderilmesi ve kaba taşlanması; plastik yüksüğün taşlanması ve parlatılması; manyetik kafanın ince taşlanması ve parlatılması.

Alümina öğütme tabakası: fiber optik konektörün taşlanması; güneş pili silikon gofretin öğütülmesi; sabit disk karbon katmanı tümseklerinin çıkarılması; ITO çarpmalarının giderilmesi; optik malzemelerin taşlanması ve parlatılması.

Seryum oksit öğütme tabakası: fiber optik konektörün taşlanması; güneş pili silikon gofretin öğütülmesi; sabit disk karbon katmanı tümseklerinin çıkarılması; ITO çarpmalarının giderilmesi; optik malzemelerin taşlanması ve parlatılması.

Silikon oksit polisaj pedleri: fiber optik konektörlerin nihai ultra hassas polisajı

Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Yeni Nesil SG Fiber Optik Konnektör FTTX Hızlı Konnektör VF-45