FOCC'dan Fiber Optik Yama Kablosu Sipariş Edin

- Oct 28, 2019-

FOCC'den Fiber Optik Yama Kablosu Sipariş Edin

FOCC Teknoloji fiber optik kabloların telekomünikasyon tabanlı bir ulusal çorap üreticisidir, FTTX uygulamaları için tek modlu ve çok modlu fiber optik kablolar ve 2 fiberden 264 576 ila 744'ten 864'e kadar olan patch kabloları sağlıyoruz. Fiber optik kablo, fiberlerin, mukavemet elemanlarının ve kılıfın komple montajını ifade eder. Fiber optik kablolar, fiber sayısına ve nasıl ve nereye kurulacağına bağlı olarak birçok farklı türde gelir. Kablo seçimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır, çünkü seçim, montajın, yapıştırılmasının ya da sonlandırılmasının ne kadar kolay olacağını ve en önemlisi ne kadara mal olacağını etkileyecektir! FOCC, optik fiber yama kablosu ile ilgili basit sorular için ücretsiz olarak ücretsiz mühendislik sunar.

Fiber yama kablosu, her iki ucunda da optik konektörlerle sonlandırılmış bir kablodur. Bilgisayar iş istasyonu için çıkış ve fiber optik patch paneller veya optik çapraz bağlantı dağıtım merkezi olmak üzere iki ana uygulama alanına sahiptir.

FOCC Fiber optik kablo ürünleri, çok sayıda ortak ve zırhlı fiber patch kablo yelpazesi sunar. Zırhlı fiber optik patch kablolar, yaygın olarak kullanılan tiplerle aynı tip fiber optik konektörlere sahiptir, farklı olan kablonun kendisidir. Zırhlı fiber optik kablolar, kablo kılıfının içinde, ortak tip bir fiber optik yama kablosunun sağlayabileceği paslanmaz çelik bantlıdır. Bağlanmış fiber optik kablolar anti-kemirgendir ve elektrik kabloları olarak kullanılabilir, hasar görmesi veya kesilmesi kolay değildir ve üzerinde yetişkin bir basamağa dayanabilir.

Tüm fiber optik yama kablolarımız kesinlikle uluslararası standartlara göre üretilmiştir. Yüksek kalitede hammadde kullanıyoruz ve yerinde üretim ekipmanı kullanıyoruz. Nitelikli işçilerimiz ve kalite kontrol departmanımız, fiber optik patch cord'umuzun her parçasının mükemmel kalitede ve görünümlü olmasını sağlamak için birlikte çalışır.

Fiber optik patch cord için sipariş bilgileri:
Fiber bağlayıcı 1: LC, FC, SC, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO
Fiber konektör 2: LC, FC, SC, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO
Yüksük Arayüz tipi: PC, UPC ve APC
Fiber çekirdekler: Simpleks, dubleks
Elyaf tipi; Tekli mod (G. 652, G655), çoklu mod (50/125) / (62.5 / 125), OM3 kablosu
Elyaf çapı (mm): Φ 0,9, φ 2,0, Φ 3,0
Lif uzunluğu; Kullanıcı tanımlı

Fiber optik yama kablolarının uygulamaları:
FTTH uygulaması
Öncül tesisler
Veri işleme ağları
Geniş Alan Ağları (WAN)
Telekomünikasyon ağları
Endüstriyel, mekanik ve askeri

Hemen hemen tüm fiber optik kablo ve kablo montaj ürünlerimiz var. Depomuz Çin ve Orta Doğu'da yer almakta olup Orta Doğu'da fiber optik kabloların hızlı ve güvenilir bir şekilde nakledilmesini sağlar ve aynı zamanda tüm dünyaya ihracat yaparız. Tüm fiber optik kablolarımız, derhal veya özel siparişler için üretilir - sektördeki en hızlı geri dönüş. Orta Doğu'nun en iyi fiyatına özel fiber bağlantı kablolarımız ve fiber gruplarımız var.


Bir çift:Fiber Pigtails Alış Bazı Notlar Sonraki:Global Sistem Ekipman Pazarının Statüko Durumunun Analizi