Fiber Optik Çoklayıcı Teknolojisi Hakkında Bazı Bilgiler

- Apr 29, 2019-

Fiber Optik Çoklayıcı Teknolojisi Hakkında Bazı Bilgiler


Uzun mesafeli optik fiber iletiminde, fiber kabloların optik sinyal iletimi üzerinde küçük bir etkisi vardır, optik fiber iletim sisteminin iletim kalitesi esas olarak optik çoklayıcıların kalitesine bağlıdır, çünkü optik çoklayıcı elektrik / optik ve optikten sorumludur. / elektrik dönüşümü ve optik iletme ve alma. Genellikle çiftler halinde kullanılan, optik alıcıya ve optik vericiye bölünmüş, optik ileticinin terminal ekipmanı olarak kullanılan optik fiber çoklayıcı, elektriksel / elektriksel dönüşümün gerçekleşmesi için optik sinyallerin elektriksel sinyallere dönüştürülmesi ve optik / optik dönüşümün sağlanması Optik alıcı, optik / elektrik dönüşümünü gerçekleştirmek üzere optik sinyalin bir optik sinyale elektrik sinyaline geri kazandırılması için kullanılır. Uygun ve uygun olmayan kalite tüm sistemi doğrudan etkiler, bu nedenle fiber optik çoklayıcıların performansı ve uygulaması hakkında bir şeyler bilmeniz gerekir, daha iyi yapılandırma ve tedarik konusunda size yardımcı olabilir.

Video çoklayıcı nedir?

Fiber optik video çoklayıcı, video sinyallerini fiber optik sinyallere dönüştürmek için kullanılır, analog fiber optik video çoklayıcı ve dijital video çoklayıcıdır, dijital olan daha fazla kullanılır ve mevcut pazardaki popüler modeldir. Bu ürün genellikle güvenlik kameralarında video kamera sinyallerini kontrol etmek ve izlemek için kullanılır.

Fiber Optik Çoklayıcı Teknolojisi:

Fiber optik çoklayıcı teknolojisi, çok kanallı raf montajı veya bağımsız üniteler ile tek modlu ve çok modlu optik fiberler sunar. Çoklayıcılar yalnızca bir ağa birden çok cihaz bağlamak için değildir. Çoklayıcılar ayrıca bir SONET çekirdeğinden veri dağıtmak için yaygın olarak kullanılır, bu da DS-1, DS-3 ve diğer devre modu iletişiminin bir ağdaki birkaç cihaza dağıtımına izin verir. Yine, bu, birden fazla cihazın pahalı bir kaynağı paylaşmasını sağlar.

Hücresel taşıyıcılar, İnternet servis sağlayıcıları, kamu hizmetleri ve işletmeler tarafından kullanılan fiber optik çoklayıcı teknolojisi telekomünikasyon teknolojilerinin erişimini ve gücünü arttırır. Ağ yönetim sistemleri, sistem servisi ve bakımını sağlar ve güvenlik, hata yönetimi ve sistem yapılandırması sağlar. Düşük maliyetler ve daha uzun ömür beklentileri gibi avantajlarla, mevcut fiber-optik ağlara çoklama teknolojisindeki gelişmeler yardımcı olur ve geleceğe ışık hızı veri iletimi sağlayabilir. Çoklanmış sistemler aynı zamanda sistem yükseltmelerini de kolaylaştırır, çünkü kanal sayısı ve kanal bant genişliği, iletim hattından veya bileşenlerden ziyade elektroniklerin bir işlevidir.

Optik Çoklayıcı'nın Özelliği:

FOCC fiber optik video çoklayıcı, uluslararası ileri dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini benimser, bu fiber optik çoklayıcılar çeşitli modellerdir ve müşterilerin ihtiyacına göre özel olarak üretilebilirler. Ürünlerimiz, farklı opsiyonel mesafelerde 1 kanal video sinyalinden maksimum 64 kanal video sinyaline kadar iletim yapabilir. İsteğe bağlı ses kanalı ve ters veri kanalı ile olabilirler. Arayüzler RS232, RS422 veya RS485 olabilir. Fiber optik bağlantı noktaları SC veya ST isteğe bağlı olarak tipik FC'dir. Fiber optik video çoklayıcılar, farklı optik fiber hatları ile birlikte kullanılan tek modlu ve çok modlu tiplerdir. Video çoklayıcılar, video ve veri çoklayıcılar, video ve ses çoklayıcılar, video ve veri ve ses çoklayıcılar dahil olmak üzere bazı optik çoklayıcı türleri PDH çoklayıcı ve 1, 2, 4, 8, 16, 24, 32 kanal gibi farklı kanallarda optik çoklayıcıyı tedarik ediyoruz.

Müşteri servisi:

Tek başına tip fiber optik video çoklayıcılar ve kasa tipi fiber optik video çoklayıcılar tedarik ediyoruz, ayrıca özel hizmetimiz var, birçok çeşitte fiber optik ürünler firmamızda özel olabilir, tüm bu ürünler müşteri ihtiyacına göre esnek bir tasarıma sahip, iyi Fiyatlar ve hızlı teslimat. Fiber optik ürünlerinizin talebinde parametreleriniz varsa, ihtiyacınız olan her şeyi size sunabileceğimizi düşünüyorum.


Bir çift:Fiber Optik Kabloların En Yaygın Kullanımları Sonraki:İş Kullanımında Hibrit Erişim Ağında CWDM