Cisco SFP Alıcı-Vericilerinin Özel Talimatları

- Feb 29, 2020-

Cisco SFP Alıcı-Vericilerinin Özel Talimatları

Cisco SFP alıcı-vericileri, seri elektrik sinyallerini, esas olarak gigabit Ethernet'i koruyan, fiber kanal ve SONET / SDH içeren seri optik sinyallere dönüştürmek için tasarlanmıştır, faydalı bir yol sağlar, üniversite kampüsünde, veri merkezinde çözünürlük yöntemini benimser, metropol alanları, halka ağları ve mağaza web sitesi.

Ethernet konvertör ağı, bir uçtan diğerine, farklı ipliklere sahip daha fazla sistemin doğru şekilde ilişkili Ethernet kablosuna izin vermesini sağlar. Aynı şekilde, farklı teknoloji türleriyle çalışan birkaç bilgisayar olduğunda benzer kurulumda kullanılır. Buna ek olarak, fiber optik kablo, genellikle geleneksel Ethernet'ten hoşlanmayan her türlü elektronik ekipman, cep telefonu ve kablosuz komplekse karşı koyabilir, maruz kalan bu ekipman sinyal parazitini kaybeder. Bu durumda, optik fiber Ethernet'e dönüştürüldüğü gibi, hızlı ve mükemmel bir sinyal sağlar. SFP, deniz güvenliği yönetimi tarafından veya IBM, lucent, Siemens, ample / TYCO ve Infineon Multi-source niteliksizdir, bu, ağ satıcı yönetiminin ana içeriğidir. SFP alıcı-vericilerinin aşağıdaki avantajları vardır:

1. bu nedenle takabilirsiniz, fiber optik arayüzü, yine de kart oluşturma son hızda değiştirebilirsiniz.

2. Çok sayıda konektör arabirimi veya LX SFP ve SX'in bir kombinasyonunu barındırabilir.

3. SFP alıcı-verici sepeti belirtilen kabul etmek için PCB'ye yerleştirildiğinden, ek programı azaltabilir ve böylece maliyetleri azaltabilir. Sonuç olarak, yeniden yapılandırmayı ve değiştirmeyi kolaylaştırdı.

4. Optik eleman nedeniyle, SFP alıcı-vericileri güvenilirliği arttırmıştır. Daha yüksek sıcaklık kullanımına izin verir.

Cisco SFP, esnekliğine ek olarak geniş bir Cisco projesinden değiştirilebilir. Bağlantı noktası eklemi boyunca bir bağlantı noktasında Cisco 1000BASE-TX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX / LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX veya 1000BASE-BX10-D / U ile kullanılabilir.

Cisco SFP modüllerinin tek parça yapıyı diğerine bağlaması gerekir, çünkü en sık kullanılan bilgi teknolojisi işinde önemli bir rol oynar.

SFP alıcı-verici modülleri genellikle modül soketlerine kolayca takılabilen çalışırken takılabilir G / Ç aygıtlarıdır. Alıcı-verici modülün elektrik devresini bakır veya optik ağa verimli bir şekilde bağlar. Kullanıcılar, Cisco alıcı-verici cihazının desteklediği SFP alıcı-verici modüllerinin herhangi bir kombinasyonunu kullanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, her bağlantı noktasının kablonun diğer ucundaki dalga boyu gereksinimlerine uyması ve tutarlı iletişim sağlamak için kablonun ilgili kablo uzunluğunu aşmaması gerektiğidir. Kullanıcıların SFP alıcı-verici Cisco modüllerini yalnızca Cisco cihazında kullanmaları önerilir. Her bir Cisco SFP alıcı-verici modülü, bir Cisco yönlendiricisinin veya anahtarının, alıcı-verici modülünün Cisco tarafından incelenip onaylandığını tanımlamasını ve doğrulamasını sağlayan Cisco kalite tanımlamasına yardımcı olur. Şimdi Fiberstore'daki Cisco cihazlarıyla uyumlu SFP-10G-ZR'yi tanıtıyorum. Cisco şirketinden daha ucuzdur. SFP-10G55-80-CO serisi tek modlu alıcı-verici, 10G'nin çift yönlü optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir modüldür. Bu alıcı-verici Cisco SFP-10G-ZR ile aynı işlevi sunar ve Cisco cihazlarıyla tamamen uyumludur. Çalışırken takılabilme özelliğine izin vermek için SFP + 20 pimli konektör ile birlikte. Bu modül tek modlu fiber için tasarlanmıştır ve 1550 nm nominal dalga boyunda çalışır.

10G-SFP-module-single-fiber-CWDM-1270

FOCC 2005 yılında kuruldu, odak noktamız yüksek kaliteli fiber arayüz, SFP uyumlu modüller, GBIC LAN ve WAN ağları ve ilgili ürünler sunmaktır. FOCC, başarıya giden yolun mükemmellik ve müşteri hizmetleri yoluyla olduğuna inanmaktadır. Ve şimdi FOCC müşteriye geri dönüşleri için, bu fiber optik alıcı-vericiler hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz FOCC'yi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Bir çift:SFP + Modülünü ve Kablolarını Etkin Bir Şekilde Seçin ve Alın Sonraki:KN95 ve N95 Maskeleri Arasında Fark Var mı?